1. I Am Not Okay With This

26 Şubat 2020 Sezon 1

I Am Not Okay With This is an irreverent origin story that follows a teenage girl who's navigating the trials and tribulations of high school, all while dealing with the complexities of her family, her budding sexuality, and mysterious superpowers just beginning to awaken deep within her. From director/EP of The End of the F***ing World Jonathan Entwistle and the producers of Stranger Things comes a new series based on the Charles Forsman graphic novel.

2. Gabriel Fernandez'i Kim Öldürdü?

26 Şubat 2020 Sezon 1

In 2013, 8-year-old Gabriel Fernandez died as a result of horrific and prolonged abuse by his mother and her boyfriend. In the wake of the tragedy, a demand for justice and accountability exploded in Los Angeles County. This six-part documentary series from award-winning documentarian Brian Knappenberger (Nobody Speak: Trials of the Free Press) offers an inside look at the trial as well as an eye-opening investigation into the government systems that failed to protect Gabriel, despite multiple reports and warning signs. Along with shedding light on an important story, The Trials of Gabriel Fernandez serves as a wake-up call to reexamine the structures designed to protect children in need.

3. Followers

27 Şubat 2020

Mika Ninagawa'nın (Diner, No Longer Human) yönettiği ilk drama dizisi olan FOLLOWERS, hem gerçeküstü canlı renkler hem de farklı ve hareketli bir estetik ile yönetmenin film çekimine getirdiği benzersiz yaklaşımı vurguluyor. Bu orijinal öykü, Tokyo'yu şehirli kadınların otantik moda anlayışı ve yaşam tarzları üzerinden betimliyor. Dizinin başrollerinde Miki Nakatani, Elaiza Ikeda ve diğer yetenekli oyuncular var.Tokyo: Hayat, renk, hırs ve moda ile dolu, hareketli bir kent.Ünlü ve başarılı bir moda fotoğrafçısı olan Limi Nara (Miki Nakatani), günümüz Tokyosu'nu ve kentin evrilen insanlarını fotoğraflayarak kariyer yapmıştır. Hayatını öz güvenle yaşamakta ve bağımsız ruhunu hem kariyerine hem de ilişkilerine yansıtmaktadır. Genç aktris adayı Natsume Hyakuta (Elaiza Ikeda) ise kendi kimliğini ve öz güvenini bulmakta zorlanmakta ve bu durum hem kişisel ilişkilerini hem de oyunculuk kariyerini etkilemektedir.Yönetmen: Mika NinagawaOyuncu Kadrosu: Miki Nakatani, Elaiza Ikeda, Mari Natsuki, Yuka Itaya, KOM_I, Mika Nakashima, Shuhei Uesugi, Nobuaki Kaneko, Yutaro ve diğerleriÇekim Tarihi: Mart - Temmuz 2019URL: http://netflix.com/followers‪#FOLLOWERSNetflix

4. Altered Carbon

27 Şubat 2020 Sezon 2

Altered Carbon'da toplum; bilinci dijitalleştiren, insan bedenlerini değiştirilebilir kılan ve ölümü kalıcı olmaktan çıkaran bir teknolojinin etkisiyle önemli bir dönüşümden geçmiştir.Bu sofistike ve sürükleyici bilim kurgu dizisinin ikinci sezonunda, yıldızlar arası savaşçılardan kurulu elit bir grubun hayatta kalan son askeri olan Takeshi Kovacs (Anthony Mackie), kayıp aşkı Quellcrist Falconer'ı (Renée Elise Goldsberry) bulmak için yüzyıllarca önce başladığı arayışa kaldığı yerden devam ediyor.   Gezegenden gezegene giderek ve galaksiyi arayarak geçirdiği onlarca yılın ardından  Kovacs, doğup büyüdüğü gezegen olan Harlan'ın Dünyası'ndaki bir işi kabul eder. Üstelik bu iş teklifi, ona Quell'i bulma şansı da vadeder. Geçmişiyle yüzleşmek zorunda kalan ve bir dizi acımasız cinayeti araştırmakla görevlendirilen Kovacs, bu suçu çözme görevinin ve Quell'i bulma çabasının birbirlerine paralel olduğunu fark edince şaşkına döner. Sadık yapay zekâ Poe'nun (Chris Conner) yardımıyla Kovacs, düşmanlarını alt edip Quellcrist Falconer'ın kim olduğuna dair gerçeği bulmak için yeni ittifaklar kurmak zorundadır. Altered Carbon'ın ikinci sezonunda Anthony Mackie, Renée Elise Goldsberry, Lela Loren, Simone Missick, Chris Conner, Dina Shihabi ve Torben Liebrecht rol alıyor. Konuk oyuncular ise Will Yun Lee ve James Saito.  Skydance Television yapımı Altered Carbon'ın baş yapımcılığını Alison Schapker, Laeta Kalogridis, James Middleton, Rose Lam, Bradley J. Fischer, James Vanderbilt, Mike Medavoy ve Arnold W. Messer ile Skydance'ten David Ellison, Dana Goldberg ve Marcy Ross üstleniyor. 

5. Queen Sono

28 Şubat 2020 Sezon 1

Bu aksiyon dolu dizi, Afrikalı vatandaşların hayatını iyileştirme amacı güden bir Güney Afrika kurumunda iyi eğitimli üst düzey bir casus olan ve bugüne kadarki en tehlikeli görevini üstlenirken kişisel hayatındaki değişen ilişkilere de göğüs germek zorunda kalan Queen Sono'nun hikâyesini anlatıyor.

6. Formula 1: Drive to Survive

28 Şubat 2020 Sezon 2

10 bölümden oluşan bu aksiyon dolu ve sürükleyici dizi, dünyanın en büyük yarış organizasyonuna bu derece özel ve samimi bir bakış sunan ilk yapım olma özelliğini taşıyor. Senna ve Amy'nin arkasındaki isimlerin imzasını taşıyan dizi, Formula 1'in birincilik mücadelesinin ötesine geçen gerçek hikâyesini anlatacak. Dizi, bu milyonlarca dolarlık organizasyonun kalbi, ruhu ve yönetimi için verilen savaşı da ortaya koyacak.2. Sezon:FORMULA 1 DRIVE TO SURVIVE 2. SEZON 28 ŞUBAT 2020'DE NETFLIX'TE YAYINLANACAK On yeni bölümle geri dönen yüksek tempolu dizi, dünyanın en hızlı sporunun içerdiği büyük riskleri ve adrenalin yüklü aksiyonu ekrana taşıyor. Yalnızca 20 sürücünün yarışabildiği Formula 1'de, sporun en iyi isimlerinin yeni takımlarda yer aldığı 2019 sezonuna bozulan ittifaklar ve tazelenen rekabetler damgasını vurdu. İlk kez bu yıl, Mercedes AMG Petronas Formula 1 Team ve Scuderia Ferrari dâhil 10 takımın tamamı, dünyanın en büyük yarış serisinde zafer için kapışırken iç dünyalarının kapılarını Netflix'e açtı. Sürücüler, takım müdürleri ve sahipleri ile kamera arkasına geçen dizi, hem onların pist ve pist dışındaki hayatları hem de sporun gerginliği ve cazibesi hakkında benzersiz ve dürüst bir bakış açısı sunuyor. Oscar ödüllü James Gay Rees (Amy, Senna) ve Paul Martin (Diego Maradona), Box to Box Films adına dizinin baş yapımcılığını üstleniyor.  Formula 1 Drive to Survive 2. sezon  28 Şubat 2020'de Netflix'te yayınlanacak 

7. Hayatın Kıyısında

28 Şubat 2020

Jennifer Niven'ın Hayatın Kıyısında adlı dünya çapında çok satan romanından uyarlanan All The Bright Places, tanışmalarının ardından birbirlerinin hayatını sonsuza kadar değiştiren Violet Markey (Elle Fanning) ve Theodore Finch'in (Justice Smith) öyküsünü anlatıyor. Geçmişlerinin açtığı duygusal ve fiziksel yaralarla uğraştıkları bir dönemde bir araya gelen ikili, en küçük yer ve anların bile bir anlam taşıyabileceğini keşfeder. Bu ilgi çekici drama, akıl hastalığı deneyimine, bunun ilişkiler üzerinde bıraktığı ize ve gençlik aşkının güzelliği ile uzun süreli etkisine yeni ve insani bir bakış açısı sunuyor.

8. Taylor Tomlinson: Quarter-Life Crisis

3 Mart 2020

Artık yirmili yaşların ortasında olan Taylor Tomlinson, hatalarını geride bırakmaya hazır. Taylor, The Comedy Lineup 1. Kısım (2018) ile Netflix'te ilk kez izleyicilerle buluşmasının ardından Taylor Tomlinson: Quarter-Life Crisis adlı ilk bir saatlik stand-up gösterisinde, hayatta aldığı dersleri anlatıyor. Dünya genelinde 3 Mart'ta yayınlanmaya başlayacak gösterisinde Taylor, kendini geliştirmekten, gerçekçi ilişki hedeflerinden ve yirmili yaşların neden aslında "hayatın en güzel yılları" olmadığından bahsediyor.

9. Spenser Kanunları

6 Mart 2020

Spenser (Mark Wahlberg) — an ex-cop better known for making trouble than solving it — just got out of prison and is leaving Boston for good. But first he gets roped into helping his old boxing coach and mentor, Henry (Alan Arkin), with a promising amateur. That's Hawk (Winston Duke), a brash, no-nonsense MMA fighter convinced he'll be a tougher opponent than Spenser ever was. When two of Spenser’s former colleagues turn up murdered, he recruits Hawk and his foul-mouthed ex-girlfriend, Cissy (Iliza Shlesinger), to help him investigate and bring the culprits to justice. From director Peter Berg, SPENSER CONFIDENTIAL is an action-comedy co-starring Bokeem Woodbine, Marc Maron and Austin Post. Inspired by Robert B. Parker’s Wonderland, a best-selling novel by Ace Atkins.

10. Kirli Para

11 Mart 2020 Sezon 2

Netflix’s critically-acclaimed investigative series Dirty Money, from Academy Award-winning filmmaker Alex Gibney’s Jigsaw Productions, returns for a second season on March 11, 2020. Dirty Money provides an up-close and personal view into untold stories of scandal, financial malfeasance and corruption in the world of business. This season offers a look inside Jared Kushner’s real estate empire, the Wells Fargo banking scandal and Malaysia’s 1MDB corruption case.Dirty Money is produced by Jigsaw Productions. Executive producers are Alex Gibney, Meghan O’Hara, Stacey Offman and Richard Perello. Co-executive producers are Isaac Bolden, Brad Hebert and John Turner. 

11. Lost Girls

13 Mart 2020

24 yaşındaki Shannan Gilbert bir gece esrarengiz şekilde ortadan kaybolunca, annesi Mari (Oscar adayı Amy Ryan) için kızıyla, kendisiyle ve polisin taraflı tutumuyla ilgili kabullenmesi güç gerçeklerle yüzleştiği karanlık bir serüven başlar. Kızını ne pahasına olursa olsun bulmaya kararlı olan Mari Gilbert, Shannan’ın bilinen son adımlarının izini sürer ve kendi başına yürüttüğü araştırma onu, Long Island'ın dışındaki ücra bir kasabanın yakınında dışarıya kapalı bir yaşam süren bir topluluğa götürür. Öğrendiği gerçekler, kolluk kuvvetlerinin ve medyanın sayısı ondan fazla çözülmemiş seks işçisi cinayetini ortaya çıkarmasını sağlar. Mari, dünyanın yitip giden bu gencecik insanları unutmasına izin vermeyecektir. Robert Kolker’ın gerçek olayları anlattığı aynı adlı çok satan kitabından esinlenen ve yapımcılığını Archer Gray’den Anne Carey'nin (Can You Ever Forgive Me?; 20th Century Women) üstlendiği LOST GIRLS'ün yönetmeni, iki Oscar adaylığı bulunan Liz Garbus (The Fourth Estate; What Happened, Miss Simone?). Filmin oyuncu kadrosunda Thomasin McKenzie, Gabriel Byrne ve Lola Kirke yer alıyor.

12. Élite

13 Mart 2020 Sezon 3

Elitlerin çocuklarını gönderdiği Las Encinas, İspanya'nın en iyi ve en seçkin okuludur. Okullarının bir depremde yıkılmasının ve yerel meclisin öğrencileri bölgedeki diğer okullara dağıtmasının ardından işçi sınıfından üç çocuk da kısa süre önce Las Encinas'a kabul edilmiştir. Her şeye sahip olanlar ile kaybedecek hiçbir şeyi olmayanlar arasındaki çatışmanın yol açtığı kusursuz fırtına, cinayetle sonuçlanır. Peki işlenen suçun arkasında kim vardır?

13. Go-kart Tutkusu

13 Mart 2020

After moving to a new town with his mom, a teen discovers the high-speed sport of go-kart racing, learning from a former driver with a secret past.

14. Feel Good

19 Mart 2020 Sezon 1

Feel Good 'da Mae Martin tarafından canlandırılan Mae, stand-up dünyasının yükselen yeteneklerinden biri ve iyileşmekte olan bir bağımlıdır. Üstelik bağımlılık davranışları ve yoğun romantizm, hayatının her anına hükmetmektedir. Pragmatik biri olan ama şimdiye kadar kendini heteroseksüel olarak tanımlayan George (Charlotte Ritchie) ile tanışınca vurgun yemişe dönen Mae, George'un da benzer duygular hissetmesine şaşırır. Birlikte baş döndürücü bir aşka yelken açarlarken Mae ebeveynleriyle ilişkilerini, uyuşturucu destek grubundaki diğer bağımlıları ve yerel stand-up kulübündeki iş arkadaşlarını idare etmeye çalışır. Hepsinden önemlisi, George ile arasındaki ilişkiyi bir bağımlılık gibi değil, sağlıklı bir ilişki gibi sürdürmeyi dener. Ancak asıl soru, Mae'in aşka olan sağlıksız bağımlılığının yerine aşkın kendisini koyup koyamayacağıdır. Oldukça kişisel, karanlık ama eğlenceli bir hikâye olan Feel Good, günümüz dünyasında aşk, bağımlılık ve cinselliği keşfe çıkan iki genç insanın anlamlı ve kalıcı bir birliktelik kurma çabasını anlatıyor. Oyuncu Kadrosu: "Mae" rolünde Mae Martin, "George" rolünde Charlotte Ritchie, Mae’in annesi "Linda" rolünde Lisa Kudrow, Mae’in babası "Malcolm" rolünde Adrian Lukis ve "Maggie" rolünde Sophie ThompsonMae Martin ve Joe Hampson tarafından yazılıp yaratıldıYönetmen: Ally PankiwYapımcı: Kelly McGolpinBaş Yapımcılar: Ben Farrell, Ally Pankiw, Hannah Mackay, Toby StevensYapım Şirketi: Objective Media Group İskoçya'ya bağlı Objective Fiction

15. Krala Mektup

20 Mart 2020 Sezon 1

When a ruthless prince threatens to cast the world into darkness, a young knight in training named Tiuri (Amir Wilson) embarks on an epic quest to deliver a secret letter to the king. Along the way, he unexpectedly finds himself at the center of a magical prophecy foretelling the rise of a hero who can defeat the prince and restore peace. If he’s going to survive the journey, Tiuri will have to learn what it means to be a true knight — and a true leader. The story is based on the best-selling novel of the same name and also stars Ruby Serkis, Thaddea Graham and Gijs Blom. The Letter for the King is written by Will Davies (How To Train Your Dragon, Johnny English, Puss in Boots) who also serves as executive producer. Paul Trijbits (Saving Mr. Banks, Sing Street, The Casual Vacancy) is also an executive producer. The 6-episode original series is produced by FilmWave.

16. Self Made: Inspired by the Life of Madam C.J. Walker

20 Mart 2020 Sezon 1

Oscar ödüllü Octavia Spencer, saç bakım ürünlerinde çığır açarak Amerika'da kendi bileğinin hakkıyla milyoner olmayı başaran ilk kadın olan, siyahi girişimci Madam C.J. Walker'ı canlandırıyor. Walker'ın torununun torunu A’Lelia Bundles tarafından yazılan On Her Own Ground adlı kitaptan esinlenen Netflix orijinal dizisi MADAM C.J. WALKER  , bu kültür ikonunun keyifli hikâyesini ilk kez ekranlara taşıyor. Walker, tüm olumsuzluklara rağmen kölelik sonrası ırk ve cinsiyet kaynaklı ön yargıların, kişisel ihanetlerin ve iş alanındaki rekabetin üstesinden geldi. Siyahilerin saç bakımı konusunda ezber bozan ve devrim yaratan bir marka yaratırken bir yandan da toplumsal değişim için savaştı. Dört bölümlük mini dizide Madam C.J. Walker'ın kocasını Blair Underwood, kızı Lelia'yı Tiffany Haddish, iş dünyasındaki rakibi Addie Monroe'yu Carmen Ejogo, kayınpederini Garrett Morris, yıllarca avukatlığını yapan Ransom'ı Kevin Carroll ve Ransom'ın kuzeni Sweetness'ı Bill Bellamy canlandırıyor. MADAM C.J. WALKER, Nicole Jefferson Asher tarafından yaratıldı. Elle Johnson ve Janine Sherman Barrois ise eş dizi sorumluları. Yönetmenliğini Kasi Lemmons ve DeMane Davis'in üstlendiği dizinin baş yapımcıları Barrois, Johnson, Maverick Carter, Jamal Henderson, Eric Oberland, Christine Holder, Mark Holder, Kasi Lemmons, LeBron James ve Octavia Spencer.

17. Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

20 Mart 2020 Sezon 1

Tartışmalı bir hayvan parkının patronu olan Joe Egzotik, bir kiralık katil planı nedeniyle yakalanınca büyük kedi meraklıları arasındaki rekabet karanlık bir hâl alır. Bu mini belgesel dizisinde, büyük bir kediden daha tehlikeli olan tek şey, onun sahibidir.

18. Konut

25 Mart 2020

An unemployed executive is forced to sell his apartment. When he discovers that he still has the keys, he will become obsessed with the family that now lives there and will decide to recover the life he has lost, at any price.

19. Ozark

27 Mart 2020 Sezon 3

Ozark 3. Sezon: Altı ay geçmiştir ve kumarhanede işler yolundadır, ancak Marty ve Wendy, ailenin kaderinin kontrolünü ele geçirmek için mücadele eder. Marty, statükoyu korumayı tavsiye eder. Helen ve uyuşturucu karteli lideri Omar Navarro ile yaptığı bir ittifaktan destek alan Wendy ise genişlemek için gizli bir plan yapar. Ama Wendy'nin kardeşi Ben'in kasabaya gelmesiyle herkesin hayatı altüst olur.Yeni sezonda Emmy Ödüllü® Jason Bateman, Emmy Ödüllü® Laura Linney, Emmy Ödüllü® Julia Garner, Emmy Ödülü® adayı Janet McTeer, Tom Pelphrey, Sofia Hublitz, Skylar Gaertner, Charlie Tahan, Lisa Emery ve Jessica Frances Dukes başrollerde. MRC Television imzalı dizi, Jason Bateman, Chris Mundy ve John Shiban ile birlikte baş yapımcılığı da üstlenen Bill Dubuque ve Mark Williams tarafından yaratıldı.

20. Sergio

17 Nisan 2020

Karizmatik ve kompleks bir kişiliğe sahip olan Sergio Vieira de Mello (Wagner Moura), ilgi çekici kariyerinin büyük bir bölümünde üst düzey Birleşmiş Milletler (BM) diplomatı olarak dünyanın en istikrarsız bölgelerinde görev yapar. Üstlendiği bu görevlerde, sıradan insanların hayatını korumak için devlet başkanları, devrimciler ve savaş suçluları ile yapılan pazarlıkları ustaca yürütür. Ancak Sergio, sevdiği kadınla (Ana de Armas) daha sade bir yaşam sürmeye hazırlanırken son bir görev üstlenir. Bu kez görev yeri, Amerikan işgalinin ardından kaosa sürüklenen Bağdat'tır. Görevin kısa süreli olması planlansa da patlayan bir bombanın Sergio'yu BM genel merkezinin duvarları altında bırakmasıyla trajik bir ölüm kalım savaşı başlar. Gerçek bir öyküden esinlenen SERGIO; hırs, aile ve sevgiye dair tartışmalı seçimleriyle yüzleşmek zorunda kalan bir adamın fiziksel ve duygusal sınırlarının zorlanmasına odaklanan sürükleyici bir drama.

21. After Life

24 Nisan 2020 Sezon 2

1. Sezon:Kusursuz bir hayatı olan Tony (Ricky Gervais), eşi Lisa'nın ölümünün ardından farklı bir karaktere bürünür. İntihar etmeyi bile düşünen Tony, sonunda olabildiğince uzun yaşamaya ve bundan böyle dünyayı cezalandırmak için canının istediği her şeyi söyleyip yapmaya karar verir. Tony kendine ve diğer insanlara önem vermemenin bir süper güç olduğunu düşünür. Ancak çevresindekiler, tanıdıkları iyi huylu eski Tony'yi kurtarma çabasına girişince işler sarpa sarar. Dizide Gervais'e Tony'nin eşi Lisa rolünde Kerry Godliman (Derek), Tony'nin kayınbiraderi Matt rolünde Tom Basden (Plebs, David Brent: Life On The Road), Tony'nin en iyi arkadaşı Lenny rolünde Tony Way (Yarının Sınırında), Tony'nin babası rolünde David Bradley (Harry Potter serisi, Game of Thrones) ve Tony'nin babasının hemşiresi rolünde Ashley Jensen (Extras) eşlik ediyor.Penelope Wilton (Downton Abbey, Doctor Who), David Earl (Cemetery Junction, Derek), Joe Wilkinson (Him and Her), Kerry Godliman (Derek), Mandeep Dhillon, Jo Hartley, Roisin Conaty, Tim Plester ve Diane Morgan (David Brent: Life On The Road) dizide rol alan diğer isimler.Netflix orijinal dizisi AFTER LIFE, Derek Productions imzasını taşıyor. Altı bölümlü dizinin yaratıcısı, senaristi ve yönetmeni Ricky Gervais. Yapımcı Charlie Hanson. Baş yapımcılar ise Ricky Gervais ve Duncan Hayes.2. Sezon:AFTER LIFE  altı yepyeni bölümle 24 Nisan 2020'de Netflix'e geri dönüyorKüçük kurgusal kent Tambury'de geçen komedi-drama dizisi, yerel gazetede yazar olarak çalışan ve eşinin kansere yenik düşmesiyle hayatı altüst olan Tony'nin (Ricky Gervais) öyküsünü anlatıyor. 2. sezonda eşinin ölümünün yol açtığı derin kederle boğuşmaya devam eden Tony, çevresindekiler için daha iyi bir arkadaş olmaya çalışır. Karakterlerin her birinin yaşadığı sorunlar, yerel gazetenin kapanma tehlikesiyle karşı karşıya kalmasıyla iyice yoğunlaşır.Kentteki yerel amatör tiyatro oyunu herkesin keyfini yerine getirmeye yetecek midir?Netflix orijinal dizisi AFTER LIFE, Derek Productions imzasını taşıyor. Altı bölümlü dizinin yaratıcısı, senaristi ve yönetmeni Ricky Gervais. Yapımcı Charlie Hanson. Baş yapımcılar ise Ricky Gervais ve Duncan Hayes.Ricky Gervais'in yanı sıra 2. sezonda tekrar izleyeceğimiz oyuncular: Penelope Wilton (Downton Abbey, Doctor Who), David Bradley (Harry Potter serisi, Game of Thrones), Ashley Jensen (Extras), Tom Basden (Plebs, David Brent: Life On The Road), Tony Way (Yarının Sınırında), David Earl (Cemetery Junction, Derek), Joe Wilkinson (Him and Her), Kerry Godliman (Derek), Mandeep Dhillon, Jo Hartley, Roisin Conaty ve Diane Morgan (David Brent: Life On The Road), Tracy-Ann Oberman (Eastenders). Bu sezon kadroya yeni katılan isimler: Peter Egan (Downton Abbey), Ethan Lawrence (Bad Education) ve Bill Ward (Coronation Street, Emmerdale Farm).

22. Ağaç Ev Dedektifleri

12 Temmuz 2020 Sezon 1

Saban Brands ve Koreli stüdyo Sunwoo Animation tarafından sunulan Ağaç Ev Dedektifleri, maceradan maceraya koşan iki meraklı ayının yaşadıklarını anlatan, yeni bir CG animasyonu çocuk dizisi. Cömert Toby ve mantıklı kız kardeşi Teri, mahalledeki gizemleri çözmek için bir dedektif ekibi kurarlar: Kardan adama ne oldu? Tırtıllar nereye gitti? Yapraklar ağaçlardan neden düşer? Ekip çalışması ve kararlılıkla ilerleyen bu iki ayı ve sevimli arkadaşları, okul öncesi çocuklar için hazırlanan animasyon dizisinde çözülmemiş hiç bir gizem bırakmıyorlar. Ağaç Ev Dedektifleri'nin 1. sezonu, Netflix'te tüm dünyada 2018'de yayınlanacak. Güney Kore'de ise daha ileri bir tarihte yayınlanması bekleniyor.

23. Harvey Sokağı Çocukları

12 Temmuz 2020 Sezon 1

Sonu gelmeyen top oyunlarından dondurma arabasının sunduğu sonsuz tatlara ve evrenin en müthiş tırmanma ağacına kadar Harvey Sokağı'nda her gün cumartesi gibi. Elbette bu, dünyanın en sıkı dostları olan ve kendilerini sokağın koruyucuları ilan eden Harvey Kızları Audrey, Lotta ve Dot sayesinde. Onlar, Harvey Sokağı'nı çocukluğun hiç bitmeyeceği en iyi mahalle haline getirmek ve her akşamüstü çılgın maceralar yaşamak için her şeyi yapmaya hazır. Emmy'ye aday gösterilmiş baş yapımcı Brendan Hay (Dawn of the Croods, The Daily Show with Jon Stewart) ve Emmy'ye aday gösterilmiş yapım süpervizörü Aliki Theofilopoulos (Phineas & Ferb, Descendants: Wicked World) tarafından sunulan dizi, dünya genelindeki Netflix üyeleri tarafından 2018'de izlenebilecek.

24. The Hollow

12 Temmuz 2020 Sezon 1

Bir Slap Happy Cartoons Inc. yapımı. olan aksiyon temalı yeni anime dizisi The Hollow'da izleyicileri şaşırtıcı gizemler bekliyor. Dizinin başlangıcında Adam , Kai ve Mira adında üç gencin yer altındaki bir sığınakta kafaları karışık ve yalnız bir biçimde uyandıklarını görüyoruz. Tuhaf kasabalar, zaman portalları, tehlikeli yaratıklar ve acayip karakterlerle dolu bir labirentte dolanırken birlikte hareket etmeleri gerektiğini anlayan üç yabancı, eve dönmenin bir yolunu aramaktadırlar. Gerilim ve gizem dolu içeriklerden hoşlananlar için, The Hollow 2018'de sadece Netflix'te.

Turflix'i Takip Et

Turflix'i Twitter ve Instagram'da takip ederek yeni eklenenlerden haberdar olabilir, kararsız kaldığınızda film ve dizi önerilerini dikkate alabilirsiniz.