1. Hayalet Gelin

23 Ocak 2020 Sezon 1

Hayalet Gelin 1890'larda, sömürge dönemi Malakkası'nda geçiyor. Varlıklı Lim ailesi, Li Lan'a kısa süre önce vefat eden oğullarıyla evlenerek onun "hayalet gelin"i olmasını teklif eder. Teklifi kabul ederse Li Lan'ın ailesinin tüm borçları silinecektir. Ancak bunun karşılığında Lim ailesinin oğlunun hayaleti, hayatı boyunca Li Lan'ı rahat bırakmayacaktır. Çaresizce bu korkunç anlaşmadan kurtulmaya çalışan Li Lan, kısa süre sonra kendini bir cinayet gizemine ve hayal edemeyeceği kadar büyük olan ahiret işlerine bulaşmış hâlde bulur.

2. October Faction

23 Ocak 2020 Sezon 1

Monster hunters Fred (J.C. MacKenzie) and Deloris Allen (Tamara Taylor) hide their identities as members of a covert syndicate while their teenage kids, Geoff (Gabriel Darku) and Viv (Aurora Burghart), are forced to live in a town trapped in the past.  From the comics by Steve Niles and Damien Worm.

3. Rise of Empires: Ottoman

24 Ocak 2020 Sezon 1

Netflix Introduces The Breathtaking Docu-Drama Rise of Empires: OttomanNetflix, the world’s leading entertainment service, reveals the first details of the new docu-drama Rise of Empires: Ottoman. Starring renowned Turkish talents such as  Cem Yiğit Üzümoğlu, Selim Bayraktar, Birkan Sokullu, Osman Sonant and Tuba Büyüküstün, the show will launch globally on Netflix on January 24, 2020.  Produced by Karga Seven in association with STX Entertainment, the show also features critically-acclaimed historians such as Prof. Dr. A.M Celal Şengör and Dr. Emrah Safa Gürkan. Shot in several locations across Istanbul and directed by Emre Sahin, Rise of Empires: Ottoman will be launched with 6 episodes.

4. The Ranch

24 Ocak 2020 Sezon 8

The Ranch ile son bir sezon daha geçirmek için ekran başındaki yerinizi alın. Iron River Çiftliği'ni rakibine kaptıran ve çok daha fazla sorunla boğuşmak üzere olan Bennett ailesinin üyelerinin birlik olup kendilerini bekleyen sürprizlere karşı direnmeleri gerekiyor. Başrollerini Ashton Kutcher, Elisha Cuthbert ve Sam Elliott'ın paylaştığı, Don Reo ve Jim Patterson tarafından yaratılan The Ranch, Netflix'in ilk orijinal komedi dizisi. Dizinin baş yapımcıları Reo, Patterson, Kutcher, Jeff Lowell, Max Searle ve Matt Ross. 8. kısım 10 bölümüyle yayında.

5. the goop lab with Gwyneth Paltrow

24 Ocak 2020 Sezon 1

Sınırları zorlayan sağlıklı yaşam konularında yapılan, öğrenme isteğiyle dolu bir keşif yolculuğu. Gwyneth Paltrow'un hayat tarzı sitesi "goop" sunar.

6. Chilling Adventures of Sabrina

24 Ocak 2020 Sezon 2

Korku, gizem ve elbette cadılıkla dolu, karanlık bir yetişkinliğe geçiş öyküsü olan Chilling Adventures of Sabrina, Genç Cadı Sabrina'nın kökenlerini ve maceralarını anlatıyor. 3. kısımda Sabrina, önceki bölümlerde yaşanan rahatsız edici olayların etkisiyle sersemlemiş bir hâldedir. Babası Lucifer'ı yenmiş olsa da Karanlıklar Lordu, Sabrina'nın sevgili erkek arkadaşı Nicholas Scratch'in vücudundaki zindanında sıkışıp kalmış hâldedir. Nick'in nihai bir fedakârlıkta bulunduğunu ve Madam Şeytan'ın titiz gözetimi altında Cehennem'de yandığını ve acı çektiğini bilen Sabrina büyük bir pişmanlık içindedir. Ölümlü arkadaşları Harvey, Rosalind ve Theo'dan oluşan "Korku Kulübü"nün yardımıyla onu ebedi lanetten kurtarıp tekrar kollarına almayı kendine görev edinir. Ancak Karanlıklar Lordu'nun yerinden edilmesi, tüm âlemlerde bir şok dalgasına yol açmıştır. Tahtın boş olması nedeniyle Sabrina, tahtı ona meydan okuyan yakışıklı Cehennem Prensi Caliban'a karşı korumak üzere "Kraliçe" unvanını üstlenmek zorunda kalır. Bu sırada Greendale'de gizemli bir karnaval kente giriş yapar ve beraberinde hem Spellmanlar hem de Cadı Meclisi için tehdit oluşturan bir şey getirir: antik bir kötülüğü diriltmeyi amaçlayan bir pagan kabilesi.

7. Next In Fashion

29 Ocak 2020 Sezon 1

Çok yakında Netflix'te yayınlanacak olan Next In Fashion, modada geleceğin büyük isimlerinden biri olma şansı için yarışan, dünyanın en iyi ve oldukça yenilikçi tasarımcılarından bazılarının yer aldığı, büyük ödüllü bir yarışma dizisi. Sunuculuklarını televizyonun tanınan yüzü, moda tasarımcısı Tan France (Queer Eye) ile tasarımcı, manken ve dünyaca bilinen stil ikonu Alexa Chung'ın üstlendiği Next in Fashion bütün dünyanın giyinme biçimini etkilemiş farklı bir trend veya tasarım stiline odaklanan zorlu görevlerle karşı karşıya kalacak on sekiz tasarımcıyla başlıyor.Bu yetenekli yarışmacılar, belli başlı şirketlerde çalıştılar ve seçkin ünlüleri giydirdiler, şimdiyse 250.000 $ değerindeki büyük ödülü ve koleksiyonlarını lüks moda satıcısı Net-a-Porter ile piyasaya sürme fırsatını kazanmak için kıyasıya rekabet edecekler.

8. Ragnarok

31 Ocak 2020 Sezon 1

Ragnarok is a coming-of-age drama building on and contributing to a new and surprising angle on Norse mythology. The series is set in the small, fictitious town of Edda, situated in the grand, breathtaking Norwegian nature. The story revolves around the inhabitants of Edda, who are perhaps not all who they claim to be. With them, we experience a drastically changing world: melting poles, warm winters, violent downpours. Some might say we’re headed for yet another Ragnarok. Unless someone intervenes in time...

9. Eczacı

5 Şubat 2020 Sezon 1

Bir kasaba eczası olan Dan Schneider'ın oğlu, 1999'da New Orleans'ta uyuşturucuyla ilişkili bir olayda silahla vurularak öldürülür. Ancak Dan, olayla ilişkili sorularına polisten yeterli yanıt alamaz. Bunun ardından Dan, oğlunun katilini adalet önüne çıkarmak için azimli bir arayışa girişir ve karşısına çıkan tüm zorlukları aşar. Ancak aylar sonra, sağlıklı görünüme sahip çok sayıda gencin yüksek dozda OxyContin reçeteleriyle eczanesine gelmeye başlamasıyla oğlunun uyuşturucu bağımlılığının ve trajik ölümünün dalga etkileri onu bir kez daha bulur. Opiod salgınının ülke çapında dikkat çekmesinden çok önce, bir krizin kapıda olduğunu hisseden Dan, yaşadığı topluluktaki diğer çocukların hayatını kurtarmak için riskli bir görev üstlenir ve büyük ilaç şirketlerine karşı bir mücadeleye girişir. Julia Willoughby Nason ve Jenner Furst (Zaman: Kalief Browder'ın Hikayesi, Rest in Power: The Trayvon Martin Story) tarafından yönetilen Eczacı, bir adamın kederinden güç alarak başlattığı kararlı bir mücadele ile ülkede yaşanan yıkıcı opioid salgınının arkasındaki nüfuzlu kişilerin hesap vermesini nasıl sağladığını gözler önüne seriyor.

10. Locke & Key

7 Şubat 2020 Sezon 1

Babalarının esrarengiz şekilde öldürülmesinin ardından, üç kardeş ve anneleri ata yadigârı Key Evi'ne taşınırlar. Ardından bu evin babalarının ölümüyle bağlantılı olabilecek sihirli anahtarlarla dolu olduğunu keşfederler.  Locke kardeşler farklı anahtarları ve her birinin eşsiz güçlerini incelerken gizemli bir iblis uykusundan uyanır ve anahtarları çalmak için elinden geleni ardına koymaz. Carlton Cuse (Lost, Bates Motel) ve Meredith Averill (Tepedeki Ev) imzalı dizi, sevgi, kayıplar ve bir aileyi aile yapan sarsılmaz bağlarla ilgili gizemli bir çocukluktan yetişkinliğe geçiş hikâyesi anlatıyor.Netflix'te yayınlanacak olan Locke & Key, Joe Hill ve Gabriel Rodriguez'in IDW Publishing tarafından yayınlanan ve çok satan çizgi roman serisinin uzun zamandır beklenen televizyon uyarlaması.Locke & Key'nin oyuncu kadrosunda yer alan   Darby Stanchfield (Scandal) Nina Locke rolünde;  Jackson Robert Scott (IT) Bode Locke rolünde;  Connor Jessup (American Crime) Tyler Locke olarak; Emilia Jones (Horrible Histories) Kinsey Locke rolünde;  Bill Heck (The Ballad of Buster Scruggs) Rendell Locke olarak; Laysla De Oliveira, Dodge rolünde; Sherri Saum, Ellie Whedon rolünde; Thomas Mitchell Barnet , Sam Lesser rolünde; Griffin Gluck (American Vandal) Gabe olarak ve Coby Bird, Rufus Whedon rolünde ekrana geliyor. Locke & Key Baş Yapımcıları: IDW adına Carlton Cuse, Meredith Averill, Aron Eli Coleite, Joe Hill, Chris Ryall, Lydia Antoni ve Ted Adams; Genre Arts adına Lindsey Springer; Circle of Confusion adına Andy Muschietti, Barbara Muschietti, David Alpert ve Rick Jacobs ve Take 5 adına Tim Southam, John Weber ve Frank Siracusa.

11. To All The Boys: P.S. I Still Love You

12 Şubat 2020

It’s a new year and Lara Jean (Lana Condor) and Peter (Noah Centineo) are no longer pretending to be a couple. They ARE a couple. And, as Lara Jean navigates a trove of official firsts with Peter — her first real kiss, her first real date, her first Valentine’s Day — she finds herself leaning more on Kitty and Margot (Anna Cathcart and Janel Parrish), Chris (Madeleine Arthur), and an unexpected new confidant, Stormy (Holland Taylor), to help her manage the complex emotions that come with this new chapter of balancing a relationship and figuring out her authentic self. But when John Ambrose (Jordan Fisher), another recipient of one of Lara Jean’s old love letters, enters her life again she must rely on herself more than ever as she’s confronted with her first real dilemma: Can she love two boys at the same time?

12. Love is Blind

13 Şubat 2020 Sezon 1

Netflix dizisi LOVE IS BLIND'da, onları görünüşleri için değil, kişilikleri için sevecek birilerini arayan bir grup bekâr, modern ilişkilere karşı pek de geleneksel olmayan bir yaklaşımı benimseyerek, hayatlarının geri kalanını birlikte geçirmek istedikleri kişiyle tanışmayı umut ediyor. Hem de onları hiç görmeden! Dış dünyanın her türlü dikkat dağıtıcı unsurundan uzak olan bu bekârlar, aşk yaşama potansiyelleri olan birçok kişiyle konuşacak ve anlamlı bir bağ kurulduğunda evlilik teklifinde bulunup, nişanlılarını ancak ondan sonra ilk kez görecekler. Nişanlandıktan sonra gerçek dünyaya geri dönen çiftler düğün hazırlıkları yaparken, hızla yaklaşan düğün öncesinde kurdukları bu duygusal bağı fiziksel bir bağa dönüştürüp dönüştüremeyeceklerini kısa sürede keşfedecek. Nick ve Vanessa Lachey'nin sunduğu, bağımlılık yaratacak bu 10 bölümlük dizi, önemli bir gerçeği ortaya çıkaracak: İlişkilerde görünüm, ırk veya yaş önemli mi, yoksa aşkın gözü gerçekten kör mü?

13. FOLLOWERS (Japanese Original)

27 Şubat 2020

Mika Ninagawa'nın (Diner, No Longer Human) yönettiği ilk drama dizisi olan FOLLOWERS, hem gerçeküstü canlı renkler hem de farklı ve hareketli bir estetik ile yönetmenin film çekimine getirdiği benzersiz yaklaşımı vurguluyor. Bu orijinal öykü, Tokyo'yu şehirli kadınların otantik moda anlayışı ve yaşam tarzları üzerinden betimliyor. Dizinin başrollerinde Miki Nakatani, Elaiza Ikeda ve diğer yetenekli oyuncular var.Tokyo: Hayat, renk, hırs ve moda ile dolu, hareketli bir kent.Ünlü ve başarılı bir moda fotoğrafçısı olan Limi Nara (Miki Nakatani), günümüz Tokyosu'nu ve kentin evrilen insanlarını fotoğraflayarak kariyer yapmıştır. Hayatını öz güvenle yaşamakta ve bağımsız ruhunu hem kariyerine hem de ilişkilerine yansıtmaktadır. Genç aktris adayı Natsume Hyakuta (Elaiza Ikeda) ise kendi kimliğini ve öz güvenini bulmakta zorlanmakta ve bu durum hem kişisel ilişkilerini hem de oyunculuk kariyerini etkilemektedir.Yönetmen: Mika NinagawaOyuncu Kadrosu: Miki Nakatani, Elaiza Ikeda, Mari Natsuki, Yuka Itaya, KOM_I, Mika Nakashima, Shuhei Uesugi, Nobuaki Kaneko, Yutaro ve diğerleriÇekim Tarihi: Mart - Temmuz 2019URL: http://netflix.com/followers‪#FOLLOWERSNetflix

14. Hayatın Kıyısında

28 Şubat 2020

Jennifer Niven'ın Hayatın Kıyısında adlı dünya çapında çok satan romanından uyarlanan All The Bright Places, tanışmalarının ardından birbirlerinin hayatını sonsuza kadar değiştiren Violet Markey (Elle Fanning) ve Theodore Finch'in (Justice Smith) öyküsünü anlatıyor. Geçmişlerinin açtığı duygusal ve fiziksel yaralarla uğraştıkları bir dönemde bir araya gelen ikili, en küçük yer ve anların bile bir anlam taşıyabileceğini keşfeder. Bu ilgi çekici drama, akıl hastalığı deneyimine, bunun ilişkiler üzerinde bıraktığı ize ve gençlik aşkının güzelliği ile uzun süreli etkisine yeni ve insani bir bakış açısı sunuyor.

15. Self Made: Inspired by the Life of Madam C.J. Walker

20 Mart 2020 Sezon 1

Oscar ödüllü Octavia Spencer, saç bakım ürünlerinde çığır açarak Amerika'da kendi bileğinin hakkıyla milyoner olmayı başaran ilk kadın olan, siyahi girişimci Madam C.J. Walker'ı canlandırıyor. Walker'ın torununun torunu A’Lelia Bundles tarafından yazılan On Her Own Ground adlı kitaptan esinlenen Netflix orijinal dizisi MADAM C.J. WALKER  , bu kültür ikonunun keyifli hikâyesini ilk kez ekranlara taşıyor. Walker, tüm olumsuzluklara rağmen kölelik sonrası ırk ve cinsiyet kaynaklı ön yargıların, kişisel ihanetlerin ve iş alanındaki rekabetin üstesinden geldi. Siyahilerin saç bakımı konusunda ezber bozan ve devrim yaratan bir marka yaratırken bir yandan da toplumsal değişim için savaştı. Dört bölümlük mini dizide Madam C.J. Walker'ın kocasını Blair Underwood, kızı Lelia'yı Tiffany Haddish, iş dünyasındaki rakibi Addie Monroe'yu Carmen Ejogo, kayınpederini Garrett Morris, yıllarca avukatlığını yapan Ransom'ı Kevin Carroll ve Ransom'ın kuzeni Sweetness'ı Bill Bellamy canlandırıyor. MADAM C.J. WALKER, Nicole Jefferson Asher tarafından yaratıldı. Elle Johnson ve Janine Sherman Barrois ise eş dizi sorumluları. Yönetmenliğini Kasi Lemmons ve DeMane Davis'in üstlendiği dizinin baş yapımcıları Barrois, Johnson, Maverick Carter, Jamal Henderson, Eric Oberland, Christine Holder, Mark Holder, Kasi Lemmons, LeBron James ve Octavia Spencer.

16. Ozark

27 Mart 2020 Sezon 3

Merakla beklenen ikinci sezonunda Ozark, tehlikeli bir uyuşturucu kartelindeki yaşamın bulanık sularında ilerleyen Marty Byrde ve ailesinin öyküsünü anlatmaya devam ediyor. Byrde ailesi ortama uyum sağlamaya başlar. Ancak Del'in oyun dışı kalmasının ardından suç örgütü, işleri yeniden organize etmesi için acımasız avukat Helen Pierce'ı kasabaya yollar. Marty ve Wendy ise güce aç Snell ailesiyle, kartelle ve hapishaneden çıkan Cade'in kızı ve yeni yardımcıları olan Ruth Langmore ile yaptıkları ortaklıklar yüzünden giderek artan tehlikelerin ortasında aile çıkarlarını koruma mücadelesi verir. Alınan riskler eskisinden daha da büyüktür. Kısa süre içinde Byrde ailesi, bu bataklıktan çıkmak için her şeylerini ortaya koymaları gerektiğini anlar. Ozark'ı Netflix'te ziyaret edin.

17. Sergio

17 Nisan 2020

Karizmatik ve kompleks bir kişiliğe sahip olan Sergio Vieira de Mello (Wagner Moura), ilgi çekici kariyerinin büyük bir bölümünde üst düzey Birleşmiş Milletler (BM) diplomatı olarak dünyanın en istikrarsız bölgelerinde görev yapar. Üstlendiği bu görevlerde, sıradan insanların hayatını korumak için devlet başkanları, devrimciler ve savaş suçluları ile yapılan pazarlıkları ustaca yürütür. Ancak Sergio, sevdiği kadınla (Ana de Armas) daha sade bir yaşam sürmeye hazırlanırken son bir görev üstlenir. Bu kez görev yeri, Amerikan işgalinin ardından kaosa sürüklenen Bağdat'tır. Görevin kısa süreli olması planlansa da patlayan bir bombanın Sergio'yu BM genel merkezinin duvarları altında bırakmasıyla trajik bir ölüm kalım savaşı başlar. Gerçek bir öyküden esinlenen SERGIO; hırs, aile ve sevgiye dair tartışmalı seçimleriyle yüzleşmek zorunda kalan bir adamın fiziksel ve duygusal sınırlarının zorlanmasına odaklanan sürükleyici bir drama.

18. The Hollow

12 Temmuz 2020 Sezon 1

Bir Slap Happy Cartoons Inc. yapımı. olan aksiyon temalı yeni anime dizisi The Hollow'da izleyicileri şaşırtıcı gizemler bekliyor. Dizinin başlangıcında Adam , Kai ve Mira adında üç gencin yer altındaki bir sığınakta kafaları karışık ve yalnız bir biçimde uyandıklarını görüyoruz. Tuhaf kasabalar, zaman portalları, tehlikeli yaratıklar ve acayip karakterlerle dolu bir labirentte dolanırken birlikte hareket etmeleri gerektiğini anlayan üç yabancı, eve dönmenin bir yolunu aramaktadırlar. Gerilim ve gizem dolu içeriklerden hoşlananlar için, The Hollow 2018'de sadece Netflix'te.

19. Harvey Sokağı Çocukları

12 Temmuz 2020 Sezon 1

Sonu gelmeyen top oyunlarından dondurma arabasının sunduğu sonsuz tatlara ve evrenin en müthiş tırmanma ağacına kadar Harvey Sokağı'nda her gün cumartesi gibi. Elbette bu, dünyanın en sıkı dostları olan ve kendilerini sokağın koruyucuları ilan eden Harvey Kızları Audrey, Lotta ve Dot sayesinde. Onlar, Harvey Sokağı'nı çocukluğun hiç bitmeyeceği en iyi mahalle haline getirmek ve her akşamüstü çılgın maceralar yaşamak için her şeyi yapmaya hazır. Emmy'ye aday gösterilmiş baş yapımcı Brendan Hay (Dawn of the Croods, The Daily Show with Jon Stewart) ve Emmy'ye aday gösterilmiş yapım süpervizörü Aliki Theofilopoulos (Phineas & Ferb, Descendants: Wicked World) tarafından sunulan dizi, dünya genelindeki Netflix üyeleri tarafından 2018'de izlenebilecek.

20. Ağaç Ev Dedektifleri

12 Temmuz 2020 Sezon 1

Saban Brands ve Koreli stüdyo Sunwoo Animation tarafından sunulan Ağaç Ev Dedektifleri, maceradan maceraya koşan iki meraklı ayının yaşadıklarını anlatan, yeni bir CG animasyonu çocuk dizisi. Cömert Toby ve mantıklı kız kardeşi Teri, mahalledeki gizemleri çözmek için bir dedektif ekibi kurarlar: Kardan adama ne oldu? Tırtıllar nereye gitti? Yapraklar ağaçlardan neden düşer? Ekip çalışması ve kararlılıkla ilerleyen bu iki ayı ve sevimli arkadaşları, okul öncesi çocuklar için hazırlanan animasyon dizisinde çözülmemiş hiç bir gizem bırakmıyorlar. Ağaç Ev Dedektifleri'nin 1. sezonu, Netflix'te tüm dünyada 2018'de yayınlanacak. Güney Kore'de ise daha ileri bir tarihte yayınlanması bekleniyor.

Turflix'i Takip Et

Turflix'i Twitter ve Instagram'da takip ederek yeni eklenenlerden haberdar olabilir, kararsız kaldığınızda film ve dizi önerilerini dikkate alabilirsiniz.