1. Brews Brothers

10 Nisan 2020 Sezon 1

Brews Brothers, birlikte bira fabrikası işletmek zorunda kalan dargın kardeşler Wilhelm (Alan Aisenberg) ve Adam Rodman'ı (Mike Castle) konu ediniyor. İkisi de braumeister yani bira dehası olsa da, bira yapım teknikleri ve kişilikleri taban tabana zıttır. Genellikle dizilerde iki insanın birbirini tamamladığını görürüz. Ne var ki bu ikisi birlikte bir insan bile etmiyor.

2. Sihirli Güreşçi

10 Nisan 2020

11 yaşındaki Leo Thompson (Seth Carr), kendisine süper güç kazandıran sihirli bir güreş maskesi bulur ve onunla bir WWE yarışmasına katılır. Büyükannesinin (Tichina Arnold) desteğini de arkasına alan Leo, bir WWE süperstarı olma hayalini gerçekleştirmek için ne gerekiyorsa yapmaya hazırdır. Ringdeki efsanevi rakiplerin arasında bir çocuk, şampiyon olmayı başarabilecek midir? Jay Karas'ın yönettiği SİHİRLİ GÜREŞÇİ'nin oyuncu kadrosunda Adam Pally ile Ken Marino'nun yanı sıra WWE yıldızları Kofi Kingston, The Miz ve Sheamus yer alıyor.

3. Love Wedding Repeat

10 Nisan 2020

In this innovative romantic comedy about the power of chance, alternate versions of the same wedding unfold as Jack (Sam Claflin) tries to make sure his little sister has the perfect wedding day. But he'll have to juggle an angry ex-girlfriend, an uninvited guest with a secret, a misplaced sleep sedative, and unexpectedly reuniting with the girl of his dreams who got away, Dina (Olivia Munn). If he succeeds, Jack might find a happy ending of his own. LOVE WEDDING REPEAT is written and directed by Dean Craig and stars Sam Claflin, Olivia Munn, Eleanor Tomlinson, Joel Fry, Tim Key, Aisling Bea, Jack Farthing, Allan Mustafa, and Freida Pinto

4. Tigertail

10 Nisan 2020

Farklı nesilleri konu edinen bu dokunaklı dramada, Tayvanlı genç Pin-Jui (Hong-Chi Lee) özgür ruhlu ama yoksul bir fabrika işçisiyken zor bir karar vererek Amerika'da daha iyi fırsatlar aramak için memleketini ve sevdiği kadını arkasında bırakır. Ancak yıllar süren tekdüze bir işin ve aşk ile şefkatten yoksun bir anlaşmalı evliliğin ardından yaşlı Pin-Jui'nin (Tzi Ma) eski hâlinden eser kalmamıştır. Kızı Angela (Christine Ko) ile yakınlık kurmayı beceremeyen ve emekliliğini yapayalnız geçirme riskiyle karşı karşıya kalan Pin-Jui, bir zamanlar düşlediği hayatı nihayet kurmak için geçmişiyle yeniden temas kurmalıdır. 1950'lerin Tayvanı'ndan günümüz New Yorku'na kadar farklı kıtalarda ve dönemlerde geçen Tigertail'in senaristi ve yönetmeni Emmy ödüllü Alan Yang. Yardımcı rollerde ise Yo-Hsing Fang, Kuei-Mei Yang, Kunjue Li ve Fiona Fu gibi isimler yer alıyor.

5. Chris D'Elia: No Pain

14 Nisan 2020

Stand-up komedyeni, aktör, yazar ve Congratulations pod yayınının sunucusu Chris D’Elia en yeni Netflix stand-up komedisi Chris D’Elia: No Pain ile geri dönüyor. Onu destekleyen ebeveynleriyle birlikte alkol, sigara ve uyuşturucudan uzak bir yaşam süren D’Elia alıştığınız komedyenlere benzemiyor. Ama D’Elia toplum içinde bebeklere hırlamak, uçakta masum insanlara AirDrop'la uygunsuz fotoğraflar göndermek ve insanları yunusların cinsel saldırı tehdidine (Google'a bakın) karşı uyarmak için yine de zaman buluyor. Minneapolis'teki State Theater'da canlı olarak seyirci karşısında çekilen Chris D’Elia: No Pain  14 Nisan 2020'de tüm dünyada Netflix'te yayınlanacak.

6. Fauda

16 Nisan 2020 Sezon 3

Aylar süren gizli bir görev, ekibi Şin Bet'in arananlar listesinin üst sıralarındaki bir Hamas liderinin peşine takınca Doron kararlı bir genç boksörü tuzağa düşürür.

7. Mauricio Meirelles: Levando o Caos

16 Nisan 2020

Brezilyalı komedyen Mauricio Meirelles, São Paulo'da çekilen özel stand-up gösterisiyle sahnede.

8. Sergio

17 Nisan 2020

Karizmatik ve kompleks bir kişiliğe sahip olan Sergio Vieira de Mello (Wagner Moura), ilgi çekici kariyerinin büyük bir bölümünde üst düzey Birleşmiş Milletler (BM) diplomatı olarak dünyanın en istikrarsız bölgelerinde görev yapar. Üstlendiği bu görevlerde, sıradan insanların hayatını korumak için devlet başkanları, devrimciler ve savaş suçluları ile yapılan pazarlıkları ustaca yürütür. Ancak Sergio, sevdiği kadınla (Ana de Armas) daha sade bir yaşam sürmeye hazırlanırken son bir görev üstlenir. Bu kez görev yeri, Amerikan işgalinin ardından kaosa sürüklenen Bağdat'tır. Görevin kısa süreli olması planlansa da patlayan bir bombanın Sergio'yu BM genel merkezinin duvarları altında bırakmasıyla trajik bir ölüm kalım savaşı başlar. Gerçek bir öyküden esinlenen SERGIO; hırs, aile ve sevgiye dair tartışmalı seçimleriyle yüzleşmek zorunda kalan bir adamın fiziksel ve duygusal sınırlarının zorlanmasına odaklanan sürükleyici bir drama.

9. Rising High

17 Nisan 2020

Rising High, iki emlak dolandırıcısının yükseliş ve düşüş hikâyesini aktarıyor. Viktor Steiner (David Kross), Gerry Falkland (Frederick Lau) ve bankacı Nicole Kleber (Janina Uhse), kısa sürede inanılmaz zengin olur. Ancak çok geçmeden giderek derinleşen bir yalan, dolan ve aldatmaca girdabına kapılırlar. Bir noktada gerçeği tamamen göz ardı edip, onlar için gerçekten önemli olanın ne olduğuna karar vermeleri gerekir.

10. Too Hot to Handle

17 Nisan 2020 Sezon 1

Dünyanın farklı yerlerinden bir araya gelen bekâr ve seksi on genç, cennet gibi, tropik bir tatil yerinde hayatlarının en egzotik ve erotik yazını geçirmeye hazırlanıyor. Ama küçük bir sorun var. Birine bağlanmaktan korkan ve günübirlik ilişkilere düşkün olan bu gençlerin 100.000 dolarlık büyük ödülü kazanmak için burada geçirdikleri tüm süre boyunca cinsel içerikli her tür eylemden uzak durmaları gerekiyor. Öpüşmek yok, sevişmek yok, hiçbir şekilde kendi kendini tatmin etmek yok. Her kural ihlalinde ödül miktarı azalacak. Cinselliğin yasak olduğu bu lüks yaşam içinde, bekâr katılımcılarımız derin ve duygusal bağlar kurmayı başarabilecekler mi dersiniz? Yoksa arzularına yenik düşmeleri kaçınılmaz mı?

11. Toprak ve Kan

17 Nisan 2020

Saïd, ormanın derinliklerindeki kereste fabrikasını 18 yaşındaki kızı Sarah'ya daha iyi bir gelecek sağlamak için satmaya karar verir. Ancak çıraklarından birinin erkek kardeşi tarafından köşeye sıkıştırıldığından ve fabrikanın içine büyük miktarda kokain saklamaya zorlandığından haberi yoktur.Uyuşturucunun ait olduğu çete çıkagelince Saïd, bu sert adamların ne kadar kararlı olduğunu hemen anlar. Sayıca az olsalar da, kendi fabrikasını en iyi o bilmektedir. Sarah'yı korumak için bu adamlara karşılık vermek zorunda kalan Saïd, kereste fabrikasını bir savaş kampına dönüştürür. Ölü sayısı yükseldikçe, intikam hırsı da artar...

12. The Midnight Gospel

20 Nisan 2020 Sezon 1

The Midnight Gospel , elinde arızalı bir çoklu evren simülatörü olan uzay yayıncısı Clancy'nin öyküsünü aktarıyor. Clancy, başka dünyalarda yaşayan canlılarla röportaj yapmak için Kromatik Tarla'daki boyutlar ötesi evinin konforunu geride bırakıyor. Pendleton Ward (Adventure Time) ve Duncan Trussell (Duncan Trussell Family Hour pod yayını) tarafından yaratılan dizinin animasyonu Titmouse tarafından yapıldı.

13. Cooked with Cannabis

20 Nisan 2020 Sezon 1

Esrarla yapılan brownie'leri ve marihuanalı kurabiyeleri unutun. Bugün ülkenin ve dünyanın farklı yerlerinden seçkin şefler, kenevir infüze edilmiş şaheserler yaratıyor. İşte karşınızda sizi gerçekten uçuracak ve ağzınızı sulandıracak en eğlenceli ve büyüleyici yemek yarışması.

14. The Last Dance

20 Nisan 2020 Sezon 1

1997 sonbaharında Michael Jordan ve Chicago Bulls, sekiz yıl içinde altıncı NBA şampiyonluğunu kazanma yolculuklarına başladı. Jordan'ın 13 yıl önce NBA'e sansasyonel bir giriş yapmasından bu yana başardığı her şeye rağmen, koç Phil Jackson'ın "Son Dans" adını verdiği bu dönem, kulübün yönetici kadrosu ile yaşanan gerilimin gölgesinde kaldı. Ayrıca seyircilerin tüm zamanların en iyi basketbolcusu olan Jordan'ı ve olağanüstü takım arkadaşlarını müthiş bir smaç basarken son kez izlediği hissine kapılması bu dönemi oldukça hüzünlü kıldı.

15. Middleditch & Schwartz

21 Nisan 2020 Sezon 1

Thomas Middleditch ve Ben Schwartz'ın iki kişilik komedi gösterisi Middleditch & Schwartz, tamamen doğaçlama üç Netflix gösterisinden oluşan bir koleksiyonla dünya genelindeki izleyicilerle buluşuyor. Baştan sona her performans, rastgele bir seyirci önerisinin etrafında şekilleniyor. Her biri NYU Skirball Center for the Performing Arts'ta çekilen üç bölüm, 21 Nisan 2020'de Netflix'te yayınlanacak. Middleditch & Schwartz: Hayalimdeki İşİki arkadaşı konu edinen bu hikâyede, arkadaşlardan birinin katılması gereken önemli bir iş görüşmesi aniden fotoğrafçılık, The New York Times ve JFK havaalanı tuvalet kabinlerini de içeren bir varoluşsal krize dönüşür. Bir dizi komik olayın sonucunda Kyle Saussin olmuştur, Saussin ise Kyle. İki arkadaş da hayallerindeki işlere girememiştir, ama kusursuz bir ceylan taklidi yapmanın ne demek olduğunu ikisi de anlamıştır.   Middleditch & Schwartz: Hukuk Fakültesi SihriHer şey hukuk fakültesi birinci sınıf öğrencileri için hazırlanan korkunç bir final sınavıyla başlar. Derken ikili bir uzaylıyla karşılaşır, bir çocuğun terk edilmesi konusunu düşünür, biraz sihirle uğraşır ve çok geçmeden kendilerini insan ahlakının sınandığı bir testin içinde bulur. Bu hayali sınıfın kağıt ve dijital sözleşmeler arasındaki farkı öğrenme arayışında "Kahvaltı Kulübü", "Narnia Günlükleri" ile buluşuyor.  Middleditch & Schwartz: Otopark DüğünüRahibin, bir hayaletin ve gelin ile damadın ebeveynlerinin çakırkeyif olduğu bir düğünün öncesinde ve düğün anında yoğun duygular yaşanır. Altıncı sınıftan beri birlikte olan sevgililerin öyküsünü, ters giden bir soygun ve gerçek aşkın nihai testiyle birleştirip ikna edici bir senaryo uydurmaya çalışan Thomas ve Ben'in dünyaevine girişini izleyin. 

16. Willoughby Ailesi

22 Nisan 2020

Willoughby Ailesi, şu anda prodüksiyon aşamasında olan, Vancouver'dan BRON Animation ortaklığıyla hayata geçirilen, yazar/yönetmen Kris Pearn (Köfte Yağmuru 2) imzalı, üst düzey bilgisayar destekli, uzun metrajlı bir animasyon filmi. Willoughby kardeşler bencil ebeveynleri tarafından terk edilince, bu dört kardeşin yeni ve modern bir aile kurmak için modası geçmiş değerlerini günümüz dünyasına uyarlamayı öğrenmesi gerekir. Film, Newbery Ödüllü yazar Lois Lowry'nin kitabından uyarlandı. Ricky Gervais, Maya Rudolph, Will Forte, Martin Short, Alessia Cara ve Jane Krakowski başrolde.

17. La casa de las flores

23 Nisan 2020 Sezon 3

Paulina hapishanede hayatta kalmayı başarırken Elena hâlâ hastanededir, büyükanne  evin sahibi olur, Diego ve Julian arasındaki ilişki ise tutucu fikirlerin tehdidi altındadır. Tam bu noktada, kırk yıl öncesine dönerek hem Virginia, Ernesto, Salomón ve Carmela arasındaki dostluğun kökenlerini hem de günümüzde aile üyelerine rahat vermeyen karanlık sırları ve suçları öğreniriz.

18. After Life

24 Nisan 2020 Sezon 2

1. Sezon:Kusursuz bir hayatı olan Tony (Ricky Gervais), eşi Lisa'nın ölümünün ardından farklı bir karaktere bürünür. İntihar etmeyi bile düşünen Tony, sonunda olabildiğince uzun yaşamaya ve bundan böyle dünyayı cezalandırmak için canının istediği her şeyi söyleyip yapmaya karar verir. Tony kendine ve diğer insanlara önem vermemenin bir süper güç olduğunu düşünür. Ancak çevresindekiler, tanıdıkları iyi huylu eski Tony'yi kurtarma çabasına girişince işler sarpa sarar. Dizide Gervais'e Tony'nin eşi Lisa rolünde Kerry Godliman (Derek), Tony'nin kayınbiraderi Matt rolünde Tom Basden (Plebs, David Brent: Life On The Road), Tony'nin en iyi arkadaşı Lenny rolünde Tony Way (Yarının Sınırında), Tony'nin babası rolünde David Bradley (Harry Potter serisi, Game of Thrones) ve Tony'nin babasının hemşiresi rolünde Ashley Jensen (Extras) eşlik ediyor.Penelope Wilton (Downton Abbey, Doctor Who), David Earl (Cemetery Junction, Derek), Joe Wilkinson (Him and Her), Kerry Godliman (Derek), Mandeep Dhillon, Jo Hartley, Roisin Conaty, Tim Plester ve Diane Morgan (David Brent: Life On The Road) dizide rol alan diğer isimler.Netflix orijinal dizisi AFTER LIFE, Derek Productions imzasını taşıyor. Altı bölümlü dizinin yaratıcısı, senaristi ve yönetmeni Ricky Gervais. Yapımcı Charlie Hanson. Baş yapımcılar ise Ricky Gervais ve Duncan Hayes.2. Sezon:AFTER LIFE  altı yepyeni bölümle 24 Nisan 2020'de Netflix'e geri dönüyorKüçük kurgusal kent Tambury'de geçen komedi-drama dizisi, yerel gazetede yazar olarak çalışan ve eşinin kansere yenik düşmesiyle hayatı altüst olan Tony'nin (Ricky Gervais) öyküsünü anlatıyor. 2. sezonda eşinin ölümünün yol açtığı derin kederle boğuşmaya devam eden Tony, çevresindekiler için daha iyi bir arkadaş olmaya çalışır. Karakterlerin her birinin yaşadığı sorunlar, yerel gazetenin kapanma tehlikesiyle karşı karşıya kalmasıyla iyice yoğunlaşır.Kentteki yerel amatör tiyatro oyunu herkesin keyfini yerine getirmeye yetecek midir?Netflix orijinal dizisi AFTER LIFE, Derek Productions imzasını taşıyor. Altı bölümlü dizinin yaratıcısı, senaristi ve yönetmeni Ricky Gervais. Yapımcı Charlie Hanson. Baş yapımcılar ise Ricky Gervais ve Duncan Hayes.Ricky Gervais'in yanı sıra 2. sezonda tekrar izleyeceğimiz oyuncular: Penelope Wilton (Downton Abbey, Doctor Who), David Bradley (Harry Potter serisi, Game of Thrones), Ashley Jensen (Extras), Tom Basden (Plebs, David Brent: Life On The Road), Tony Way (Yarının Sınırında), David Earl (Cemetery Junction, Derek), Joe Wilkinson (Him and Her), Kerry Godliman (Derek), Mandeep Dhillon, Jo Hartley, Roisin Conaty ve Diane Morgan (David Brent: Life On The Road), Tracy-Ann Oberman (Eastenders). Bu sezon kadroya yeni katılan isimler: Peter Egan (Downton Abbey), Ethan Lawrence (Bad Education) ve Bill Ward (Coronation Street, Emmerdale Farm).

19. Cinayetten Affa: Cyntoia Brown'ın Hikâyesi

29 Nisan 2020

2004 yılında Nashville, Tennessee'de 16 yaşındaki Cyntoia Denise Brown, seks için arabasına bindiği 43 yaşındaki bir adamı öldürmekten tutuklandı. Cyntoia bir yetişkin olarak yargılandı ve ömür boyu hapis cezasına çarptırıldı. Böylece Cyntoia'nın kaderi kesinkes belirlenmiş oldu. Film, üç kuşaktır kadınlara şiddet uygulayan biyolojik ailesinin ürünü olan bir çocuğun ne kadar karmaşık olduğunu gözler önüne seriyor. Ayrıca yapım, yaklaşık 10 yıl süren hukuki mücadelelerin ardından Cyntoia'nın af talebinin 2019 yılında Vali Bill Haslam tarafından nasıl kabul edildiğini aktarıyor. Eyalette çocuk suçluların cezalandırılmasına dair kanunlarda yaşanan ağır tempolu değişimin ardından verdiği bu kararda vali, Cyntoia'nın olgunluğunu, eğitimini ve hükümlüyken gösterdiği iyi hâli de göz önünde bulundurdu. Yönetmen ve yapımcı Daniel H. Birman, editör ve yapımcı Megan E. Chao.

20. Extracurricular

29 Nisan 2020 Sezon 1

Jisoo may come off as a shy model student, but he is actually the mastermind behind a criminal activity that is beyond imagination of his fellow schoolmates. He made this choice because he needed the money for living expenses and to save for college tuition. His risky double life seems to run without a hitch, until he gets mixed up with rich girl Gyuri and reckless troublemaker Minhee. Their bad choices come with irreversible consequences. There is no more turning back now. A life of crime and violence awaits them.

21. All Day and a Night

1 Mayıs 2020

LOGLINE:Jahkor (Ashton Sanders, Moonlight) never wanted to be like his father (Jeffrey Wright, Westworld), and his father never wanted to see his son in prison. Yet somehow finding themselves together as inmates seemed inevitable. In an unlikely journey of self-discovery, Jakhor explores the dangerous world that unites them, hoping to help his newborn son break a cycle that feels inescapable. A film by Black Panther co-writer Joe Robert Cole, ALL DAY AND A NIGHT co-stars Yahya Abdul-Mateen II (Watchmen).SYNOPSIS:As soft-spoken Jahkor (Ashton Sanders, Moonlight) struggles to keep his dream of rapping alive amidst a gang war in Oakland, his ill-fated life and real-world responsibilities drive him further and further across the line of right and wrong with tragic consequences. Landing in prison beside his father, J.D. (Jeffrey Wright, Westworld) whom he never wanted to be like, Jahkor embarks on an unlikely journey of self-discovery, exploring the events that unite them, in hopes of helping his newborn son break a cycle that feels unavoidable. A powerful film from Black Panther co-writer Joe Robert Cole, ALL DAY AND A NIGHT is produced by Nina Jacobson and Brad Simpson (The People vs. O.J. Simpson: American Crime Story), and Jared Ian Goldman (Ingrid Goes West). The drama co-stars Isaiah John (Snowfall), Kelly Jenrette (The Handmaid’s Tale), Shakira Ja’Nai Paye (Spider-Man: Into the Spider-Verse), Regina Taylor (The Unit), Christopher Meyer (The Affair) and Yahya Abdul-Mateen II (Watchmen).

22. Hollywood

1 Mayıs 2020 Sezon 1

Ryan Murphy ve Ian Brennan imzalı yeni mini dizi HOLLYWOOD, II. Dünya Savaşı sonrası Hollywood'da bedeli ne olursa olsun başarıya ulaşmaya çalışan bir grup oyuncu ve sinemacı adayını izliyor. Her karakter, Hollywood'un Altın Çağı'nın yaldızlı perdesinin ardında yaşananlara dair benzersiz bir bakış sunarken ırk, cinsiyet ve cinselliği kapsayacak şekilde bugüne kadar devam eden adaletsiz sistemlerin ve ön yargıların altını çiziyor.  Kışkırtıcı ve çarpıcı yaklaşımıyla HOLLYWOOD, onlarca yıllık güç dinamiklerini ve eğer bunlar yıkılmış olsaydı eğlence dünyasının nasıl görünebileceğini inceleyip açığa çıkarıyor.HOLLYWOOD'da Jack rolünü David Corenswet, Raymond rolünü Darren Criss, Archie rolünü Jeremy Pope, Camille rolünü Laura Harrier, Claire rolünü Samara Weaving, Ernie rolünü Dylan McDermott, Ellen Kincaid rolünü Holland Taylor, Avis rolünü Patti LuPone, Henry Willson rolünü Jim Parsons, Rock Hudson rolünü Jake Picking, Dick rolünü Joe Mantello ve Henrietta rolünü Maude Apatow üstleniyor. Dizinin eş yaratıcıları Ryan Murphy ve Ian Brennan'ın yanı sıra diğer baş yapımcılar, Alexis Martin Woodall ve aynı zamanda senarist ve yönetmen olarak görev yapan Janet Moc.

23. Yanlış Missy

8 Mayıs 2020

Tim Morris hayallerindeki kızla tanışır ve ilişkileri kısa mesajlar aracılığıyla hızla ilerler. Bunun üzerine Tim risk alıp kızı, bir adadaki otelde düzenlenen şirket tatiline davet eder. Ancak, daha önce berbat bir buluşma yaşadığı kadının hafta sonu kaçamağı için havaalanına geldiğini görünce “Yanlış Missy” ile mesajlaştığını anlar ama artık çok geçtir.

24. The Eddy

8 Mayıs 2020 Sezon 1

Directed by Academy Award® winner Damien Chazelle (La La Land), Emmy Award® winner Alan Poul (Tales of the City), Houda Benyamina (Divines) and Laïla Marrakchi (Le Bureau des Légendes), the Netflix original series THE EDDY is an eight-episode drama that takes place in the vibrant multicultural neighborhoods of modern-day Paris. Once a celebrated jazz pianist in New York, Elliot Udo (André Holland) is now the co-owner of struggling club The Eddy, where he manages the house band fronted by lead singer and on-again-off-again girlfriend Maja (Joanna Kulig). As Elliot learns that his business partner Farid (Tahar Rahim) may be involved in some questionable practices at the club, secrets begin to come to light that have also been concealed from Farid's wife Amira (Leïla Bekhti), and when Elliot’s troubled teenage daughter Julie (Amandla Stenberg) suddenly arrives in Paris to live with him, his personal and professional worlds quickly start to unravel as he confronts his past, fighting to save the club and protect those closest to him. The series also stars Melissa George (In Treatment), Adil Dehbi (How I Became a Superhero), Benjamin Biolay (La douleur), Tchéky Karyo (The Missing) and rapper Sopico in his debut on-screen performance. Interspersed with dynamic and uplifting performances, THE EDDY conveys the power of music to heal, unite and turn chaos into beauty. The series was brought to the screen through a collaboration between Alan Poul, Damien Chazelle, BAFTA Award winner Jack Thorne (National Treasure) and six-time Grammy Award® winner Glen Ballard, who wrote the songs and established The Eddy’s band which is composed of real-life musicians Randy Kerber, Ludovic Louis, Lada Obradovic, Jowee Omicil and Damian Nueva Cortes. 

25. Medyatik Davalar

11 Mayıs 2020 Sezon 1

Modern medya çevreleri mahkemelerde yaşanan gerçek trajedileri bir eğlence türüne dönüştürürken Netflix belgesel dizisi Medyatik Davalar, yakın geçmişteki en dramatik ve en unutulmaz davalardan bazılarını ele alıyor.  Televizyon yayınlarının bir sonucu olarak yaratıcı öykü anlatımı ve şovmenliğin hukuk sisteminde öne çıkmaya başlamasının ardından, mahkeme salonları asla eskisi gibi olmadı. Altı sürükleyici bölümden oluşan Medyatik Davalar, mahkeme öncesinde, sırasında veya sonrasında halkın suçluluk ve masumiyet algısının basın tarafından nasıl yeniden şekillendirildiğini keşfe çıkıyor. Dizi, Jenny Jones'un Court TV'de yayınlanan unutulmaz cinayet duruşmaları, Rod Blagojevich’in siyasi düşüşünün çarpıcı öyküsü ve New York'ta polis tarafından 41 mermiyle öldürülen silahsız Afrikalı göçmen Amadou Diallo olayı gibi hukukun farklı alanlarından dosyaları ekranlara taşıyor. Medyatik Davalar, Smokehouse Pictures iş birliği ile gerçekleştirilen bir Supper Club yapımı. Yönetmenler Skye Borgman (Abducted in Plain Sight), Garrett Bradley (Time), Oscar® adayı Yance Ford (Güçlü Ada), Emmy® adayı Brian McGinn (Amanda Knox), Sierra Pettengill (The Reagan Show) ve Tony Yacenda (American Vandal). Baş yapımcılar; yazar ve avukat Jeffrey Toobin (American Crime Story); gazeteci, yazar ve Court TV'nin kurucusu Steven Brill; Smokehouse Pictures'dan Oscar® ödüllü George Clooney ve Grant Heslov ile Supper Club’dan Brian McGinn, Jason Sterman ve David Gelb. 

26. Ağaç Ev Dedektifleri

12 Temmuz 2020 Sezon 1

Saban Brands ve Koreli stüdyo Sunwoo Animation tarafından sunulan Ağaç Ev Dedektifleri, maceradan maceraya koşan iki meraklı ayının yaşadıklarını anlatan, yeni bir CG animasyonu çocuk dizisi. Cömert Toby ve mantıklı kız kardeşi Teri, mahalledeki gizemleri çözmek için bir dedektif ekibi kurarlar: Kardan adama ne oldu? Tırtıllar nereye gitti? Yapraklar ağaçlardan neden düşer? Ekip çalışması ve kararlılıkla ilerleyen bu iki ayı ve sevimli arkadaşları, okul öncesi çocuklar için hazırlanan animasyon dizisinde çözülmemiş hiç bir gizem bırakmıyorlar. Ağaç Ev Dedektifleri'nin 1. sezonu, Netflix'te tüm dünyada 2018'de yayınlanacak. Güney Kore'de ise daha ileri bir tarihte yayınlanması bekleniyor.

27. The Hollow

12 Temmuz 2020 Sezon 1

Bir Slap Happy Cartoons Inc. yapımı. olan aksiyon temalı yeni anime dizisi The Hollow'da izleyicileri şaşırtıcı gizemler bekliyor. Dizinin başlangıcında Adam , Kai ve Mira adında üç gencin yer altındaki bir sığınakta kafaları karışık ve yalnız bir biçimde uyandıklarını görüyoruz. Tuhaf kasabalar, zaman portalları, tehlikeli yaratıklar ve acayip karakterlerle dolu bir labirentte dolanırken birlikte hareket etmeleri gerektiğini anlayan üç yabancı, eve dönmenin bir yolunu aramaktadırlar. Gerilim ve gizem dolu içeriklerden hoşlananlar için, The Hollow 2018'de sadece Netflix'te.

Bülten

İlerleyen günlerde Netflix içerikleri hakkında daha çok bilgiye ulaşmak için bültenimize kayıt olun!