1. Between Two Ferns: The Movie

20 Eylül 2019

Zach Galifianakis bir yıldız olmayı düşlüyordu. Genel televizyon için hazırladığı "İki Eğrelti Otu Arasında" adlı programın Will Ferrell tarafından keşfedilip Funny or Die'a yüklenmesinin ardından Zach, internette herkesin alay konusu hâline geldi. Şimdi Zach ve ekibi, yüksek profilli ünlülerle bir dizi röportaj yapmak ve itibarlarını geri kazanmak için bir yolculuğa çıkıyor. Scott Aukerman tarafından yönetilen BETWEEN TWO FERNS: THE MOVIE, Zach Galifianakis'in yıllar içinde yarattığı bu cimri ve dışlanmış karaktere yeni bir bakış sunan bir kahkaha tufanı.

2. Criminal

20 Eylül 2019

Polisiye dizi Criminal, bir polis sorgu odasının dört duvarı içinde geçmesiyle eşsiz bir çıkış noktasına sahip. Kedi fare oyunu niteliğindeki bu sade drama, polis memuru ile şüpheli arasındaki yoğun zihinsel çatışmaya odaklanacak.

3. Criminal DE

20 Eylül 2019

TBD

4. Criminal ES

20 Eylül 2019

TBD

5. Criminal FR

20 Eylül 2019

TBD

6. Inside Bill's Brain: Decoding Bill Gates

20 Eylül 2019

Üç bölümlü yeni belgesel Inside Bill’s Brain: Decoding Bill Gates, Oscar ödüllü yönetmen Davis Guggenheim'ın (Uygunsuz Gerçek, Adım Malala) imzasını taşıyor. Belgesel tanınmış bir teknoloji vizyoneri, şirket yöneticisi ve hayırsever olan Bill Gates'in düşüncelerini ve motivasyon kaynaklarını keşfe çıkıyor. Microsoft'un CEO'luğundan ayrılmasının ardından Gates, zamanını ve dikkatinin önemli bir kısmını dünyanın en zorlu sorunlarına ayırmaya başladı. Böylelikle Gates, tartışmasız olarak modern tarihteki en büyük kariyer değişikliklerinden birini yaptı. Dizi, zaferleri ve başarısızlıklarıyla bir insanın hayat yolculuğunu derinlemesine ve samimiyetle ele alıyor. Yapım, eşsiz çözümler bulmak için dünyanın en karmaşık sorunlarından bazılarını Microsoft için geliştirdiği orijinal vizyona ilham veren düzeyde iyimserlik, merak ve coşku ile ele alan Gates'e benzeri görülmemiş bir erişim sunuyor. Bu çabaları, kişisel anlarla birlikte sunan Inside Bill’s Brain, Bill ve Melinda Gates'in yanı sıra onların arkadaşları, aileleri ve hem hayır işlerindeki hem de profesyonel yaşamlarındaki ortaklarıyla röportajlar gerçekleştiriyor. Belgesel, dünyayı değiştirmesinin ardından insanların dünyaya bakışını değiştirmeyi amaçlayan bir adamın yenilikçi ve açıklayıcı bir portresini sunuyor.

7. Team Kaylie

23 Eylül 2019

After another run in with trouble, selfie-obsessed, teen celebrity Kaylie Konrad is sent to serve her community as the leader of an after school wilderness club for preteens. Kaylie's idea of roughing it is braving a wrinkle on the red carpet, so this punishment seems like an absolute disaster. But, being pushed out of her comfort zone will prove that she has so much more to offer than just a pretty face. The series stars Bryana Salaz (NBC’s The Voice season 7, Netflix’ Malibu Rescue).

8. Jeff Dunham: Beside Himself

24 Eylül 2019

Ventriloquist and renowned comedy star Jeff Dunham talks parenting and pink eye, all the while skewering political correctness as only he can, in his second Netflix Original stand-up comedy special, Jeff Dunham: Beside Himself. Filmed at the American Airlines Center in his hometown, Dallas, Texas, Dunham is literally beside himself with his posse of unusual suspects: Walter, Bubba J, Peanut, José Jalapeño on a Stick, Achmed the Dead Terrorist, and newest addition Larry - the high strung, chain-smoking, on-again, off-again personal advisor to the President.

9. Skylines

27 Eylül 2019 Sezon 1

Frankfurt'taki genç ve yetenekli bir hip-hop prodüktörü, Skyline Records ile anlaşma imzalayarak hayatının şansını elde eder. Ancak plak şirketi sahibinin gangster kardeşi sürgünden dönüp kendi payını istediğinde, müzik, organize suç ve akıl almaz paraların döndüğü finans dünyası birbirine girer.

10. The Politician

27 Eylül 2019 Sezon 1

Santa Barbara, Kaliforniya'da yaşayan zengin bir öğrenci olan Payton Hobart (Ben Platt), yedi yaşından beri bir gün Birleşik Devletler Başkanı olacağından emindir. Ama ilk önce, en tehlikeli siyasi ortam olan Saint Sebastian Lisesinde yolunu bulmalıdır. Öğrenci birliği başkanlığına seçilmek, Harvard'a girmeyi garantilemek ve başarıya giden yoldan ayrılmamak için Payton, acımasız sınıf arkadaşlarını kurnazlıkla alt etmek zorundadır. Ancak bu süreçte ahlaki duruşunu ve özenle yarattığı imajını feda etmemenin de bir yolunu bulmalıdır. Komedi ve keskin taşlamalarla dolu olan Ryan Murphy imzalı The Politician, bir siyasetçinin yaratılması için neler gerektiğine dair ender rastlanan bir bakış sunuyor.

11. Mo Gilligan: Momentum

30 Eylül 2019

Comedian Mo Gilligan blends smooth moves and sharp humor as he riffs on humble beginnings, family dynamics and the complex art of dancing in the club.

12. Raising Dion

4 Ekim 2019 Sezon 1

Raising Dion, kocası Mark'ın (Michael B. Jordan) ölümünün ardından oğlu Dion'u (genç oyuncu Ja’Siah Young) büyüten Nicole (Alisha Wainwright) adlı kadının öyküsünü anlatıyor. Bekâr bir anne olarak çocuk büyütmenin getirdiği sorunlar, Dion'un gizemli birtakım süper kahraman yetenekleri sergilemesinin ardından daha da derinleşir. Şimdi Nicole, Mark'ın en iyi arkadaşı Pat'in (Jason Ritter) yardımıyla oğlunun yeteneklerini gizli tutmalı ve Dion'u suistimal etmek isteyen düşmanlara karşı onu koruyup bu yeteneklerin kökenini bulmalıdır.

13. Rhythm + Flow

9 Ekim 2019 Sezon 1

Global superstars Cardi B, Chance the Rapper, and Tip “T.I.” Harris search for the next hip hop sensation in Rhythm + Flow, Netflix’s first music competition show. The series brings together industry legends across a multi-city search in hip hop epicenters Los Angeles, New York, Atlanta and Chicago, to find raw talent and help undiscovered artists pursue their come up.

14. El Camino: Bir Breaking Bad Filmi

11 Ekim 2019

Netflix Televizyon Etkinliği EL CAMINO: BİR BREAKING BAD FİLMİ, dizinin hayranlarını Jesse Pinkman (Emmy ödüllü Aaron Paul) ile yeniden buluşturuyor. Esaretten dramatik bir şekilde kurtulmasının ardından Jesse, bir gelecek inşa etmek için geçmişiyle hesaplaşmak zorundadır. Bu sürükleyici gerilimi Breaking Bad'in yaratıcısı Vince Gilligan yazıp yönetti. Sony Pictures Television iş birliği ile gerçekleştirilen filmin yapımcıları Mark Johnson, Melissa Bernstein, Charles Newirth, Diane Mercer ve Aaron Paul.

15. PLAN COEUR

11 Ekim 2019 Sezon 2

Quelques mois ont passé depuis qu’Elsa a découvert la vérité sur Jules et qu'elle a décidé de faire un break à "Buenos Aires". Milou et Antoine ont découvert les joies de la parentalité, couches lavables comprises, Charlotte est investie à 200% dans Pinkars. De retour à Paris, est-ce qu’Elsa parviendra à pardonner ses meilleures amies ? Et surtout a-t-elle ouvert la porte à l'amour ?

16. The Forest of Love

11 Ekim 2019

Vizyoner yönetmen Sion Sono, şaşırtıcı derecede tuhaf filmleri Cold Fish ve Aşk Suçları'nın ardından sürprizlerle dolu yeni bir filmle geri dönüyor.

17. The Laundromat

18 Ekim 2019

When her idyllic vacation takes an unthinkable turn, Ellen Martin (Academy Award winner Meryl Streep) begins investigating a fake insurance policy, only to find herself down a rabbit hole of questionable dealings that can be linked to a Panama City law firm and its vested interest in helping the world's wealthiest citizens amass even larger fortunes. The charming — and very well-dressed — founding partners Jürgen Mossack (Academy Award winner Gary Oldman) and Ramón Fonseca (Golden Globe nominee Antonio Banderas) are experts in the seductive ways shell companies and offshore accounts help the rich and powerful prosper. They are about to show us that Ellen's predicament only hints at the tax evasion, bribery and other illicit absurdities that the super wealthy indulge in to support the world's corrupt financial system.

18. The Kominsky Method

25 Ekim 2019 Sezon 2

Netflix'in ödüllü komedi dizisi The Kominsky Method'da, oyuncu ve oyuncu koçu Sandy Kominsky ile uzun yıllardır temsilciliğini yapan Norman Newlander için henüz her şey bitmedi. Akademi Ödülü® sahibi Michael Douglas (Kominsky) ve Alan Arkin (Newlander), her şeyden çok gençliğe değer veren Los Angeles'ta, ununu elemiş eleğini duvara asmış ve hayatın kaçınılmaz iniş çıkışlarıyla mücadele eden iki arkadaş olarak yolculuklarına devam ediyor. Bu sezonda Sandy, kızının rahatsız edici derecede Sandy'ye yakın yaştaki yeni erkek arkadaşıyla (konuk oyuncu Paul Reiser) tanışıp kaynaşıyor. Bu sırada Norman, eski bir gençlik aşkıyla (konuk oyuncu Jane Seymour) yeniden temas kuruyor ve elli yılın ardından ilişkilerine kaldıkları yerden devam ediyorlar. Nancy Davis ve Sarah Baker yan rollerde görev alıyor.

19. American Son

1 Kasım 2019

Beğeni toplayan Broadway oyunundan uyarlanan Netflix Televizyon Etkinliği AMERICAN SON, Kendra Ellis-Connor'ın (Emmy adayı Kerry Washington) hikâyesini anlatıyor. Kendra, genç yaştaki oğlunun kaybolmasının ardından Güney Florida'daki bir karakolda parçaları birleştirmeye çalışır. Dört farklı bakış açısını aktaran yapım, melez bir oğlan yetiştirmeye çalışan farklı ırklardan bir çiftin eşsiz dinamiğini keşfe çıkıyor. Steven Pasquale, Jeremy Jordan ve Eugene Lee de sahnede canlandırdıkları rolleri bu uyarlamada tekrar üstleniyor.

20. The King

1 Kasım 2019

Inspired by elements of Shakespeare’s Henry IV and Henry V, a young, disgraced prince, Hal inherits the crown and must learn what it means to be a king, guided by his one true friend, Falstaff.

21. I Lost My Body

15 Kasım 2019

In a Parisian laboratory, a severed hand escapes its unhappy fate and sets out to reconnect with its body in this Cannes Critics’ Week selection. During a hair-raising escapade across the city, the extremity fends off pigeons and rats alike to reunite with pizza boy Naoufel. Its memories of Naoufel and his love for librarian Gabrielle may provide answers about what caused the hand's separation, and a poetic backdrop for a possible reunion between the three. Based on the novel "Happy Hand" by Academy Award© nominee Guillaume Laurant (AMELIE).

22. The Two Popes

20 Aralık 2019

Oscar'a aday gösterilen yönetmen Fernando Meirelles'in ("Tanrı Kent") ve üç kez Oscar'a aday gösterilen senarist Anthony McCarten'ın imzasını taşıyan bu samimi film, son 2000 yıl içinde gerçekleşen en dramatik iktidar değişimlerinden birinin öyküsünü aktarıyor. Kilisenin gidişatı nedeniyle hayal kırıklığına uğrayan Kardinal Bergoglio (Jonathan Pryce), 2012 yılında Papa Benedict'ten (Anthony Hopkins) emekliliğe ayrılmak için izin ister. Skandallar ve öz güven eksikliğiyle boğuşan, içgörü sahibi Papa Benedict, en sert muhalifi olan Kardinal Bergoglio'yu Roma'ya çağırır. Papa, ileride yerine geçecek olan kardinale Katolik Kilisesi'nin temellerini sarsacak bir sırrı açıklar. Birbirlerinden çok farklı olan bu iki adam, ortak bir zemin bulmak ve dünya genelindeki bir milyar Katolik için bir gelecek kurmak amacıyla geçmişlerindeki unsurlarla yüzleşir. Bu yüzleşme, Vatikan'ın duvarlarının ardında hem gelenek ve ilerleme hem de suçluluk duygusu ve bağışlama arasında yaşanan bir mücadeleyi tetikler.

23. To All The Boys: P.S. I Still Love You

12 Şubat 2020

It’s a new year and Lara Jean (Lana Condor) and Peter (Noah Centineo) are no longer pretending to be a couple. They ARE a couple. And, as Lara Jean navigates a trove of official firsts with Peter — her first real kiss, her first real date, her first Valentine’s Day — she finds herself leaning more on Kitty and Margot (Anna Cathcart and Janel Parrish), Chris (Madeleine Arthur), and an unexpected new confidant, Stormy (Holland Taylor), to help her manage the complex emotions that come with this new chapter of balancing a relationship and figuring out her authentic self. But when John Ambrose (Jordan Fisher), another recipient of one of Lara Jean’s old love letters, enters her life again she must rely on herself more than ever as she’s confronted with her first real dilemma: Can she love two boys at the same time?

Bülten

Haberdar kalmak ve ilerleyen günlerde Netflix içerikleri hakkında daha çok bilgiye ulaşmak için bültenimize kayıt olun!