Netflix - Daisuke Ono Filmleri ve Dizileri

Adı Yıl IMDb
GODZILLA The Planet Eater 2018 5
Batman Ninja 2018 5,6
Back Street Girls -GOKUDOLS- 2018 6,6
Levius 2019 7
GANTZ:O 2016 7,1
K 2012 7,2
Seraph of the End: Kıyamet Meleği 2015 7,5

+ Daha Fazla Göster

10. GODZILLA The Planet Eater (2018)

Dünya ittifakının zayıflaması, Haruo'nun Exif'ten taraf olmayı düşünmesine neden olur. Exif'in ölüm tarikatı ise Dünya'yı yok edebilecek bir canavar çağırmaktadır.

9. Batman Ninja (2018)

Batman kendisini bir anda Japonya’da hem de Orta Çağ’da bulur. Joker ve diğerlerinin Japonya’nın tarihini yeniden yazmaya çalıştıklarını fark eder. Batman’in Feodal Japonya’da mücadeleye girmesini izleyeceğiz.

8. Back Street Girls -GOKUDOLS- (2018)

Üç yakuza üyesi, büyük bir başarısızlığın bedelini ödemek için cinsiyetlerini değiştirmeye, bir kız grubu kurmaya ve yeraltı J-Pop idol ortamına girmeye zorlanır.

7. Levius (2019)

Genç Levius, amcasının rehberliğinde amansız metal boks dünyasında yükselir. Ringin dışındaki güçlerin gözü, onun üzerindedir.

6. GANTZ:O (2016)

Yeni ölmüş ve diriltilip ellerine yüksek teknolojili silah verilmiş kişiler, Tokyo ve Osaka'da canavar ordularıyla baş edebilmek için beraber çalışmak zorunda.

5. K (2012)

Genç bir oğlan işlediğini hatırlamadığı bir suçtan aranmaktadır. Ancak kaçmak zorunda olduğu iki kral ve onların güçleri vardır.

4. Seraph of the End: Kıyamet Meleği (2015)

Ölüme neden olan bir virüs istilasının üzerine hayatta kalan az sayıdaki çocuk, dünyayı işgal etmeye çalışan vampirlerin gıda kaynağı olmuştur. Fakat bir takım, onlarla mücadele edecektir.

3. Magi: Adventure of Sinbad (2016)

Yedi Deniz'in ulu kralı olan Magi, küçük bir erkek çocuğuyken dünyayı daha hoş bir yer yapmayı kafaya koymuştu. İlk işi tehlikelerle dolu bir zindan oldu.

2. Dünyanın Bu Köşesinde (2016)

Suzu evlenip Hiroshima'ya taşınır. Aslında herşey yolundadır. Ancak İkinci Dünya Savaşı başladıktan sonra huzurlu hayatları kabusa dönüşür.

1. Durarara!! (2010)

Sıradan hayatından sıkılan genç bir adam, genç arkadaşının davetine icap edip Tokyo'nun bir bölgesi olan, geçmiş ile geleceğin iç içe olduğu Ikebukuro'ya taşınmaya karar verir.

Turflix'i Takip Et

Turflix'i Twitter ve Instagram'da takip ederek yeni eklenenlerden haberdar olabilir, kararsız kaldığınızda film ve dizi önerilerini dikkate alabilirsiniz.