Netflix - Dominic Purcell Filmleri ve Dizileri

Sıra Adı Yıl IMDb
4. Sessiz Tehlike 1999 4,1
3. Gridlocked 2015 5,8
2. Borsaya Saldırı 2013 6
1. Prison Break 2005 8,3

4. Sessiz Tehlike (1999)

Bir inşaat sahasında meydana gelen patlamanın ardından mutant bir çıngıraklı yılan sürüsü Kaliforniya çölündeki küçük bir kasabaya saldırır.

3. Gridlocked (2015)

Eski SWAT lideri David Hendrix ve bir film yıldızı olan Brody Walker, bir polis tesisin paralı askerler tarafından saldırıya uğraması sonucunda yolları kesişecektir.

2. Borsaya Saldırı (2013)

Jim, onu seven bir ailesi, iyi maaşlı bir işi olan sıradan bir New York’ludur. Ancak ekonomi çökünce Jim her şeyini kaybeder ve hayatı tamamen değişir. Öfkeden deliye dönen Jim ellerinden alınan hayatın intikamını almak için uçlara gidecektir...

1. Prison Break (2005)

Michael Scofield dahi bir mühendistir. Kendisine ait bir şirketi ve normal bir hayatı vardır. Ama işler uzun süredir görüşmediği abisinin hapse girmesi ve idamla suçlanmasıyla değişir. Abisi Lincoln, Amerika Birleşik Devletleri başkan yardımcısının kardeşini öldürmekle suçlanmaktadır, ama Lincoln masum olduğunu iddia etmektedir.Abi...

Turflix'i Takip Et

Turflix'i Twitter ve Instagram'da takip ederek yeni eklenenlerden haberdar olabilir, kararsız kaldığınızda film ve dizi önerilerini dikkate alabilirsiniz.


Bülten

Haberdar kalmak ve ilerleyen günlerde Netflix içerikleri hakkında daha çok bilgiye ulaşmak için bültenimize kayıt olun!