Netflix - Nat Faxon Filmleri ve Dizileri

9. Kaptan Düşükdon Efsane Seç-Beğen-Geç (2020)

Bu interaktif özel yapımda, Harol ve George'un ağaç evlerini korumak için yardımınıza ihtiyacı var.

8. Kaset İşi (2014)

Annie ve Jay iki çocuk sahibi, mutlu evlilik süren bir çifttir. Ama her uzun süreli ilişkide olduğu gibi cinsel hayatları durağanlaşmıştır, birbirlerine ilişkilerinin başındaki kadar yakın değildirler. Bir gün Annie, seks hayatlarına hareket katmak için sevişmelerini videoya kaydetmeyi teklif eder, Jay de kabul eder. Gece çok iyi g...

7. Father of the Year (2018)

Üniversiteyi yeni kazanmış ve aynı sınıfta kısa sürede arkadaşlık yapan iki genç beraberken içtikleri içkinin nelere yol açacağını hiç bilmezler sarhoşken denilen şeyler pek dikkate alınmasada iki arkadaş arasında başlayan senin baban mı daha iyi benim babam mı derken benim babam senin babanı döver ile devam edip sonrasında herkes...

6. Kaptan Düşükdon’un Korkunçlu Hikâyesi: Ne Cadılar Bayramı? (2019)

Melvin, Cadılar Bayramı'nı iptal etmeye çalışınca zeki sıkı dostlar Harold ve George, kendi ürkütücü bayramlarını yaratır ve bunda son derece başarılı olurlar.

5. Kaptan Düşükdon: Destansı Hikâyeler (2018)

Dördüncü sınıfa giden George ve Harold adlı sıkı dostlar eşek şakalarına, çizgi romanlara ve okul müdürlerini sadece don giyen bir süper kahramana dönüştürmeye bayılıyor.

4. Safkan (2018)

İki çocukluk arkadaşı, tekrar buluşmalarının ardından zıt karakterlerine rağmen ortak tutkularını keşfederler.

3. Friends from College (2017)

Keegan-Michael Key (Ethan), Cobie Smulders (Lisa), Annie Parisse (Sam), Nat Faxon (Nick), Fred Savage (Max) ve Jae Suh Park'ın (Marianne) canlandırdığı Harvardlı bir grup arkadaş, kırklı yaşlara yaklaşmaktadır. Bu grubun birbirine geçmiş ve çoğunlukla karışık ilişkilerini yansıtan Friends from College; eski arkadaşlıklar, eski gönü...

2. Disenchantment (2018)

Prenseslik görevleri onu çağırsa da o, keyif yapmayı tercih ediyor. Özgür ruhlu Bean, iblis ve elf arkadaşlarıyla” ortalığı birbirine katarken kralı çileden çıkarıyor.

1. Geri Dönüş Yolu (2013)

14 yaşındaki utangaç bir çocuk, annesi, annesinin sevgilisi ve annesinin sevgilisinin kızı ile çıktığı yaz tatilinde, tatil yaptıkları bölgedeki su parkında bir iş bulur.

Turflix'i Takip Et

Turflix'i Twitter ve Instagram'da takip ederek yeni eklenenlerden haberdar olabilir, kararsız kaldığınızda film ve dizi önerilerini dikkate alabilirsiniz.