Netflix - Belcim Bilgin Filmleri ve Dizileri

Sıra Adı Yıl IMDb
5. Kurtuluş Son Durak 2012 6,2
4. Kördüğüm 2016 6,5
3. Aşk Tesadüfleri Sever 2011 7,3
2. Sadece Sen 2014 7,4
1. Kelebeğin Rüyası 2013 7,8

5. Kurtuluş Son Durak (2012)

Eylem, yakın zamanda evlilik hazırlıkları yapan, sevgilisini çok seven bir kadındır. Fakat nişanlısı Okan ile beraber oturmak için Kurtuluş semtinde aldıkları eve sürpriz biçimde yalnız başına taşınır; zira Okan evliliğe hazır olmadığını söyleyerek Eylem’den ayrılmıştır. Eylem yeni taşındığı Saadet apartmanında aşk acısı ile depres...

4. Kördüğüm (2016)

İbrahim Çelikkol ‘Ali Nejat’ isimli güçlü ve etkili bir iş adamını canlandırırken, Belçim Bilgin idealist çocuk doktoru ‘Naz’, Alican Yücesoy ise otomobil tutkunu, hayalperest ‘Umut’ karakteri ile izleyicilerin karşına geçiyor. Koşulların karakterleri değiştirdigi dizide, Ali Nejat ve Umut’un, doktor Naz’ın etrafında dönen serüveni...

3. Aşk Tesadüfleri Sever (2011)

Aynı günde doğan, aynı yerlerde büyüyen iki kişi, bir dizi tesadüfi olayın ardından, ancak yıllar sonra bir araya gelebilecektir.

2. Sadece Sen (2014)

Eski bir boksör ve güzeller güzeli bir kör kadının arasındaki tutkulu aşk.

1. Kelebeğin Rüyası (2013)

Küçük bir Türk kasabasında yaşayan ve aynı kadına aşık olan iki genç şair, bir yandan şiirlerini yayınlarken diğer taraftan hayatta kalmaya çalışır.

Turflix'i Takip Et

Turflix'i Twitter ve Instagram'da takip ederek yeni eklenenlerden haberdar olabilir, kararsız kaldığınızda film ve dizi önerilerini dikkate alabilirsiniz.