Netflix - Jenny Slate Filmleri ve Dizileri

8. En Uzun Hafta (2014)

Varlıklı ve amaçsız, Conrad Valmont zenginlerin kaldığı Manhattan otelinde boş bir hayat yaşıyordur. Bir hafta içinde kendine kalan mirastan mahrum kaldığını öğrendiğinde, bu zaman diliminde bir kıza aşık olacaktır...

7. Jenny Slate: Stage Fright (2019)

Jenny Slate'in ilk komedi gösterisi; canlı stand-up, yetişkinlik hakkında komik hikâyeler ve çocukluk evinde ailesiyle yapılan sohbetleri içeriyor.

6. Polka Kralı (2018)

Jack Black, Maya Forbes'ın 2. sınıf öğrencisi olan The Polka King'de Ponzi şemasını (yatırımcılara kendi paralarından geri dönenle veya sonraki yatırımcılardan gelen paralarla ödemenin yapıldığı bir dolandırıcılık yöntemidir. ) başlatan göçmen bir grup liderini canlandırıyor.

5. Beynimdeki Yangın (2017)

Film; aniden akli dengesini yitirmeye başlayan Susannah Cahalan'ın öyküsüne ev sahipliği yapıyor. Susannah Cahalan New York Post'ta çalışan bir gazetecidir. Ancak ciddi sağlık sorunları yaşamaya başlamıştır. Sesler duyuyor ve krizler geçiriyordur. Doktor doktor gezen genç kadın bir sürü yanlış teşhis ve tedavinin ardından hayatını...

4. The Lonely Island Presents: The Unauthorized Bash Brothers Experience (2019)

The Lonely Island spoofs notorious baseball stars Jose Canseco and Mark McGwire in this visual rap album set in the Bash Brothers' 1980s heyday.

3. Lego Batman Filmi (2017)

Hayatında hiçbir zaman olmadığı kadar sakin bir hayat süren Batman, sadece Gotham'da ortaya çıkan yeni tehditlerle mücadele etmek zorunda kalmaz, aynı zamanda yardımcısı olmak isteyen bir evlatlığının olduğunu öğrenir.

2. Lady Dynamite (2016)

Komedyen Maria Bamford, kendi hayatından uyarlanan dizide başrol oynuyor. Bu dizi, bir kadının, kendini kaybedip tekrardan bulduğu, bazen gerçeküstü bir hal alan hikayesini anlatıyor.

1. Big Mouth (2017)

Nick Kroll ve Andrew Goldberg bu komedi hikayelerinde ergenliğin zor ve eğlenceli yanlarını anlatıyorlar.

Turflix'i Takip Et

Turflix'i Twitter ve Instagram'da takip ederek yeni eklenenlerden haberdar olabilir, kararsız kaldığınızda film ve dizi önerilerini dikkate alabilirsiniz.