Netflix - Adam Devine Filmleri ve Dizileri

Sıra Adı Yıl IMDb
8. Game Over, Man! 2018 5,4
7. The Package 2018 5,5
6. Adam Devine: Best Time of Our Lives 2019 5,7
5. Isn't It Romantic 2019 5,9
4. İlk Tanıştığımız Gece 2018 6,4
3. Stajyer 2015 7,1
2. Lego Batman Filmi 2017 7,3

+ Daha Fazla Göster

8. Game Over, Man! (2018)

Los Angeles’ta bir oteli ele geçiren ve fidye isteyen silahlı kişilere karşı üç arkadaşın cesaretlerini toplayıp bir kahramana dönüşmesini konu alıyor. İlk bakışta Die Hard parodisi gibi görünen filmin yapımcıları arasında ise Superbad, This is the End ve Sausage Party gibi komedi filmlerini yapan Seth Rogen, Evan Goldberg ve Scott...

7. The Package (2018)

Dört sıkı dost, itibarları dâhil her şeyi riske atarak bahar tatili sırasında talihsiz bir kaza geçiren (yanlışlıkla penisini kesen) kankalarını tekrar eksiksiz hâle getirmeye çalışır.

6. Adam Devine: Best Time of Our Lives (2019)

Coşkulu komedyen Adam Devine, Omaha'da sahnelediği stand-up komedisinde ergen tuhaflıkları, ünlülerle karşılaşma ve Mükemmel Uyum'a seçilmesi gibi konulardan bahsediyor.

5. Isn't It Romantic (2019)

New York'lu mimar Natalie çocukluğunda romantik komedi filmlerini sevse de artık acı gerçekle yüzleşmiştir; romantik komediler sahte ve gerçeklikten uzaktır. Artık yetişkinliğe erişmiş olan Natalie'nin tek hedefi şehrin bir sonraki gökdelenlerine imzasını atabilmektir. İşinde yükselmek isteyen genç kadın ne kadar çabalasa da şehri...

4. İlk Tanıştığımız Gece (2018)

Avery ile bir partide tanışan Noah ona görür görmez aşık olur. Geçirdikleri keyifli akşamın sonunda Noah, genç kızın kendisinden hoşlandığını düşünse de Avery ona tamamen arkadaşça davranır. Gerçekleri fark eden Noah her şeyi başa sarmak, onunla yeniden tanışıp isteyebileceği gibi bir adam olmayı diler. İmkansız gibi görünen bu dil...

3. Stajyer (2015)

İş hayatından yılmış moda girişimcisi Jules, kıdemli bir stajyer arayan bir ilana yanıt veren 70 yaşındaki dul bir adamdan zamanla beklenmedik bir destek görür.

2. Lego Batman Filmi (2017)

Hayatında hiçbir zaman olmadığı kadar sakin bir hayat süren Batman, sadece Gotham'da ortaya çıkan yeni tehditlerle mücadele etmek zorunda kalmaz, aynı zamanda yardımcısı olmak isteyen bir evlatlığının olduğunu öğrenir.

1. Yeşil Yumurta ve Salam (2019)

Nesli tükenmekte olan bir hayvanı kurtarmak için çıktıkları yolculukta Guy ve Sam, arkadaşlık ve leziz bir yemek gibi yeni şeyler denemeyi öğrenirler.

Turflix'i Takip Et

Turflix'i Twitter ve Instagram'da takip ederek yeni eklenenlerden haberdar olabilir, kararsız kaldığınızda film ve dizi önerilerini dikkate alabilirsiniz.