Netflix - Oprah Winfrey Filmleri

6. Oprah Winfrey Presents: When They See Us Now (2019)

Oprah Winfrey, haksız yere hüküm giyip aklanan Central Park Beşlisi üyeleriyle ve "When They See Us"ta onların hikâyelerini anlatan oyuncu ve yapımcılarla konuşuyor.

5. Casablancas: Kadınları Seven Adam (2016)

Süpermodelliğin mucidinin hayatına kronolojik bir bakış sunan bu biyografide, Elite modellik ajansının kurucusu John Casablancas'ın yükselişi ve başarısı anlatılıyor.

4. Whitney: Can I Be Me (2016)

Filmde ünlü sanatçı Whitney Houston'ın olağan dışı hayatı ve trajik ölümü anlatıyor.

3. Quincy (2018)

Müzik ve kültürün bir simgesi Quincy Jones'u gösteren bu belgesel, onun kişisel yaşamına ve eşi benzeri olmayan iş hayatıyla ilgili hikayelere önceden hiç görülmemiş bir çerçeveden bakış imkanı tanıyor.

2. Pee-wee's Playhouse: Christmas Special (1988)

Pee-wee, yıldızlarla dolu bir gecede buz patenlerini ayağına geçirip Noel kartları, Noel şarkıları ve Charo ile dolu bir yılbaşı eğlencesine akıyor.

1. 13. Madde (2016)

Belgesel niteliğindeki film, ABD’de siyahi vatandaşların kanun önündeki pozisyonlarına ve hapishane koşullarına dikkat çekiyor. Son zamanlarda medyaya da sıkça yansıyan, Amerika’daki polislerin siyahilere karşı olan orantısız şiddet olayları tüm ülkede ve dünya çapında büyük tepki görmüştü. Hüküm giymiş mahkumların güçlü bir oranın...

Turflix'i Takip Et

Turflix'i Twitter ve Instagram'da takip ederek yeni eklenenlerden haberdar olabilir, kararsız kaldığınızda film ve dizi önerilerini dikkate alabilirsiniz.