Netflix - Irrfan Khan Filmleri ve Dizileri

Adı Yıl IMDb
Cehennem 2016 6,2
İnanılmaz Örümcek Adam 2012 6,9
Qarib Qarib Singlle 2017 7
Tokyo Trial 2016 7,4
Madaari 2016 7,5
Guilty 2015 8,2

6. Cehennem (2016)

Venedik'teki bir otel odasında uyanan Robert Langdon neler olduğunu ve oraya nasıl geldiğini hatırlamamaktadır. Kendisine neler olduğunu hatırlayabilmek için ona yardım etmeye çalışan doktor Sienna Brooks'la birleşirler. Langdon ve Brooks cevapları aramak için Avrupa'yı dolaşmak zorunda kalırlar. Bu kez de İtalyan ozan ve politikac...

5. İnanılmaz Örümcek Adam (2012)

Bir örümcek tarafından ısırılmış lise öğrencisi Peter Parker, örümcek benzeri güçler kazanmasının ardından baş düşmanı Kertenkele ile karşılaşır.

4. Qarib Qarib Singlle (2017)

Farklı tutumlara sahip iki zıt karektere sahip orta yaşlı Jaya (Parvathy) ve Yogi (Irrfan Khan )'ın hikayesi. Bir buluşma programı aracılığıyla bir yolculuğa çıkarlar. Her ikisi de geçmişlerindeki ilişkilerini gözen geçirmeleri gerekecektir. Yolculuk sona ermeden önce duygularını birbirlerine açacaklar mıdır.? |

3. Tokyo Trial (2016)

İkinci Dünya Savaşının ardından ortamı geren bir uluslararası davada, Müttefiklerin 11 hakimi, savaş suçu işlemiş Japonların kaderlerine karar vermekle ilgili bir görev alırlar.

2. Madaari (2016)

Mumbai şehrinde inşaatı devam eden bir köprü yıkılınca ailesinin hepsini yitiren bir adam, hadisenin mesullerini adalet karşısına getirmek için devasa bir savaşa soyunur.

1. Guilty (2015)

Deneyimli bir müfettiş, çifte cinayetin failleri hakkında birbiriyle çelişen birkaç teoriyi karşılaştırır.

Turflix'i Takip Et

Turflix'i Twitter ve Instagram'da takip ederek yeni eklenenlerden haberdar olabilir, kararsız kaldığınızda film ve dizi önerilerini dikkate alabilirsiniz.