Netflix - Kevin Michael Richardson Filmleri ve Dizileri

9. Çizmeli Kedi: Büyülü Kitaptan Kaçış (2017)

Bu interaktif öyküde Çizmeli Kedi, sinsi bir öykü anlatıcı tarafından yönetilen sihirli bir kitaba düşer. Bu kitaptan çıkması için ona sadece siz yardım edebilirsiniz.

8. Transformers: Yenilenlerin İntikamı (2009)

Sam Witwicky, Autobot'ları normal bir yaşam için geride bırakır. Fakat zihni şifreli sembollerle dolu olduğundan, Decepticonlar onu hedef alır.

7. Troller: Kutlanacak Günler (2017)

Kraliçe Poppy, Bridget ve Bergenlerin hiç bayramı olmadığını fark edince Çalı ve Trollerin onlara bayram yaratması için bir plan yapar. Troller’in yaşadığı mutluluklar ülkesinde dostluk ve arkadaşlık çok önemlidir. Her trol birbirine yardım eder. Trollerin en önemli özellikleri sarılma saatleri geldiğinde her trolün bileğindeki saa...

6. LEGO Marvel Super Heroes: Guardians of the Galaxy (2017)

Koruyucular, Yapı Taşı'nı Yağmacılar, Thanos ve adamları onu çalmadan önce Yenilmezler'e teslim etme görevini üstlenir.

5. Patron Bebek: Yine İş Başında (2018)

Popüler filmden uyarlanan bu animasyon dizisinde, Patron Bebek iş hayatının inceliklerini öğretmek için abisi Tim'i ofise getiriyor.

4. Lego DC Comics: Batman Be-Leaguered (2014)

Süpermen, Batman'i kendi süper kahraman ekibine davet etse de, Batman yalnız kalmayı tercih etmektedir.

3. Ben 10 (2005)

Haylaz genç Ben Tennyson, Omnitrix adlı esrarengiz bir cihaz sayesinde bir dizi uzaylı süper kahramana dönüşme gücüne kavuşur.

2. Star Trek Bilinmeze Doğru (2013)

Kirk ve Spock, Star Trek'in devamı sayılabilecek bu filmde, olağandışı bir müttefiğin yardımıyla Starfleet'e yapılan terörist saldırısına karşı koyarlar.

1. Transformers Prime (2010)

Otobatlar, 3 insan yardımcılarının da yardımıyla, Dünya'yı bi defa daha Deceptionlar ve önderleri Megatron'un taarruzundan kurtarırlar.

Bülten

İlerleyen günlerde Netflix içerikleri hakkında daha çok bilgiye ulaşmak için bültenimize kayıt olun!