Netflix - Felicity Jones Filmleri

Sıra Adı Yıl IMDb
5. Cehennem 2016 6,2
4. True Story 2015 6,3
3. İnanılmaz Örümcek Adam 2 2014 6,6
2. Çılgınlar Gibi 2011 6,7
1. Canavarın Çağrısı 2016 7,5

5. Cehennem (2016)

Venedik'teki bir otel odasında uyanan Robert Langdon neler olduğunu ve oraya nasıl geldiğini hatırlamamaktadır. Kendisine neler olduğunu hatırlayabilmek için ona yardım etmeye çalışan doktor Sienna Brooks'la birleşirler. Langdon ve Brooks cevapları aramak için Avrupa'yı dolaşmak zorunda kalırlar. Bu kez de İtalyan ozan ve politikac...

4. True Story (2015)

New York Times dergisinde çalışan yazar Michael Finkel, sıradan bir çalışma gününde karşılaştığı bir gazete karşısında hayrete düşer. Bütün ailesini öldürdüğü için aranmakta olan Christian Longo isimli genç bir adam, Meksika'da yakalanmıştır. Christian Longo kaçtığı süreç boyunca kendine yeni bir kimlik edinmiş, kendini New York Ti...

3. İnanılmaz Örümcek Adam 2 (2014)

New York'un Oscorp tarafından kuşatılmasının ardından, Peter Parker şehrini ve sevdiklerini korumalıdır.

2. Çılgınlar Gibi (2011)

Amerika'da aşk yaşayan bir İngiliz öğrenci, vize süresinin dolmasının ardından sınır dışı edilir. Çift, ilişkilerini uzaktan yürütmek zorundadır.

1. Canavarın Çağrısı (2016)

Annesinin ölümcül hastalığıyla yüzleşmek zorunda kalan bir çocuk, bu durumla başa çıkabilmek için bir ağaç canavardan yardım ister.

Turflix'i Takip Et

Turflix'i Twitter ve Instagram'da takip ederek yeni eklenenlerden haberdar olabilir, kararsız kaldığınızda film ve dizi önerilerini dikkate alabilirsiniz.