Netflix - Ben Stiller Filmleri

Sıra Adı Yıl IMDb
6. The Package 2018 5,5
5. Kule Soygunu 2011 6,2
4. Alex Strangelove 2018 6,3
3. Zafer Patenleri 2007 6,3
2. Meyerowitz Hikâyeleri (Yeni ve Seçilmiş) 2017 6,9
1. Mutlu Gilmore 1996 7

6. The Package (2018)

Dört sıkı dost, itibarları dâhil her şeyi riske atarak bahar tatili sırasında talihsiz bir kaza geçiren (yanlışlıkla penisini kesen) kankalarını tekrar eksiksiz hâle getirmeye çalışır.

5. Kule Soygunu (2011)

Josh Covacs (Ben Stiller), New York'ta yaşayan ve şehrin en güvenli ve en lüks konutlarından birinin yöneticisidir. 10 yılı aşkındır sürdürdüğü bu görevde uçan kuş bile ondan sorulur. Fakat bu binanın en üst katında büyük bir vurguncu olan borsacı Arthur Shaw (Alan Alda) yaşamaktadır. Yatırımcılarından 2 milyar dolar çaldıktan sonr...

4. Alex Strangelove (2018)

Sınıf başkanı, inek ve düz bir öğrenci, kız arkadaşı ile bekâretini kaybetme planları yaparken, planlarını sorgulamasına sebep olan bir erkek ile tanışır.

3. Zafer Patenleri (2007)

Birbirine rakip iki patenci olan Chazz ve Jimmy, Dünya Paten Şampiyonası’nda kavga edince, altın madalyaları federasyon tarafından ellerinden alınır ve spor hayatları da sona erer. Üç sene sonra yasal bir boşluktan faydalanarak tekrar yarışmaya katılma hakkı kazanırlar ama bir şartla: Çiftler kategorisinde ve birbirleriyle çift ola...

2. Meyerowitz Hikâyeleri (Yeni ve Seçilmiş) (2017)

Birbirlerine yabancılaşmış üç kardeş, pasif agresif babalarının sanatsal çalışmalarını kutlayan bir etkinlik için New York'ta bir araya gelir.

1. Mutlu Gilmore (1996)

Adam Sandler bu eğlenceli komedide sizi kahkadan kırıp geçirecek. Happy, sonradan golf oyuncusu olan kaba bir hokey oyuncusudur. Golf sahasında yaptığı soytarılıklarla medyada sansasyon yaratmaya başlar ve bu ağırbaşlı sporu çılgın bir spor haline getirir.

Turflix'i Takip Et

Turflix'i Twitter ve Instagram'da takip ederek yeni eklenenlerden haberdar olabilir, kararsız kaldığınızda film ve dizi önerilerini dikkate alabilirsiniz.