Netflix - Tara Strong Filmleri ve Dizileri

12. Ben 10 (2016)

On farklı tipte uzaylıya dönüşebilen Ben, kuzeni Gwen ve büyükbabası Max'le birlikte ülke genelinde çıktığı maceralarda bu uzaylıların hepsini deneyecek.

11. Teen Titans Go! (2013)

Süper kahraman ev arkadaşları Robin, Starfire, Raven, Beast Boy ve Cyborg didişmekten ve rekabet etmekten vakit bulduklarında Jump City'yi kötülerden korur.

10. Şirinler: Kayıp Köy (2017)

Şirine, Gözlüklü Şirin, Sakar Şirin ve Güçlü Şirin, gizli bir köyü Gargamel'den korurlar.

9. My Little Pony: Equestria Girls (2013)

Canterloth Lisesinde öğrenciler rutin hayat ve eğitimlerine devam ederlerken bir gün yeni öğrenciler gelir. Bu yeni gelen öğrencilerde bir gariplik vardır. Geldikleri yerde sihirden beslendikleri düşünülmektedir. Ayna üzerinden geçerek yeni maceralara kapı açacaklardır.

8. My Little Pony Equestria Girls: Everfree Efsanesi (2016)

My Little Pony karakterlerinin insan suretleri olan Equestria Kızları kamp keyfi yapmaya karar verirler. Bu keyfi yaşamak için biraz sihre ihtiyaçları olacaktır.

7. My Little Pony Equestria Girls: Arkadaşlık Treni (2018)

Rarity gets a summer job at Equestria Land, making Applejack feel jealous. But when their friends start vanishing, they must work together to find them.

6. Equestria Girls: Canterlot Lisesi Öyküleri (2017)

Alternatif evren Equestria'daki Pony'ler artık birer genç kızdır. Üstelik Canterlot Lisesine giderken insan olmanın ne demek olduğunu da öğrenmeleri gerekir.

5. My Little Pony Equestria Girls: Gökkuşağı Kayalıkları (2014)

Rainbow Dash, Applejack, Pinkie Pie, Rarity ve Fluttershy yeni kurdukları grupla Canterlot Lisesinde sahne almayı planlar.

4. DC Super Hero Girls (2019)

DC Comics süper kahramanlarının genç versiyonlarının lise maceraları.

3. My Little Pony Equestria Girls: Unutulmuş Arkadaşlık (2018)

Benim Küçük Midilli: Equestria Kızları - Unutulan Arkadaşlık, Hasbro'nun Benim Küçük Midilli: Equestria Kızları Toyline ve medya serisini temel alan bir saatlik televizyondan oluşan, Hasbro's My Little'in 2010 lansmanının bir parçası olan 2018 Kanada-Amerikan Flash canlandırması. Midilli toyline.

2. Ben 10 (2005)

Haylaz genç Ben Tennyson, Omnitrix adlı esrarengiz bir cihaz sayesinde bir dizi uzaylı süper kahramana dönüşme gücüne kavuşur.

1. My Little Pony: Arkadaşlık Sihirlidir (2010)

Unicorn Twilight Sparkle ve dostlarının serüvenler yaşayıp dostluğun önemini öğrendikleri büyülü Equestria diyarına bir seyahat edin.

Bülten

İlerleyen günlerde Netflix içerikleri hakkında daha çok bilgiye ulaşmak için bültenimize kayıt olun!