Netflix - John Goodman Filmleri ve Dizileri

Sıra Adı Yıl IMDb
12. Taş Devri 1994 4,9
11. Aman Tanrım 2007 5,4
10. Transformers: Kayıp Çağ 2014 5,6
9. Şaşkın İmparator 2: Şaşkın Kronk 2005 5,8
8. Felekten Bir Gece 3 2013 5,8
7. Valerian ve Bin Gezegen İmparatorluğu 2017 6,5
6. Kong: Kafatası Adası 2017 6,6

+ Daha Fazla Göster

12. Taş Devri (1994)

Fred ve Barney aynı firmada çalışmaktadır. Barney Fred'den bir miktar borç para alır ve eşi Betty ile birlikte bir çocuk evlat edinirler. Bu arada Fred ve Barney işyerinde mevki yükseltme için bir sınava girerler. Barney testini kötü gördüğü Fred ile kendisinin cevap kağıtlarını değiştirir. Bunun sonucunda Fred'in mevkisi yükseltil...

11. Aman Tanrım (2007)

Tanrı, kendini beğenen bir kongre üyesi olan Evan Baxter ile temasa geçer ve ondan büyük bir tufana hazırlık için bir gemi inşa etmesini söyler.

10. Transformers: Kayıp Çağ (2014)

Chicago'nun işgalinin üzerinden 4 yıl geçmiştir. Cade Yeager (Mark Wahlberg) kızı Tessa ile (Nicola Peltz) birlikte kendi halinde yaşayan bir araba tamircisi ve mucittir. Ancak günün birinde bütün Autobot ve Deceptionları dize getiren bir Optimus Prime'ı yapmayı başardığında, huzurlu hayatları son bulacaktır.

9. Şaşkın İmparator 2: Şaşkın Kronk (2005)

Pacha ve İmparator Kuzco ile vahşi maceralarından sonra, Yzma’nın sevgili danışmanı Kronk, kendi restorantında aşçıbaşı olarak çalışmaya başladığı mütevazi bir yaşam sürmektedir. Her şey mükemmeldir...Ta ki babasının kendisini ziyarete geleceğini öğrenene kadar!

8. Felekten Bir Gece 3 (2013)

Bay Chow'un hapishaneden kaçmasının ardından, Phil, Stu, Doug ve Alan'dan oluşan kurt sürüsü yeni bir belâya sürüklenir.

7. Valerian ve Bin Gezegen İmparatorluğu (2017)

Uzay polisleri Valerian ve Laureline, karanlık güçlerce tehdit edilen galaksilerinin geleceğini korumak için operasyona çıkarlar.

6. Kong: Kafatası Adası (2017)

1970'li yıllarda bir grup uzman, Amerikan hükümetinin desteklediği bir keşif gezisi için Pasifik'te insan eli değmemiş bir adaya çıkmıştır. Ekibin lideri İngiliz James Conrad'dır. Onun yanında savaş fotoğrafçısı Weaver, sözleşmeli asker Packard ve hükumet yetkilisi Randa da vardır. Bu cennet gibi adada devasa bir yaratığın bölgesin...

5. Sarışın Bomba (2017)

Bir casusun öldürülmesinin ardından, gizli bir MI6 ajanı çift taraflı ajanları bulabilmek için Soğuk Savaş esnasında Berlin'e gönderilir.

4. Black Earth Rising (2018)

Ruanda'daki soykırımın ardından bir insan hakları savunucusu tarafından evlat edinilen yasal araştırmacı Kate savaş suçlarıyla ilgili davaları aldığında geçmişiyle yüzleşir.

3. Şaşkın İmparator (2000)

Güce aç danışmanı tarafından lamaya dönüştürülen Güney Amerikalı bir imparator, tahtını geri kazanmak için mücadele eder.

2. Uçuş (2012)

Bozulan yolcu uçağını mucizevi bir şekilde yere indiren pilot kahraman ilan edilir ama neler olduğuna dair kendisiyle ilgili kafasına takılan bazı sorular vardır.

1. Operasyon: Argo (2012)

1979 yılında İranlı militanlardan kaçarak Kanada eliçiliğine sığınmış altı Amerikan, Amerika'nın istihbarat ajanlığı CIA'i detaylı bir kurtarma planı oluşturmak zorunda bırakır.

Turflix'i Takip Et

Turflix'i Twitter ve Instagram'da takip ederek yeni eklenenlerden haberdar olabilir, kararsız kaldığınızda film ve dizi önerilerini dikkate alabilirsiniz.