Netflix - Keith David Filmleri ve Dizileri

Sıra Adı Yıl IMDb
10. Hollywood Polisleri 2003 5,3
9. Borsaya Saldırı 2013 6
8. Stretch Armstrong & the Flex Fighters 2017 6,5
7. Riddick Günlükleri 2004 6,7
6. Kulipari: Kurbağa Ordusu 2016 6,9
5. Greenleaf 2016 7,3
4. Herkül 1997 7,3

+ Daha Fazla Göster

10. Hollywood Polisleri (2003)

İki cinayet masası dedektifi rapçi cinayetlerini araştırıyor. Joe Gavilian usta bir dedektif, kimi zaman yaptığı işten sıkılır gibi olsa da, elinden geleni yapıyor. K.C. Calden ise onun ortağı, kafası işinden daha çok yogayla ve oyunculukla meşgul. Henüz tam olarak ne istediğini bilmiyor, cinayetleri bırakıp oyuncu olma isteği ağır...

9. Borsaya Saldırı (2013)

Jim, onu seven bir ailesi, iyi maaşlı bir işi olan sıradan bir New York’ludur. Ancak ekonomi çökünce Jim her şeyini kaybeder ve hayatı tamamen değişir. Öfkeden deliye dönen Jim ellerinden alınan hayatın intikamını almak için uçlara gidecektir...

8. Stretch Armstrong & the Flex Fighters (2017)

Jake Armstrong ve en iyi arkadaşları beklenmedik bir şekilde süper kahramana dönüşürler ve sıradan gençlerin sınırlarının ötesine geçerler.

7. Riddick Günlükleri (2004)

Evrenin karanlık zamanlarında geçen filmde, teker teker Necromonge ordusunun pençesine düşen gezegenlerin tek seçeneği vardır: Ya değişecek, ya da yok olacaklardır. Bu seçeneği kabul etmeyenlerin tek umudu ise, birinin ortaya çıkıp Necromonge ordusunu yavaşlatmasıdır.Her şey kötüye giderken hayatta kalabilenler efsanelere sarılırla...

6. Kulipari: Kurbağa Ordusu (2016)

Bu cesaret ve kahramanlık masalında, korkusuz kurbağalar, güçlerini amfibilere karşı birleştiren fesat akreplere ve örümceklere karşı savaşıyor.

5. Greenleaf (2016)

Greenleaf ailesi Memphis'te çok kalabalık cemaatli bir kiliseyi yönetmektedir. Ancak açgözlülük, zina ve başka günahlar; iş ve kişisel yaşamlarına gölge düşürür.

4. Herkül (1997)

Herkül, Yunan Tanrı Zeus'un oğlu dönüştürüldüğü bir yarı, yarı kötü Hades tarafından ölümlü tanrı, ama Zeus.Hercules Dünya'da kaldırdı ve onun tanrı gibi gücü elinde devirmek için planlar Underworld, Tanrı onun ölümsüz miras Zeus o bir gerçek kahraman haline gelmelidir Mount Olympus dönmek için söyler keşfeder.Hercules arkadaşı Peg...

3. Dünya Üzerindeki Son Çocuklar (2019)

Kasabasının zombiler ve canavarlar tarafından istila edilmesinin ardından 13 yaşındaki kavgacı bir yetim, kaostan sağ çıkma umuduyla arkadaşlarıyla iş birliği yapar.

2. Şey (1982)

1982 Yılının kışında bir araştırma ekibi Antartika'da 100 yıldan beri karların altında kalmış bir 'Şey' keşfederler.

1. Ken Burns: Savaş (2007)

Yedi bölümlük bu dizi, askerlerin ve "tipik" Amerikan kasabalarından gelen diğer insanların yürek parçalayan hikayeleriyle II. Dünya Savaşına hayat veriyor.

Turflix'i Takip Et

Turflix'i Twitter ve Instagram'da takip ederek yeni eklenenlerden haberdar olabilir, kararsız kaldığınızda film ve dizi önerilerini dikkate alabilirsiniz.


Bülten

Haberdar kalmak ve ilerleyen günlerde Netflix içerikleri hakkında daha çok bilgiye ulaşmak için bültenimize kayıt olun!