Bu websitesini ziyaret ederek, aşağıda verilen ve istediğinizde okuyabileceğiniz veya baskı alabileceğiniz bu Kullanım Koşulları'nı hiçbir kısıtlama veya itiraz kaydı olmaksızın kabul etmektesiniz. Bu internet sitesi, Turflix, burada yer alan tüm koşulları ve hükümleri önceden bir ihbara gerek kalmaksızın değiştirme ve güncelleme hakkına sahiptir.

Giriş

Bu websitesi, Turflix tarafından, çeşitli bilgilerin dikkat ve özenle derlenmesi ile hazırlanmıştır. Bu bilgiler hiçbir şekil ve surette ön ihbara gerek kalmaksızın değiştirebilir, düzeltebilir veya çıkarabilir. Ayrıca bu bilgiler genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette garanti ve taahhüt edilmemektedir. Bu websitesinin içeriğinde oluşabilecek hatalar dolayısıyla bu sitenin kullanımından doğan veya doğacak zararlarda Turflix yükümlülük üstlenmemektedir. Bu websitesindeki geleceğe yönelik beyanatlar en iyi olarak bildiğimiz ve inandığımız şekilde verilmiştir. Ancak, Turflix tarafından gerçekleştirilecek sonuçlar Turflix kontrolü dışında gelişen koşullarının oluşturacağı faktörlere bağlı olarak bu geleceğe yönelik beyanatlardan önemli ölçüde farklı da olabilir. Geleceğe yönelik beyanatların değiştirilmesi ile ilgili herhangi bir kanuni yükümlülüğe ait haklar saklı kalmak şartıyla, Turflix işbu websitesinde yayınlanan geleceğe yönelik beyanatları devamlı olarak güncellemek gibi bir amacı yoktur.

Üçüncü Taraflara ait Websiteleri

Bu web sitesinde üçüncü şahıslar tarafından işletilen ve içerikleri Turflix tarafından bilinmeyen diğer web sitelerine linkler bulunmaktadır. Turflix, yalnızca bu sitelere ulaşımı sağlamakta olup içerikleri her ne ise bunlar ile ilgili sorumluluk kabul etmemektedir. Üçüncü taraflara ait web sitelerine olan bu linkler, kullanıcılara kolaylık sunmak amacı sunulmakta olup, bağlantı yapılan sitelerdeki beyanatlar Turflix tarafından yapılmamaktadır. Web sitemizden bağlanılan tüm üçüncü taraflara ait sayfalardaki içeriklerin hiçbiri ile açıkça bir ilgimiz yoktur. Özellikle, üçüncü taraflarca bu sayfalarda yürürlükteki kanuni hükümlerin ihlali veya bozulması konusunda hiçbir sorumluluk kabul etmemekteyiz.

Turflix websitesinden hyperlink ile bağlantı sağlanan web sitelerindeki sayfaların içeriğinden tamamen bu websitelerinin sahipleri sorumludur. Ayrıca bu sitelerdeki telif hakları kanunun ve diğer fikri mülkiyet hakları veya şahsi hakların ihlali veya bozulması konusunda Turflix hiçbir sorumluluk kabul etmez.

Bu şartlar Turflix internet sitesinde görüntülenen tüm linkler ve link ile kullanıcının yönlendirildiği herhangi bir websitesi için geçerlidir.

Yasal Uyarı

Bu websitesinin kullanımından doğan herhangi bir zarardan Turflix sorumlu değildir. Turflix kendi internet sitesini virüslerden ve kötü niyetli kullanıcılardan korumak konusunda ciddi hassasiyete sahip olsa da, bu sitenin tamamen güvenli olduğu konusunda garanti vermemektedir. Bu yüzden, kullanıcılar kendi güvenliklerini kendileri sağlamakla yükümlüdür. Ayrıca Turflix, websitesinde kesintisiz hizmet vereceğinin taahhütünü vermediği gibi, sunulan hizmetlerde kusur veya hata olmayacağına dair garanti vermez.

Bülten

İlerleyen günlerde Netflix içerikleri hakkında daha çok bilgiye ulaşmak için bültenimize kayıt olun!