Snoop Dogg Filmler ve TV Şovları

Adı Yıl IMDb
Mac & Devin Go to High School 2012 4,4
Reincarnated 2012 6,2
Turbo 2013 6,4
Coach Snoop 2016 6,8
Grass Is Greener 2019 7,1
Dolemite Is My Name 2019 7,3
İlk Gün 2001 7,7

7. Mac & Devin Go to High School (2012)

Mac (Snoop Dogg) N. Hale lisesinin en havalı ot satıcısıdır. Devin (Wiz Khalifa) ise sınıfın en akıllı veda konuşmacısıdır. Devin burs almak için doğrudan A almalıdır. Ve Mac, bugüne kadarki en seksi vekili öğretmen olması için mezun olmalıdır. Fakat bu ikili büyük bir kimya projesi için bir takım olduklarında, istediklerini almak...

Oyuncular: Snoop Dogg, Mike Epps, Andy Milonakis
Film Ekibi: Dylan C. Brown

6. Reincarnated (2012)

Vice dergisinden Andy Capper, rapçi Snoop Dogg’un Jamaika seferine ve reggae müzik yapan Snoop Lion olarak yeniden doğuşuna eşlik ediyor.

Oyuncular: Snoop Dogg
Film Ekibi: Andy Capper

5. Turbo (2013)

Dünyanın en hızlı salyangozu olma gibi mümkün olmayan bir hayali olan sıradan bir bahçe salyangozunun başına bir kaza gelir. Bu kaza sonucu hareketlerinin değiştiğini fark etmeye başlar. Hızı artan salyangoz Turbo (Ryan Reynolds) hayallerini gerçekleştirmek için yola koyulur.

Oyuncular: Ryan Reynolds, Paul Giamatti, Michael Peña
Film Ekibi: David Soren, Robert D. Siegel, Darren Lemke

4. Coach Snoop (2016)

Zorlu çocukluğundan ilham alan Snoop Dogg, risk altındaki çocukları sokaklardan uzak tutup onların amaçlarına odaklanmasını sağlamak için bir genç futbol ligi kurar.

Oyuncular: Snoop Dogg
Film Ekibi: Rory Karpf, William J. Saunders

3. Grass Is Greener (2019)

O, jazz ve hip hop'a ilham verdi ve uyuşturucuya karşı ırksal adaletsizlikle dolu bir savaşı tetikledi. Uzmanlar Amerika ile esrar arasındaki karmaşık ilişkiyi inceliyor.

Oyuncular: Snoop Dogg, B-Real, Damian Marley
Film Ekibi: Fab 5 Freddy

2. Dolemite Is My Name (2019)

1970'lerin Blaxploitation fenomeni Rudy Ray Moore, ünlenmesini sağlayan ikinci kişiliği Dolemite karakterini sinemaya taşımak için sahip olduğu her şeyi riske atar.

Oyuncular: Eddie Murphy, Wesley Snipes, Craig Robinson
Film Ekibi: Scott Alexander, Larry Karaszewski, Craig Brewer

1. İlk Gün (2001)

Los Angeles narkotik memuru olarak göreve çıktığı ilk gününde, çaylak bir polis, bir narkotik ajanına kendini ispatlamaya çalışır.

Oyuncular: Denzel Washington, Ethan Hawke, Scott Glenn
Film Ekibi: David Ayer, Antoine Fuqua

Turflix'i Takip Et

Turflix'i Twitter ve Instagram'da takip ederek yeni eklenenlerden haberdar olabilir, kararsız kaldığınızda film ve dizi önerilerini dikkate alabilirsiniz.