Ryan Reynolds Filmleri

Adı Yıl IMDb
Yeşil Fener 2011 5,5
6 Underground 2019 6,1
Turbo 2013 6,4
Selfless 2015 6,5
Hayat 2017 6,6
Çılgın Garsonlar 2005 6,8
Ayı Teddy 2012 6,9

+ Daha Fazla Göster

9. Yeşil Fener (2011)

Gizemli ve engin bir evrende yüzyıllardır var olan küçük ama güçlü bir birlik vardır; Yeşil Fener Kolordusu olarak adlandırılan barış ve adalet koruyucuları. Gökadalarda düzeni koruyacaklarına söz veren bu savaşçı birliğinin her üyesi, onlara süpergüç veren bir yüzük takar. Ama Parallax adında yeni düşmanları evrendeki güç dengesin...

Oyuncular: Ryan Reynolds, Blake Lively, Peter Sarsgaard
Film Ekibi: Martin Campbell

8. 6 Underground (2019)

Ölmüş numarası yapan teknoloji milyarderi, zalim bir diktatörü alaşağı edecek cüretkâr ve kanlı bir görev için uluslararası ajanlardan oluşan bir grup kurar.

Oyuncular: Ryan Reynolds, Mélanie Laurent, Dave Franco
Film Ekibi: Michael Bay, Rhett Reese, Paul Wernick

7. Turbo (2013)

Dünyanın en hızlı salyangozu olma gibi mümkün olmayan bir hayali olan sıradan bir bahçe salyangozunun başına bir kaza gelir. Bu kaza sonucu hareketlerinin değiştiğini fark etmeye başlar. Hızı artan salyangoz Turbo (Ryan Reynolds) hayallerini gerçekleştirmek için yola koyulur.

Oyuncular: Ryan Reynolds, Paul Giamatti, Michael Peña
Film Ekibi: David Soren, Robert D. Siegel, Darren Lemke

6. Selfless (2015)

Kanserden ölmek üzere olan oldukça zengin bir adam olan Damian , daha önce uygulanmamış bir tedaviyi kabul eder ve kendini bir anda daha genç ve diri bir bedenin içinde buluverir. Ne var ki; Damian artık sadece yeni bir bedene sahip değildir. Kendisinin bildiği her şeyin tamamen değişmesine ve hayatının alt üst olmasına sebep olan...

Oyuncular: Ryan Reynolds, Ben Kingsley, Natalie Martinez
Film Ekibi: Tarsem Singh

5. Hayat (2017)

Uluslararası Uzay İstasyonu ekibi, Mars'tan alınan bir örnekteki zekâ belirtileri gösteren organizma üzerine çalışmakla görevlendirilir.

Oyuncular: Jake Gyllenhaal, Rebecca Ferguson, Ryan Reynolds
Film Ekibi: Rhett Reese, Paul Wernick, Daniel Espinosa

4. Çılgın Garsonlar (2005)

Shenaniganz restoranındaki genç çalışanlar, gerçek hayatları başlamadan önce bolca zaman öldürür.

Oyuncular: Ryan Reynolds, Anna Faris, Justin Long
Film Ekibi: Rob McKittrick

3. Ayı Teddy (2012)

8 yaşındaki John bir Noel gecesi sevgili oyuncak ayısının canlanmasını, kendisiyle konuşmasını diler ve ertesi sabah en iyi arkadaşı olan oyuncak ayı Ted, konuşan canlı bir ayıcığa dönüşür! John artık yalnız değildir aksine çok mutludur ama atladığı ufak bir detay vardır: Herkes büyür! Artık 30'lu yaşlarının ortasında olan John ayı...

Oyuncular: Mark Wahlberg, Mila Kunis, Seth MacFarlane
Film Ekibi: Seth MacFarlane

2. Belalı Tanık (2017)

Kevin Costner ve Whitney Houston’ın unutulmaz kültlerinden The Bodyguard filmine bolca göndermeler yapan filmde, düşmanını korumak zorunda kalan yetenekli Michael Bryce (Ryan Reynolds), başı beladan kurtulmayan bir tetikçi olan Darius Kincaid’in (Samuel L. Jackson) peşinde kahkaha ve aksiyon dolu bir maceraya sürükleniyor.

Oyuncular: Ryan Reynolds, Samuel L. Jackson, Gary Oldman
Film Ekibi: Patrick Hughes, Tom O'Connor

1. Altınlı Kadın (2015)

Holokost'tan altmış yıl sonra Maria Altmann, ailesine ait olan ve Nazilerce çalınan sanat eserlerini geri almaya çalışır. Bunlardan biri de Gustav Klimt'in ünlü bir tablosudur.

Oyuncular: Helen Mirren, Ryan Reynolds, Tatiana Maslany
Film Ekibi: Simon Curtis, Alexi Kaye Campbell

Turflix'i Takip Et

Turflix'i Twitter ve Instagram'da takip ederek yeni eklenenlerden haberdar olabilir, kararsız kaldığınızda film ve dizi önerilerini dikkate alabilirsiniz.