Rosario Dawson Filmler ve TV Şovları

Adı Yıl IMDb
Someone Great 2019 6,2
Kartal Göz 2008 6,6
Luke Cage 2016 7,3
The Defenders 2017 7,3
Dünya Üzerindeki Son Çocuklar 2019 7,5
Medyada Kadın Temsili 2011 7,6
Yedi Yaşam 2008 7,6

7. Someone Great (2019)

Jenny, New York'ta dokuz yıldız sevgilisiyle birlikte yaşayan genç bir kadındır. 20'li yaşlarının sonunda olan Jenny, 30'una basmadan önce San Francisco'dan hayallerinin gerçekleşmesini sağlayabilecek bir iş teklifi alır. Ancak bu teklif onun tüm yaşamını değiştirecektir. Dokuz yıllık erkek arkadaşından ayrılmak zorunda kalacak ve...

Oyuncular: Gina Rodriguez, Brittany Snow, DeWanda Wise
Film Ekibi: Jennifer Kaytin Robinson

6. Kartal Göz (2008)

Jerry ve Rachel, daha önce hiç tanımadıkları bir kadın tarafından rehin alınırlar. Fakat kadın bu iki kişiyle ilgili her şeyi bilmektedir. Politik bir suikast için kullanılmakta olduklarını anlayan bu iki rehine işbirliği yapmaya karar verir.

Oyuncular: Shia LaBeouf, Michelle Monaghan, Rosario Dawson
Film Ekibi: D.J. Caruso

5. Luke Cage (2016)

Kapüşonlu, yaramaz bir eski hükümlü kendini temize çıkarma ve mahallesi için bir mücadelesi verir. Kavga aramaz, ama mahalleye bir kahramana gerekiyordur.

Oyuncular: Mike Colter, Simone Missick, Alfre Woodard

4. The Defenders (2017)

New York City'yi uğursuz bir komplo tehdit ettiğinde Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage ve Iron Fist ortak düşmanlarına karşı güç birliği yapar.

Oyuncular: Charlie Cox, Krysten Ritter, Mike Colter

3. Dünya Üzerindeki Son Çocuklar (2019)

13 yaşındaki kavgacı bir yetimin yaşadığı köy yaratıklar ve zombiler tarafından işgal edilir ve genç bu karmaşıklıktan sağ kurtulma ümidiyle arkadaşlarıyla birlik olur.

Oyuncular: Mark Hamill, Nick Wolfhard, Bruce Campbell

2. Medyada Kadın Temsili (2011)

En çok etkiye sahip kısımdaki medyanın çoğu zaman kadınları küçük düşüren davranışının, önder konumdaki kadınların yetersiz görülmesine nasıl destek olduğunu görün.

Oyuncular: Cory Booker, Margaret Cho, Katie Couric
Film Ekibi: Jennifer Siebel Newsom, Claire Dietrich

1. Yedi Yaşam (2008)

Ben Thomas, Devlet Gelirleri Dairesinde çalışan ve sıkıntılı bir sırrın sahibi biridir. Kendisi, ikinci bir şansa ihtiyacı olan yedi yabancının hayatını düzeltmek için uğraşır.

Oyuncular: Will Smith, Rosario Dawson, Sarah Jane Morris
Film Ekibi: Gabriele Muccino, Grant Nieporte

Turflix'i Takip Et

Turflix'i Twitter ve Instagram'da takip ederek yeni eklenenlerden haberdar olabilir, kararsız kaldığınızda film ve dizi önerilerini dikkate alabilirsiniz.