Patrick Warburton Filmler ve TV Şovları

Adı Yıl IMDb
Arı Filmi 2007 6,1
Akıllı Ol 2008 6,5
Ayı Teddy 2012 6,9
Talihsiz Serüvenler Dizisi 2017 7,8

4. Arı Filmi (2007)

Arı Barry B. Benson üniversiteden mezun olduğunda hayatı boyunca yalnızca tek bir işinin olacağını görür ve bu durum karşısında şiddetli bir hayal kırıklığına uğrar. Bal getirmekten sorumlu olan ve petekten dışarı çıkarak çiçeklerin döllenmesini sağlayan ve ancak bu yolla dış dünyayı deneyimleyen arılar ekibine katılır. Bir keresin...

Oyuncular: Jerry Seinfeld, Renée Zellweger, Jim Cummings
Film Ekibi: Steve Hickner, Simon J. Smith, Jerry Seinfeld

3. Akıllı Ol (2008)

Ajanlarının kimlikleri deşifre olan bir teşkilat, yeni bir görev için Maxwell Smart'ı kimliği deşifre olmayan Ajan 99 ile görevlendirir.

Oyuncular: Steve Carell, Anne Hathaway, Dwayne Johnson
Film Ekibi: Peter Segal, Tom J. Astle, Matt Ember

2. Ayı Teddy (2012)

8 yaşındaki John bir Noel gecesi sevgili oyuncak ayısının canlanmasını, kendisiyle konuşmasını diler ve ertesi sabah en iyi arkadaşı olan oyuncak ayı Ted, konuşan canlı bir ayıcığa dönüşür! John artık yalnız değildir aksine çok mutludur ama atladığı ufak bir detay vardır: Herkes büyür! Artık 30'lu yaşlarının ortasında olan John ayı...

Oyuncular: Mark Wahlberg, Mila Kunis, Seth MacFarlane
Film Ekibi: Seth MacFarlane

1. Talihsiz Serüvenler Dizisi (2017)

Anne-babaları gizemli bir yangında kaybolduktan sonra, üç Baudelaire çocuğu karanlık aile sırlarını ortaya çıkarmaya çalışan davalar ve sıkıntılarla karşı karşıya kalır.

Oyuncular: Neil Patrick Harris, Patrick Warburton, Malina Weissman

Turflix'i Takip Et

Turflix'i Twitter ve Instagram'da takip ederek yeni eklenenlerden haberdar olabilir, kararsız kaldığınızda film ve dizi önerilerini dikkate alabilirsiniz.