Nicole Kidman Filmleri

Adı Yıl IMDb
Muhafız Kardeşler 2016 5,5
Altın Pusula 2007 6,1
Gizemli Gerçek 2015 6,3
Hayatım Yalan 2011 6,4
Panik Odası 2002 6,8
Lion 2016 8

6. Muhafız Kardeşler (2016)

Çinli bir ailenin çorba dükkânı bir rakiplerinin sabotajlarına hedef olduğunda, ruhlar aleminden iki muhafız onları korumak için emeklilikten geri döner.

Oyuncular: Dan Fogler, Edward Norton, Bella Thorne
Film Ekibi: Gary Wang

5. Altın Pusula (2007)

Bizimkine paralel bir dünyada, on iki yaşındaki didişken Lyra ile cini Pantalaimon, bildiğimiz Oxford’dan farklı ama yine de tanınabilen bir Oxford’da yaşar. Bir akşam Lyra’nın amcası Lord Asriel okulu ziyarete gelir. Lyra ile cini, onun hocalarla yaptığı gizli toplantıya kulak misafiri olurlar. Lyra gizlendiği dolapta, Toz, Kuzey’...

Oyuncular: Dakota Blue Richards, Nicole Kidman, Daniel Craig
Film Ekibi: Philip Pullman

4. Gizemli Gerçek (2015)

Meslektaşının öldürülen kızının katilini 13 yıl boyunca arayan eski bir FBI müfettişi, cinayet dosyasını tekrar açtığında şok edici gerçeklerle yüzleşir.

Oyuncular: Chiwetel Ejiofor, Nicole Kidman, Julia Roberts
Film Ekibi: Billy Ray, Juan José Campanella, Eduardo Sacheri

3. Hayatım Yalan (2011)

Bir plastik cerrah uzmanı, genç kız arkadaşına attığı yalanın ortaya çıkmaması için sadık asistanını yakında boşanacağı eşi rolünü oynaması için ikna eder.

Oyuncular: Adam Sandler, Jennifer Aniston, Nicole Kidman
Film Ekibi: Dennis Dugan, Allan Loeb, Timothy Dowling

2. Panik Odası (2002)

Meg Altman kocasından yeni boşanmış orta yaşlı bir kadındır. 11 yaşındaki kızı ile birlikte Manhattan'daki görkemli bir eve taşınırlar. İçinde asansörü de bulunan bu üç katlı muhteşem evin en önemli özelliklerinden biri, panik odası olarak nitelendirilen bir odaya sahip olmasıdır.

Oyuncular: Jodie Foster, Kristen Stewart, Forest Whitaker
Film Ekibi: David Fincher, David Koepp

1. Lion (2016)

Beş yaşında bir Hintli çocuk, kaybolduktan sonra Avustralyalı bir çift tarafından evlat edinilir. 25 yıl sonra, kayıp ailesini bulmak için yola koyulur.

Oyuncular: Sunny Pawar, Dev Patel, Rooney Mara
Film Ekibi: Garth Davis

Turflix'i Takip Et

Turflix'i Twitter ve Instagram'da takip ederek yeni eklenenlerden haberdar olabilir, kararsız kaldığınızda film ve dizi önerilerini dikkate alabilirsiniz.