Nick Offerman Filmler ve TV Şovları

6. Psikedelik Maceralar (2020)

Bu animasyonda halüsinojenlerin artıları, eksileri, tarihi, geleceği ve pop kültüre etkisi, ünlülerin yaşadığı komik ve akılalmaz maceralar ile canlandırılıyor.

Oyuncular: Nick Offerman, Sarah Silverman, Adam Scott
Film Ekibi: Donick Cary

5. Hayatımın Yolculuğu (2015)

Ünlü bir gezi yazarı olan Bill Bryson (Robert Redford) Britanya'da 20 yıl geçirdikten sonra ülkesine dönmüş, son 10 yıldır New Hampshire'da eşi Catherine (Emma Thompson) ile huzurlu bir hayat sürmektedir. Günün birinde yeniden seyahat ruhu uyanan Bryson, 3500 kilometrelik meşhur Appalachian Yürüyüş Patikası'nı kat etmeye karar veri...

Oyuncular: Robert Redford, Nick Nolte, Emma Thompson
Film Ekibi: Ken Kwapis, Bill Bryson, Bill Holderman

4. Otel Transilvanya 2 (2015)

Dracula ve arkadaşları Mavis'in otelden ayrılmasını engellemek için yarı insan, yarı vampir torununun vampir özelliklerini ortaya çıkarmaya çalışır.

Oyuncular: Adam Sandler, Andy Samberg, Selena Gomez
Film Ekibi: Genndy Tartakovsky, Dan Hageman, Kevin Hageman

3. Bu Nasıl Aile! (2013)

David Burke, kendi bölgesinde etliye sütlüye bulaşmadan çalışan, yerel bir uyuşturucu satıcısıdır ve şimdiye kadar işleri hep yolunda gitmiştir. Fakat paraya sıkışan üç genç parasını ve malını çalarlar. Marihuana satıcısı Brad'e borcu olan David şimdi bu parayı ödemenin yollarını arar. Brad ona bir şans verir ve Meksika sınırından...

Oyuncular: Jason Sudeikis, Jennifer Aniston, Will Poulter
Film Ekibi: Rawson Marshall Thurber, Bob Fisher, Steve Faber

2. Lego Filmi (2014)

Yanlışlıkla dünyayı kurtaracak bir süper kahramana dönüşen sıradan bir LEGO işçisi, kendisini LEGO evrenini tehdit eden bir tiranı durdurma görevinde bulur.

Oyuncular: Chris Pratt, Will Ferrell, Elizabeth Banks
Film Ekibi: Phil Lord, Christopher Miller, Dan Hageman

1. 3 Altında: Arcadia Hikâyeleri (2018)

İki kaçak, soylu ve genç uzaylı Dünya'ya mecburi iniş yapar; galaksiler arasında ödül avcılığı yapan kişilerden kaçarken, aynı zamanda insanların içinde yaşamaya alışmaya çalışırlar.

Oyuncular: Tatiana Maslany, Diego Luna, Nick Offerman
Film Ekibi: Rodrigo Blaas

Turflix'i Takip Et

Turflix'i Twitter ve Instagram'da takip ederek yeni eklenenlerden haberdar olabilir, kararsız kaldığınızda film ve dizi önerilerini dikkate alabilirsiniz.