Kristen Bell Filmler ve TV Şovları

Adı Yıl IMDb
Like Father 2018 6,1
Vur ve Kaç 2012 6,1
Burlesque 2010 6,4
Zorlu Görev 2010 6,4
The Good Place 2016 8,2

5. Like Father (2018)

Reklam firmasında iyi bir pozisyonda olan çok çalışan bir adam evlilik tarihi aldığı sevgilisi tarafından tamda düğün günü terk edilir. Düğünden sonrası için tatil planlayan adam bunun yanmasını istemez ve babasıyla birlikte gidecektir.

Oyuncular: Kristen Bell, Kelsey Grammer, Seth Rogen
Film Ekibi: Lauren Miller

4. Vur ve Kaç (2012)

Wedding Crashers’ın yapımcısının son filmi Hit and Run pek de sağlam bir geçmişe sahip olmayan iyi kalpli Charlie Bronson’ın (Dax Shepard) hikayesini anlatıyor. Bronson hayatta insanın karşısına bir kez çıkabilecek bir fırsatı kaçırmaması için nişanlısını (Kristen Bell) Los Angeles’a ulaştırma amacıyla tanık koruma programından kaç...

Oyuncular: Kristen Bell, Dax Shepard, Tom Arnold
Film Ekibi: David Palmer, Dax Shepard

3. Burlesque (2010)

Ali (Chistina Aguilera), Los Angeles'ta hayallerini gerçekleştirebilmek için, sıkıntılı ve belirsiz geleceğinden kaçan, güçlü sese sahip bir kasaba kızıdır. Müzikal revüye ev sahipliği yapan görkemli ama keyifsiz Burlesque Lounge'a rastladıktan sonra kokteyl garsonu olarak kulübün sahibi ve assolisti olan Tess (Cher) tarafından işe...

Oyuncular: Cher, Christina Aguilera, Eric Dane
Film Ekibi: Steve Antin

2. Zorlu Görev (2010)

Bir plak şirketi stajyeri, kontrol edilmesi güç bir İngiliz rock yıldızına konseri için Los Angeles'a kadar eşlik etmelidir.

Oyuncular: Jonah Hill, Russell Brand, Rose Byrne
Film Ekibi: Nicholas Stoller

1. The Good Place (2016)

Eleanor Shellstrop adlı bencil bir karakter, ölümünün ardından ''Good Place''e gelir. Ardından iyi bir insan olmak için elinden geleni yapar.

Oyuncular: Kristen Bell, Ted Danson, William Jackson Harper

Turflix'i Takip Et

Turflix'i Twitter ve Instagram'da takip ederek yeni eklenenlerden haberdar olabilir, kararsız kaldığınızda film ve dizi önerilerini dikkate alabilirsiniz.