Kelsey Grammer Filmler ve TV Şovları

5. Mariah Carey's Merriest Christmas (2015)

Pop yıldızı Mariah Carey'in sunduğu bu yıldızlarla dolu yılbaşı kutlamasında, özel konuklar ve "The Night Before Christmas"ı okuyan sürpriz bir ünlü sizleri bekliyor.

Oyuncular: Mariah Carey, Lacey Chabert, Kenneth Edmonds
Film Ekibi: James Yukich

4. Transformers: Kayıp Çağ (2014)

Chicago'nun işgalinin üzerinden 4 yıl geçmiştir. Cade Yeager (Mark Wahlberg) kızı Tessa ile (Nicola Peltz) birlikte kendi halinde yaşayan bir araba tamircisi ve mucittir. Ancak günün birinde bütün Autobot ve Deceptionları dize getiren bir Optimus Prime'ı yapmayı başardığında, huzurlu hayatları son bulacaktır.

Oyuncular: Mark Wahlberg, Stanley Tucci, Kelsey Grammer
Film Ekibi: Michael Bay, Ehren Kruger

3. Like Father (2018)

Reklam firmasında iyi bir pozisyonda olan çok çalışan bir adam evlilik tarihi aldığı sevgilisi tarafından tamda düğün günü terk edilir. Düğünden sonrası için tatil planlayan adam bunun yanmasını istemez ve babasıyla birlikte gidecektir.

Oyuncular: Kristen Bell, Kelsey Grammer, Seth Rogen
Film Ekibi: Lauren Miller

2. Leylekler (2016)

Tarihin en eski devirlerinden beri yeni doğmuş bebekleri ailelerine teslim etme görevini üstlenmiş olan leylekler, artık bebek dağıtımını bırakmış ve ticari kaygılarla iş yapmaya, bir dağıtım şirketi işletmeye başlamıştır. Yani leylekler insanlara kargo götürmektedir. Şirketin en iyi çalışanların biri olan Junior adlı leylek, bir g...

Oyuncular: Andy Samberg, Katie Crown, Kelsey Grammer
Film Ekibi: Doug Sweetland, Nicholas Stoller

1. Trol Avcıları: Arcadia Hikâyeleri (2016)

Sıradan bir çocuk, insanların ve trollerin gizli dünyasını savunan bir koruyucuyu seçen gizemli bir tılsım bulur.

Oyuncular: Anton Yelchin, Lexi Medrano, Charlie Saxton

Turflix'i Takip Et

Turflix'i Twitter ve Instagram'da takip ederek yeni eklenenlerden haberdar olabilir, kararsız kaldığınızda film ve dizi önerilerini dikkate alabilirsiniz.