Jennifer Ehle Filmleri

Adı Yıl IMDb
Fifty 2015 4,1
Özgürlüğün Elli Tonu 2018 4,5
Advantageous 2015 6,2
Kayıp Şeylerin Bakım Kılavuzu 2016 7,3

4. Fifty (2015)

Edebiyat ögrencisi olan Anastasia Steele, genç girişimci Christian Grey'le röportaj yapmaya gittiğinde son derece çekici, zeki ve sinir bozucu bir adamla karşılaşır. Toy ve masum Anastasia, bu adama duyduğu arzu karşısında şaşkına döner ve adamın gizemli doğasına rağmen ona yakınlaşma arzusuyla yanıp tutuşur. Anastasia'nın güzelliğ...

Oyuncular: Dakota Johnson, Jamie Dornan, Jennifer Ehle
Film Ekibi: Sam Taylor-Johnson, E.L. James, Kelly Marcel

3. Özgürlüğün Elli Tonu (2018)

Anastasia Steele'in (Dakota Johnson) ne istediğini bilen, göz alıcı iş adamı Christian Grey (Jamie Dornan) ile tanışması, her ikisinin de hayatlarını geri dönülmez biçimde değiştiren şehvetli bir ilişkinin kıvılcımını çakmıştır. Christian'ın sıradışı zevkleri karşısında şoka uğrayan, ondan hem hoşlanan hem de korkan Ana, daha derin...

Oyuncular: Dakota Johnson, Jamie Dornan, Eric Johnson
Film Ekibi: James Foley, Niall Leonard, E.L. James

2. Advantageous (2015)

Orta yaşlı bir kadın, kadrosunu gençleştirmeyi hedefleyen bir biyomedikal mühendislik firmasındaki işini kaybetmemek için zorlu bir deneye katılmayı kabul eder.

Oyuncular: Jacqueline Kim, James Urbaniak, Freya Adams
Film Ekibi: Jennifer Phang, Jacqueline Kim

1. Kayıp Şeylerin Bakım Kılavuzu (2016)

Oğlunu kaybetmesinin ardından hayatı altüst olmuş bir adam, DMS hastası bir gencin bakıcısı olur ve bu genç ile birlikte doğaçlama bir araba yolculuğuna çıkarlar.

Oyuncular: Paul Rudd, Craig Roberts, Selena Gomez
Film Ekibi: Rob Burnett, Jonathan Evison

Turflix'i Takip Et

Turflix'i Twitter ve Instagram'da takip ederek yeni eklenenlerden haberdar olabilir, kararsız kaldığınızda film ve dizi önerilerini dikkate alabilirsiniz.