Garrett Hedlund Filmleri

Adı Yıl IMDb
Triple Frontier 2019 6,4
Dört Kardeş 2005 6,8
Truva 2004 7,2
Zafer Gecesi 2004 7,2
Boyun Eğmez 2014 7,2

5. Triple Frontier (2019)

Beş eski Özel Kuvvetler operasyon askeri, Güney Amerika'nın seyrek nüfuslu sınır bölgesinde bir soygun planlamak için bir araya gelir. 5 kişilik bu ekibin hedefi, şiddetiyle tanınan, zengin bir kartelin servetidir. Bu isimsiz kahramanlar prestijli kariyerlerinde ilk defa bu tehlikeli misyonu ülkeleri için değil, kendileri için üstl...

Oyuncular: Ben Affleck, Oscar Isaac, Charlie Hunnam
Film Ekibi: J.C. Chandor, Mark Boal

4. Dört Kardeş (2005)

Bobby, Angel, Jeremiah ve Jack Mercer çocuklukları birlikte geçen bambaşka karakterlere sahip 4 kardeştir. Zamanla hepsi annelerinin yanından ayrılır. Yıllar sonra annelerinin ölümü üzerine cenaze törenine katılmak için bir araya gelirler.Annelerinin ölümünü merak eden kardeşler, olayı araştırmaya başlarlar. Olayı araştırdıkça, Mer...

Oyuncular: Mark Wahlberg, Tyrese Gibson, André Benjamin
Film Ekibi: John Singleton, David Elliot, Paul Lovett

3. Truva (2004)

Prens Paris'in güzelliği efsanelere konu olmuş Sparta Kraliçesi Helen'i kaçırmasının ardından, Agamemnon önderliğindeki Yunan güçleri Truva'ya saldırır.

Oyuncular: Brad Pitt, Orlando Bloom, Eric Bana
Film Ekibi: Wolfgang Petersen, Homer, David Benioff

2. Zafer Gecesi (2004)

Bu dram Teksas'ın küçük bir kasabasında bir futbol takımına koçluk yapan ve takımını eyalet şampiyonasına yükseltmek için çaba harcayan Gary Gaines'i anlatıyor.

Oyuncular: Billy Bob Thornton, Lucas Black, Garrett Hedlund
Film Ekibi: Peter Berg, Buzz Bissinger, David Aaron Cohen

1. Boyun Eğmez (2014)

Olimpiyat starı Louis Zamperini, II. Dünya Savaşı sırasında savaş pilotu olur ve Japonlar tarafından esir alınır. Ardından acımasız bir yaşam mücadelesi başlar.

Oyuncular: Jack O'Connell, Domhnall Gleeson, Garrett Hedlund
Film Ekibi: William Nicholson, Joel Coen, Ethan Coen

Turflix'i Takip Et

Turflix'i Twitter ve Instagram'da takip ederek yeni eklenenlerden haberdar olabilir, kararsız kaldığınızda film ve dizi önerilerini dikkate alabilirsiniz.