Cobie Smulders Filmler ve TV Şovları

Adı Yıl IMDb
Results 2015 5,4
Aşk Limanı 2013 6,7
Friends from College 2017 6,8
Lego Filmi 2014 7,7
How I Met Your Mother 2005 8,3

5. Results (2015)

İki geçimsiz spor antrenörünün yaşamları, hayatlarına dahil olan zengin bir müşterinin vurdumduymaz hayat anlayışı sayesinde beklenmedik değişikliklere uğrar. Filmin başrolleri Avengers ve How I Met Your Mother'dan tanıdığımız Cobie Smulders ve Memento ile Prometheus gibi yapımlarda rol alan Guy Pearce tarafından paylaşılıyor.

Oyuncular: Cobie Smulders, Guy Pearce, Kevin Corrigan
Film Ekibi: Andrew Bujalski

4. Aşk Limanı (2013)

Genç bir kadının yeniden aşık olma çabalarını anlatan Safe Haven, The Notebook ve Dear John gibi popüler filmlerin arkasındaki yazar Nicholas Sparks’ın romanından uyarlanmıştır. Gizemli bir genç kadın küçük bir Kuzey Carolina kasabasına gelince, birbirine bağlı insanlardan oluşan kasaba halkının içine girmek istememesi kadının geçm...

Oyuncular: Julianne Hough, Josh Duhamel, Cobie Smulders
Film Ekibi: Lasse Hallström, Dana Stevens, Nicholas Sparks

3. Friends from College (2017)

Keegan-Michael Key (Ethan), Cobie Smulders (Lisa), Annie Parisse (Sam), Nat Faxon (Nick), Fred Savage (Max) ve Jae Suh Park'ın (Marianne) canlandırdığı Harvardlı bir grup arkadaş, kırklı yaşlara yaklaşmaktadır. Bu grubun birbirine geçmiş ve çoğunlukla karışık ilişkilerini yansıtan Friends from College; eski arkadaşlıklar, eski gönü...

Oyuncular: Keegan-Michael Key, Cobie Smulders, Annie Parisse

2. Lego Filmi (2014)

Yanlışlıkla dünyayı kurtaracak bir süper kahramana dönüşen sıradan bir LEGO işçisi, kendisini LEGO evrenini tehdit eden bir tiranı durdurma görevinde bulur.

Oyuncular: Chris Pratt, Will Ferrell, Elizabeth Banks
Film Ekibi: Phil Lord, Christopher Miller, Dan Hageman

1. How I Met Your Mother (2005)

Çocuklarına anneleri ile nasıl tanıştığını anlatan bir baba, geçmişte yaşadığı eğlenceli ve hüzünlendirici hikayeleri de anımsar.

Oyuncular: Josh Radnor, Jason Segel, Cobie Smulders

Bülten

İlerleyen günlerde Netflix içerikleri hakkında daha çok bilgiye ulaşmak için bültenimize kayıt olun!