Charlize Theron Filmler ve TV Şovları

Adı Yıl IMDb
Murder Mystery 2019 6
Karanlık Yerler 2015 6,2
Hancock 2008 6,4
Beynimdeki Yangın 2017 6,6
Girlboss 2017 7
İtalyan İşi 2003 7
Yol 2009 7,2

+ Daha Fazla Göster

10. Murder Mystery (2019)

Dedektif olmaya çalışan bir polis ve karısı, evliliklerini canlandırabilmek için Avrupa tatiline çıkar. Ancak, davet edildikleri ultra lüks yatta kendilerini bir cinayetin ortasında bulurlar.

Oyuncular: Adam Sandler, Jennifer Aniston, Luke Evans
Film Ekibi: James Vanderbilt, Kyle Newacheck

9. Karanlık Yerler (2015)

Filmin hikayesi, Libby Day'in ailesinin Kansas şehrindeki bir çiftlikte vahşi ve acımasız bir şekilde katledilmesiyle başlıyor. Yalnızca beş yaşında olan Libby, Ocak ayının ölümcül kar fırtınasının ortasında, bir şekilde buradan kaçıp kurtulmayı başarır. Ancak bu bir kurtuluş değildir. Zira yolda başından geçen çeşitli hazin olayla...

Oyuncular: Charlize Theron, Nicholas Hoult, Chloë Grace Moretz
Film Ekibi: Gilles Paquet-Brenner, Gillian Flynn

8. Hancock (2008)

Hancock aslında başkalarının ne düşündüğünü umursayan birisi değildir. Halkla İlişkiler Uzmanı Ray Embrey’in (Jason Bateman) hayatını kurtardıktan sonra alaycı super kahramanımız kendisinin de zayıf bir tarafının olabileceğini farketmeye başlar. Hancock’un bugüne kadar karşılatığı en büyük sorun bu yönüyle yüzleşmek olacaktır. Ayrı...

Oyuncular: Will Smith, Charlize Theron, Jason Bateman
Film Ekibi: Peter Berg, Vincent Ngo, Vince Gilligan

7. Beynimdeki Yangın (2017)

Film; aniden akli dengesini yitirmeye başlayan Susannah Cahalan'ın öyküsüne ev sahipliği yapıyor. Susannah Cahalan New York Post'ta çalışan bir gazetecidir. Ancak ciddi sağlık sorunları yaşamaya başlamıştır. Sesler duyuyor ve krizler geçiriyordur. Doktor doktor gezen genç kadın bir sürü yanlış teşhis ve tedavinin ardından hayatını...

Oyuncular: Chloë Grace Moretz, Thomas Mann, Richard Armitage
Film Ekibi: Gerard Barrett, Susannah Cahalan

6. Girlboss (2017)

Meteliksiz ve asi ruhlu Sophia, internet üzerinden yapılan bir iş kurar ve nasıl patron olunacağını öğrenir. Bu komedi, çok satan bir anı kitabından uyarlandı.

Oyuncular: Britt Robertson, Alphonso McAuley, Ellie Reed

5. İtalyan İşi (2003)

Azılı bir suçlu olan Charlie Croker'ın önderliğinde bir suçlu çetesi, detaylı bir hazırlık sürecinden sonra, Los Angeles'ın tarihindeki en kötü trafik sıkışıklığına sebep olurlar. Böylece, yapacakları mücevher hırsızlığı için zaman kazanacaklardır. Planları, soygunu gerçekleştirdikten sonra, yaya kaldırımlarında sürebilecek kadar k...

Oyuncular: Mark Wahlberg, Charlize Theron, Edward Norton
Film Ekibi: F. Gary Gray

4. Yol (2009)

Kıyamet sonrası gelecekte geçen bu hikaye, daha iyi bir hayat bulmak üzere yola çıkan hayata tutunmuş baba ve oğlu anlatıyor.

Oyuncular: Viggo Mortensen, Kodi Smit-McPhee, Charlize Theron
Film Ekibi: John Hillcoat, Cormac McCarthy

3. Hyperdrive (2019)

Dünyanın dört bir yanından gelen sürücülerin şimdiye kadar yapılmış en büyük otomotiv engel parkurlarından birinde yarıştığı turnuva serisi.

Oyuncular: Rutledge Wood, Mike Hill, Michael Bisping

2. Mad Max: Fury Road (2015)

Max, kıyamet sonrası bir çölde, Furiosa adlı bir kadının önderliğindeki bir grup kadın mahkûmun zulümden kaçıp evlerine bulmalarına yardımcı olur.

Oyuncular: Tom Hardy, Charlize Theron, Nicholas Hoult
Film Ekibi: George Miller, Nick Lathouris, Brendan McCarthy

1. MINDHUNTER (2017)

1970'lerin sonunda iki FBI ajanı, çözülememiş vakaları çözebilmek ve katillerin nasıl düşündüklerini anlayabilmek için seri katillerle görüşme yaparak, onlarla yakınlık kurmaya çalışır.

Oyuncular: Jonathan Groff, Holt McCallany, Hannah Gross
Film Ekibi: Mark Olshaker

Turflix'i Takip Et

Turflix'i Twitter ve Instagram'da takip ederek yeni eklenenlerden haberdar olabilir, kararsız kaldığınızda film ve dizi önerilerini dikkate alabilirsiniz.