Bryan Cranston Filmler ve TV Şovları

5. Godzilla (2014)

1999'da Japonya’da ki Janjira nükleer santrali, gözetmen Joe Brody'nin meslektaşı ve eşi Sandra da dahil olmak üzere çoğu personeli ile gizemli bir şekilde yıkılır. Yıllardır olayın neden olduğunu saplantılı bir biçimde araştıran Joe, ABD Deniz Kuvvetlerinde görevli olan oğlu Ford’u kendisine yardım etmesi için Japonya’ya çağırır....

Oyuncular: Aaron Taylor-Johnson, Bryan Cranston, Ken Watanabe
Film Ekibi: Gareth Edwards, Max Borenstein, Dave Callaham

4. Madagaskar 3: Avrupa'nın En Çok Arananları (2012)

Afrika'daki maceralarının ardından, hâlâ New York'a dönmeye kararlı olan Alex ve arkadaşları gezici bir Avrupa sirkine katılır.

Oyuncular: Ben Stiller, Sacha Baron Cohen, David Schwimmer
Film Ekibi: Eric Darnell, Noah Baumbach, Tom McGrath

3. Operasyon: Argo (2012)

1979 yılında İranlı militanlardan kaçarak Kanada eliçiliğine sığınmış altı Amerikan, Amerika'nın istihbarat ajanlığı CIA'i detaylı bir kurtarma planı oluşturmak zorunda bırakır.

Oyuncular: Ben Affleck, Alan Arkin, Bryan Cranston
Film Ekibi: Ben Affleck, Chris Terrio

2. Er Ryan'ı Kurtarmak (1998)

İkinci Dünya Savaşı sırasında, bir grup ABD askeri, Almanların kontrolündeki bir bölgede sıkış kalmış bir askeri kurtarabilmek için düşman hatlarının gerisine sızar.

Oyuncular: Tom Hanks, Matt Damon, Tom Sizemore
Film Ekibi: Steven Spielberg, Robert Rodat

1. Breaking Bad (2008)

Akciğer kanseri teşhisi konulan zeki bir kimya öğretmeni, ailesinin geleceğini güvence altına almak için kimya bilgisini uyuşturucu üretiminde kullanmaya başlar.

Oyuncular: Bryan Cranston, Anna Gunn, Aaron Paul

Turflix'i Takip Et

Turflix'i Twitter ve Instagram'da takip ederek yeni eklenenlerden haberdar olabilir, kararsız kaldığınızda film ve dizi önerilerini dikkate alabilirsiniz.