Ben Schwartz Filmler ve TV Şovları

Adı Yıl IMDb
Middleditch & Schwartz 2020
Tatilde Evdeyim 2017 5,5
Mutlu Bir Yıl Dönümü 2018 5,7
Turbo 2013 6,4
Outside In 2018 6,6
Yedek Polisler 2010 6,6

6. Middleditch & Schwartz (2020)

Thomas Middleditch ve Ben Schwartz bu iki kişilik doğaçlama stand-up komedisindeki küçük fikirleri son derece komik hâle getiriyor.

Oyuncular: Thomas Middleditch, Ben Schwartz
Film Ekibi: Ryan Polito

5. Tatilde Evdeyim (2017)

Of, diğer Bufları Noel neşesiyle tanıştırmayı kendine görev edinir. Ne yazık ki bu iyi niyetli misyonu, şehri neredeyse yerle bir eder.

Oyuncular: Rachel Crow, Mark Whitten, Ana Ortiz
Film Ekibi: Blake Lemons

4. Mutlu Bir Yıl Dönümü (2018)

Tuhaf bir çift, üçüncü çıkma yıl dönümlerini ilişkilerini gözden geçirerek ve ayrılmalarının gerekip gerekmediğini düşünerek geçirir.

Oyuncular: Noël Wells, Ben Schwartz, Joe Pantoliano
Film Ekibi: Jared Stern

3. Turbo (2013)

Dünyanın en hızlı salyangozu olma gibi mümkün olmayan bir hayali olan sıradan bir bahçe salyangozunun başına bir kaza gelir. Bu kaza sonucu hareketlerinin değiştiğini fark etmeye başlar. Hızı artan salyangoz Turbo (Ryan Reynolds) hayallerini gerçekleştirmek için yola koyulur.

Oyuncular: Ryan Reynolds, Paul Giamatti, Michael Peña
Film Ekibi: David Soren, Robert D. Siegel, Darren Lemke

2. Outside In (2018)

İşlemediği bir suç yüzünden hapis yatan 38 yaşındaki bir adam, erken serbest bırakılmasını sağlayan kadınla karmaşık ve hayatını değiştirecek bir bağ kurar.

Oyuncular: Edie Falco, Kaitlyn Dever, Ben Schwartz
Film Ekibi: Lynn Shelton

1. Yedek Polisler (2010)

Highsmith ve Danson şehrin kahraman polisleridir. Ödüllü polisler yalnız şehrin insanları için değil, polis teşkilatının da idolleridir. Dedektif Terry Hoitz ve Adam Gamble ise masa başında evraklara gömülmüş polis memurlarıdır. Günlerini monoton bir şekilde geçiren ortaklardan Terry'nin bu duruma canı sıkılmaya başlar. Herkesin Hi...

Oyuncular: Will Ferrell, Mark Wahlberg, Eva Mendes
Film Ekibi: Adam McKay, Chris Henchy

Turflix'i Takip Et

Turflix'i Twitter ve Instagram'da takip ederek yeni eklenenlerden haberdar olabilir, kararsız kaldığınızda film ve dizi önerilerini dikkate alabilirsiniz.