Aislinn Derbez Filmler ve TV Şovları

Adı Yıl IMDb
Maço 2016 4,3
Tek Çare Kazanmak 2017 6,2
Seis Manos 2019 7,3
La casa de las flores 2018 7,7

4. Maço (2016)

Hep eşcinselmiş gibi davranan ünlü bir tasarımcı, gerçekte kadın peşinde koşan biri olduğunun ifşa edilmesi tehdidiyle karşılaşınca kendini bir krizin ortasında bulur.

Oyuncular: Miguel Rodarte, Cecilia Suárez, Aislinn Derbez
Film Ekibi: Antonio Serrano, Sabina Berman

3. Tek Çare Kazanmak (2017)

İyi bir iş ve iyi kız arkadaş bulup eziklikten kurtuldu belki ama çözülmesi gereken 50.000 dolarlık bir sorunu var. Kendine ait olmayan 50.000 doları kumarda kaybeden Eddie, hayatını yeniden kurmaya başlamıştır. Ama kötü bir sürpriz onu eski bağımlılığına doğru iter.

Oyuncular: Jake Johnson, Aislinn Derbez, Joe Lo Truglio
Film Ekibi: Joe Swanberg, Jake Johnson

2. Seis Manos (2019)

Bir dövüş sporları üstadının yetiştirmiş olduğu annesiz-babasız kişiler; şeytani kuvvetler, uyuşturucu çeteleri, çok eski gelenekler ve kan dolu maktüllerin yer aldığı bir esrarengiz dünyaya adım atar.

Oyuncular: Vic Chao, Mike Colter, Jonny Cruz

1. La casa de las flores (2018)

Bu iç karartıcı mizaha sahip komedide, forslu ve varlıklı bir kadın, ailesinin kötü sırlarının eşinin yasak ilişkisi tarafından ortaya çıkarılmasının üzerine kusursuz aile görüntüsünü muhafaza etmek için uğraşıyor.

Oyuncular: Sheryl Rubio, Verónica Castro, Aislinn Derbez
Film Ekibi: Manolo Caro

Turflix'i Takip Et

Turflix'i Twitter ve Instagram'da takip ederek yeni eklenenlerden haberdar olabilir, kararsız kaldığınızda film ve dizi önerilerini dikkate alabilirsiniz.