Ahn Jae-hyun Dizileri

Adı Yıl IMDb
Blood 2015 7
Beauty Inside 2018 7,1
Cinderella and the Four Knights 2016 7,2
You're All Surrounded 2014 7,6
Reunited Worlds 2017 7,6
My Love from the Star 2013 8,3

6. Blood (2015)

Ülkedeki en iyi kanser hastanesindeki ölümcül hastalar, bir grup başarılı doktorun bakımı altındadır. Bu doktorlar arasında vampir bir cerrah da vardır.

Oyuncular: Ahn Jae-hyun, Ji Jin-hee, Koo Hye-sun
Film Ekibi: Park Jae-Bum

5. Beauty Inside (2018)

Belli bir doğaüstü fenomen ortaya çıktığında bir kadın görünüşünü değiştirir. Bu kadına aşık olan bir adam. Han Se-Kye (Seo Hyun-Jin) en iyi kadın oyuncu.O bir baş belası ve birçok dedikodu nesnesi olarak bilinir. Hayatı bir gizemdir, ama gerçekte, olağandışı bir fenomen hastasıdır. Her ay belirli bir noktada, görünüşü farklı bir k...

Oyuncular: Seo Hyun-jin, Lee Min-ki, Lee Da-hee

4. Cinderella and the Four Knights (2016)

Varlıklı bir beyefendi, dikkatini çeken cüretkâr Ha-won'u torunlarına çekidüzen vermesi için işe alır. Bu iş için Ha-won, üç şımarık gençle birlikte yaşayacaktır.

Oyuncular: Jung Il-woo, Park So-dam, Ahn Jae-hyun
Film Ekibi: Kwon Hyuk-Chan, Baek Myo

3. You're All Surrounded (2014)

Bu drama dizisi, Seul'ün üst seviye Gangnam alanında suça karşı göğüs germiş bir takım acemi dedektif ile ne yapacağı belli belirsiz şeflerinin öyküsünü anlatıyor.

Oyuncular: Lee Seung-gi, Cha Seung-won, Go Ah-ra

2. Reunited Worlds (2017)

Lise son sınıfta okuyan bir öğrenci, öldükten on iki yıl sonra darmaduman olmuş ailesinin ve dostlarının hayatlarına sürpriz bir şekilde geri gelir.

Oyuncular: Yeo Jin-goo, Lee Yeon-hee, Ahn Jae-hyun
Film Ekibi: Baek Soo-Chan

1. My Love from the Star (2013)

400 yıl önce Dünya'ya gelen bir uzaylı, 3 ay içerisinde kendi gezegenine dönebilecektir. Ancak ünlü bir aktris ile tanıştığında tüm planları alt üst olur.

Oyuncular: Jun Ji-hyun, Kim Soo-hyun, Park Hae-jin
Film Ekibi: Park Ji-eun

Turflix'i Takip Et

Turflix'i Twitter ve Instagram'da takip ederek yeni eklenenlerden haberdar olabilir, kararsız kaldığınızda film ve dizi önerilerini dikkate alabilirsiniz.