Zamanda Tutsak

Old 2021 • 1 s 48 dk KorkuGerilim Japonya, Amerika Birleşik Devletleri

Filmi. Tropik bir tatile giden aile, tenha bir plajda dinlendikleri sırada beklenmedik durumlarla karşılaşır. Aile, plajın anlam veremedikleri bir şekilde hızla yaşlanmalarına neden olduğunu keşfeder.

Netflix ülkenizi nasıl değiştirirsiniz

Zamanda Tutsak'ı nerede izleyebilirim?

Türkiye'de Netflix'te mevcut

Netflix logo
Flag: Türkiye Netflix Türkiye Bu başlık Netflix Türkiye'den izlenemiyor. Netflix'ten kaldırıldı: Aralık 13, 2023 Ülkenizde mevcut değil mi? Netflix'in uluslararası içeriğini nasıl açabileceğinizi öğrenin.

Hangi Netflix bölgelerinde mevcut

Netflix logo
  • Güney Afrika Netflix Güney Afrika Netflix'e eklenme tarihi: Ekim 6, 2023 Seslendirme: English [Original], English - Audio Description, Hindi Alt yazı: English, Hindi

Fragman

Zamanda Tutsak Netflix'te mi?

Maalesef, Zamanda Tutsak Türkiye'deki Netflix'te mevcut değil. Ancak diğer ülkelerin Netflix kütüphanelerinde (örneğin Güney Afrika) mevcuttur ve bir VPN kullanarak yayınlanabilir. Netflix ülkenizi nasıl kolayca değiştireceğinizi gösteren rehberimize göz atın:

Netflix'in kilidini aç

Yaş Sınıflandırması

'Zamanda Tutsak' 16 yaş ve üzeri izleyiciler için uygun olarak derecelendirilmiştir. Bu, daha olgun temaların, daha güçlü dilin veya daha yoğun şiddetin varlığını belirtir. Daha genç izleyicilerin zor bulabileceği içeriğe sahiptir.

Küresel Netflix kataloğunun kilidini açmak ve 15.000'den fazla film, dizi ve belgesele erişmek ister misiniz?

Netflix'in kilidini aç
Kapat
Close button