The Machinist

2004 • 97 dakika DramaGizemGerilimBağımsız Amerika Birleşik Devletleri, İspanya

Filmi. Haunted and gaunt after a prolonged bout of insomnia, factory worker Trevor Reznik begins to question his sanity amid a series of mysterious events.

Netflix ülkenizi nasıl değiştirirsiniz

The Machinist'ı nerede izleyebilirim?

Türkiye'de Netflix'te mevcut

Netflix logo
Flag: Türkiye Netflix Türkiye Bu başlık Netflix Türkiye'den izlenemiyor. Netflix'ten kaldırıldı: Ocak 30, 2021 Ülkenizde mevcut değil mi? Netflix'in uluslararası içeriğini nasıl açabileceğinizi öğrenin.

Hangi Netflix bölgelerinde mevcut

Netflix logo
  • İspanya Netflix İspanya Netflix'e eklenme tarihi: Eylül 1, 2022 Seslendirme: English [Original], European Spanish, Spanish (Spain) Alt yazı: European Spanish, Spanish (Spain)

Fragman

The Machinist Netflix'te mi?

Maalesef, The Machinist Türkiye'deki Netflix'te mevcut değil. Ancak diğer ülkelerin Netflix kütüphanelerinde (örneğin İspanya) mevcuttur ve bir VPN kullanarak yayınlanabilir. Netflix ülkenizi nasıl kolayca değiştireceğinizi gösteren rehberimize göz atın:

Netflix'in kilidini aç

Yaş Sınıflandırması

'The Machinist', 15 yaş ve üzeri izleyiciler için uygun olduğunu belirten bir yaş sınıflandırması alır. Bu derecelendirme, filmde küçük izleyiciler için uygun olmayabilecek, kuvvetli şiddet, ağır dil, cinsel sahneler veya uyuşturucu kullanımı gibi güçlü içeriklerin bulunabileceğini önerir.

Küresel Netflix kataloğunun kilidini açmak ve 15.000'den fazla film, dizi ve belgesele erişmek ister misiniz?

Netflix'in kilidini aç
Kapat