Terminatör 2: Mahşer Günü

Terminator 2: Judgment Day 1991 • 2 s 17 dk AksiyonMaceraBilim kurguGerilim Fransa, Amerika Birleşik Devletleri

Filmi. Sarah Connor'ın Skynet tarafından gelecekten gönderilen Terminator'ın elinden kurtulmasından on yıl kadar sonra, 1995 yılında bu kez T-1000 modeli yeni bir Terminator, insan direnişçilerin gelecekteki lideri ve Sarah'nın oğlu John Connor'ı öldürmek için 2029 yılından gönderilir. Direnişçiler ise 1995 yılına yeniden programladıkları T-800 modeli bir Terminator göndermeyi başarırlar. T-800'ün görevi Sarah'yı akıl hastanesinden kaçırmak ve John'u T-1000'e karşı korumaktır.

Netflix ülkenizi nasıl değiştirirsiniz

Terminatör 2: Mahşer Günü'ı nerede izleyebilirim?

Türkiye'de Netflix'te mevcut

Netflix logo
Flag: Türkiye Netflix Türkiye Bu başlık Netflix Türkiye'den izlenemiyor. Netflix'ten kaldırıldı: Temmuz 15, 2024 Ülkenizde mevcut değil mi? Netflix'in uluslararası içeriğini nasıl açabileceğinizi öğrenin.

Hangi Netflix bölgelerinde mevcut

Netflix logo
  • Güney Kore Netflix Güney Kore Netflix'e eklenme tarihi: Temmuz 15, 2023 Seslendirme: English [Original], English - Audio Description, Japanese Alt yazı: English, Korean

Fragman

Terminatör 2: Mahşer Günü Netflix'te mi?

Maalesef, Terminatör 2: Mahşer Günü Türkiye'deki Netflix'te mevcut değil. Ancak diğer ülkelerin Netflix kütüphanelerinde (örneğin Güney Kore) mevcuttur ve bir VPN kullanarak yayınlanabilir. Netflix ülkenizi nasıl kolayca değiştireceğinizi gösteren rehberimize göz atın:

Netflix'in kilidini aç

Yaş Sınıflandırması

'Terminatör 2: Mahşer Günü' yetişkinler için uygun olarak derecelendirilmiştir, bu da açık şiddet, cinsel içerik veya 18 yaşından küçük izleyiciler için uygun olmayan şiddetli dil gibi unsurlar içerebileceğini belirtir.

Küresel Netflix kataloğunun kilidini açmak ve 15.000'den fazla film, dizi ve belgesele erişmek ister misiniz?

Netflix'in kilidini aç
Kapat
Close button