Sessiz Bir Yer

A Quiet Place 2018 • 1 s 31 dk Korku Amerika Birleşik Devletleri

Filmi. Dünyanın geri kalanıyla bağları kesilmiş, birbirine sıkı sıkıya bağlı bir aile, korkunç yaratıkların dikkatini çekecek herhangi bir ses çıkarmadan korku ve sessizlik içinde yaşar.

Netflix ülkenizi nasıl değiştirirsiniz

Sessiz Bir Yer'ı nerede izleyebilirim?

Türkiye'de Netflix'te mevcut

Netflix logo
Flag: Türkiye Netflix Türkiye Bu başlık Netflix Türkiye'den izlenemiyor. Netflix'ten kaldırıldı: Haziran 15, 2024 Ülkenizde mevcut değil mi? Netflix'in uluslararası içeriğini nasıl açabileceğinizi öğrenin.

Hangi Netflix bölgelerinde mevcut

Netflix logo
  • Güney Kore
  • Slovakya
  • Tayland
Daha fazla gör »
  • Güney Kore Netflix Güney Kore Netflix'e eklenme tarihi: Nisan 1, 2024 Seslendirme: English [Original], English - Audio Description, Japanese Alt yazı: English, Korean
  • Slovakya Netflix Slovakya Netflix'e eklenme tarihi: Mayıs 7, 2023
  • Tayland Netflix Tayland Netflix'e eklenme tarihi: Nisan 1, 2024 Seslendirme: English [Original], English - Audio Description, Japanese Alt yazı: English, Simplified Chinese, Thai, Traditional Chinese

Fragman

Sessiz Bir Yer Netflix'te mi?

Maalesef, Sessiz Bir Yer Türkiye'deki Netflix'te mevcut değil. Ancak diğer ülkelerin Netflix kütüphanelerinde (örneğin Güney Kore) mevcuttur ve bir VPN kullanarak yayınlanabilir. Netflix ülkenizi nasıl kolayca değiştireceğinizi gösteren rehberimize göz atın:

Netflix'in kilidini aç

Yaş Sınıflandırması

'Sessiz Bir Yer' 16 yaş ve üzeri izleyiciler için uygun olarak derecelendirilmiştir. Bu, daha olgun temaların, daha güçlü dilin veya daha yoğun şiddetin varlığını belirtir. Daha genç izleyicilerin zor bulabileceği içeriğe sahiptir.

Küresel Netflix kataloğunun kilidini açmak ve 15.000'den fazla film, dizi ve belgesele erişmek ister misiniz?

Netflix'in kilidini aç
Kapat
Close button