Clouds of Sils Maria

Sils Maria: Ve Perde 2014 • 2 s 3 dk Drama Almanya, Fransa, İsviçre

Filmi. 18 yaşındaki tecrübesiz bir oyuncu olan Maria Enders, MalojaSnake adlı oyundaki Sigird karakteriyle büyük bir şöhret kazanmıştır. Oyun gereği Sigird, Helena adlı orta yaşlı bir oyuncunun bunalıma girerek intiharına sebep olmaktadır. 20 yıl sonra Maria şöhretinin doruğunda bir aktristir, ancak Jo-Ann Ellis adlı genç bir aktris onun tahtını tehdit etmektedir. Sanki ona şöhret kapılarını açan oyundaki roller değişmiş, kendisi Helena olmuştur. Bu zor zamanlarında yanındaki tek kişi, asistanı Valentine'dir.

Netflix ülkenizi nasıl değiştirirsiniz

Clouds of Sils Maria'ı nerede izleyebilirim?

Türkiye'de Netflix'te mevcut

Hangi Netflix bölgelerinde mevcut

Netflix logo
  • Güney Kore Netflix Güney Kore Netflix'e eklenme tarihi: Aralık 2, 2022 Seslendirme: English [Original] Alt yazı: Korean

Fragman

Clouds of Sils Maria Netflix'te mi?

Maalesef, Clouds of Sils Maria Türkiye'deki Netflix'te mevcut değil. Ancak diğer ülkelerin Netflix kütüphanelerinde (örneğin Güney Kore) mevcuttur ve bir VPN kullanarak yayınlanabilir. Netflix ülkenizi nasıl kolayca değiştireceğinizi gösteren rehberimize göz atın:

Netflix'in kilidini aç

Yaş Sınıflandırması

'Clouds of Sils Maria', bazı yetişkin materyalleri içerdiğini belirten R derecesindedir. Bu derecelendirme, 17 yaş altı izleyiciler için ebeveyn gözetimi olmadan uygun olmayan güçlü ve sık dil ve şiddet, cinsel içerik veya uyuşturucu kullanımı için verilir.

Küresel Netflix kataloğunun kilidini açmak ve 15.000'den fazla film, dizi ve belgesele erişmek ister misiniz?

Netflix'in kilidini aç
Kapat
Close button