A Private War

Özel Savaş 2018 • 1 s 50 dk DramaSavaşBağımsız Birleşik Krallık, Amerika Birleşik Devletleri

Filmi. Marie Brenner’ın 2012 yılında yazdığı makaleyi temel alan “A Private War”, Amerikalı efsanevi savaş muhabiri Marie Colvin’in hayatını anlatıyor. 1985'ten 2012'deki ölümüne kadar The Sunday Times gazetesinde savaşlar ve çatışmaları haber yapan gazeteci Marie Colvin, 2001 yılında Sri Lanka'da yaptığı bir haber sırasında sol gözündeki görme yetisini kaybetmişti. Suriye'de Homs bölgesinde gerçekleşen kuşatmayı haber yapmak isterken roket atağı sebebiyle hayatını kaybeden idealist gazeteci, birçok gazetecilik ödülüne layık görülmüş bir isimdi.

Netflix ülkenizi nasıl değiştirirsiniz

A Private War'ı nerede izleyebilirim?

Türkiye'de Netflix'te mevcut

Netflix logo
Flag: Türkiye Netflix Türkiye Bu başlık Netflix Türkiye'den izlenemiyor. Netflix'ten kaldırıldı: Mayıs 2, 2022 Ülkenizde mevcut değil mi? Netflix'in uluslararası içeriğini nasıl açabileceğinizi öğrenin.

Hangi Netflix bölgelerinde mevcut

Netflix logo
Diğer ülkelerde Netflix'te kullanılamıyor

Fragman

A Private War Netflix'te mi?

Ne yazık ki, 'A Private War' şu anda Netflix'te mevcut değil; ancak Netflix ülkenizi değiştirerek kilidini açabileceğiniz binlerce ek film ve dizi olduğunu biliyor muydunuz? Kılavuzumuza buradan göz atabilirsiniz:

Netflix'in kilidini aç

Yaş Sınıflandırması

'A Private War', bazı yetişkin materyalleri içerdiğini belirten R derecesindedir. Bu derecelendirme, 17 yaş altı izleyiciler için ebeveyn gözetimi olmadan uygun olmayan güçlü ve sık dil ve şiddet, cinsel içerik veya uyuşturucu kullanımı için verilir.

Küresel Netflix kataloğunun kilidini açmak ve 15.000'den fazla film, dizi ve belgesele erişmek ister misiniz?

Netflix'in kilidini aç
Kapat
Close button