Netflix'te Yer Alan En İyi Spor Filmleri

Adı Yıl IMDb
High Flying Bird 2019 6,2
Zafer Patenleri 2007 6,3
Talladega Geceleri: Ricky Bobby Hikayesi 2006 6,6
Dalgalara Karşı 2011 7
The Karate Kid 1984 7,2
Koç Carter 2005 7,3
Yeni Bir Başlangıç 1996 7,3

+ Daha Fazla Göster

10. High Flying Bird (2019)

Spor menajeri Ray Burke, menajerliğini yaptığı bir oyuncunun basketbol ligi, NBA ve diğer oyuncular arasında harcanmasını engellemek istiyordur. Kariyeri bir şekilde ilerliyordur, ancak daha yüksek yerlere gelebilmek için de daha çok çaba harcaması gerekiyordur. Şimdi ise 72 saat içerisinde mükemmel bir plan yapmalılar ve en güçlü...

9. Zafer Patenleri (2007)

Birbirine rakip iki patenci olan Chazz ve Jimmy, Dünya Paten Şampiyonası’nda kavga edince, altın madalyaları federasyon tarafından ellerinden alınır ve spor hayatları da sona erer. Üç sene sonra yasal bir boşluktan faydalanarak tekrar yarışmaya katılma hakkı kazanırlar ama bir şartla: Çiftler kategorisinde ve birbirleriyle çift ola...

8. Talladega Geceleri: Ricky Bobby Hikayesi (2006)

Ricky Bobby (Ferrell), NASCAR yarışlarında geçilmesi mümkün olmayan bir yarışçıdır. Yakın arkadaşı Cal Naughton (Reilly) da onun arkasından hep ikinci gelmektedir. Yarışseverler, bu korkusuz ikiliye ‘Shake’ ve ‘Bake’ isimlerini takmıştır. Ancak günün birinde Fransız Formula 1 yarışçısı Jean Girard (Cohen) onlara meydan okuyunca işl...

7. Dalgalara Karşı (2011)

Sol kolunu bir köpekbalığı saldırısında kaybeden bir sörfçünün trajik hikayesi...

6. The Karate Kid (1984)

Bu klasik ezilen hikâyesinde, sürekli kendisine sataşılan genç Daniel LaRusso bir dövüş sanatları ustasıyla birlik olur ve kendini korumaktan çok daha fazlasını öğrenir.

5. Koç Carter (2005)

Yenilgi bilmeyen takımının tamamını düşük notları yüzünden yedek kulübesinde tuttuğu için gazetelere çıkarak hem övülen hem de eleştirilen basketbol koçu Ken Carter'ın öyküsü.

4. Yeni Bir Başlangıç (1996)

Yaptığı işin ahlaki yönünü sorguladığı bir kitap yazan bir spor menajeri, işinden kovulmasının ardından, yeni felsefesini müşterisi olan tek sporcunun üzerinde test etmeye karar verir.

3. Kör Nokta (2009)

Yaşanmış bir öyküyle ilişkili bu spor dramında zengin bir çift evsiz bir genci yanlarına alır ve onu bir futbol starı olarak yetiştirir.

2. Kazanma Sanatı (2011)

Yaşanmış bir olaydan esinlenilerek hazırlanmış bu dramada, müdür olan eski bir sporcu, en sağlam oyuncuları Oakland A'ya kazandırmak için olağandışı metotlar kullanıyor.

1. Lagaan: Evvel Zaman İçinde Hindistan'da (2001)

Victoria devrinde, Hindistan'ın küçük bir köyünün insanlarının geleceği, acımasız İngiliz yöneticilerine karşı oynayacakları bir kriket maçına bağlıdır.

Bülten

İlerleyen günlerde Netflix içerikleri hakkında daha çok bilgiye ulaşmak için bültenimize kayıt olun!