Netflix'te Yer Alan En İyi İspanyol Filmleri

Sıra Adı Yıl IMDb
10. Errementari: The Blacksmith and the Devil 2018 6,4
9. Kayıp Çocuk 2016 6,4
8. Güdü 2017 6,5
7. Takıntılar, Takıntılar 2017 6,7
6. The Photographer Of Mauthausen 2018 6,7
5. Sabırlı Adamın Öfkesi 2016 6,8
4. 7 años 2016 6,8

+ Daha Fazla Göster

10. Errementari: The Blacksmith and the Devil (2018)

Kendini şeytanla mücadeleye adamış bir demirci hakkında eski bir masalın yeniden anlatılmasıdır. Bu hikayede demirci, şeytanı ele geçirerek hapsetmiş ve mütevazi bir hayat sürmektedir. Ancak küçük bir kızın, yanlışlıkla şeytanı serbest bırakması sonrasında amansız mücadele yeniden başlayacaktır.

9. Kayıp Çocuk (2016)

Victor, öylesine otoyolda dolanırken bulunur. Annesi, Patricia, oğlunun bulunduğunu ve hastaneye götürüldüğünü öğrenince peşinden gider. Victor artık sağır ve dilsizdir fakat işaret diliyle anlaşabilmektedir. Polis Victor'un okuluna giren garip bir adam tarafından kaçırıldığını anlatır. Charlie adında 8 aylık hamile karısı olan bir...

8. Güdü (2017)

Hayal gücü olmasa da yazar olmaya can atan bir adam, komşuları hakkında yazacağı romana ilham sağlamak için onların hayatlarını istediği gibi yönlendirmeye başlar.

7. Takıntılar, Takıntılar (2017)

Takıntı problemi olan altı kişi,psikoloğun bilgisayar sisteminde problem yaşanmasından dolayı aynı saatte psikoloğa gelirler.Hastalar bir yandn kendi aralarında içeriye ilk kimin gireceğinin tartışmasını yaparken diğer yandan kendi aralarındabir seans yapmaya karar verirler ve kahkaha bombardımanı burada başlar.

6. The Photographer Of Mauthausen (2018)

Nazi toplama kampındaki Katalan bir mahkûm, yaşanan vahşeti belgeleyen fotoğrafların negatiflerini çalmak için ofisteki işinden yararlanır. Gerçek olaylardan uyarlandı.

5. Sabırlı Adamın Öfkesi (2016)

Madrid, Ağustos 2007. Bir mücevher mağazası soygunundan hapse giren tek kişi Curro’dur. Aradan 8 yıl geçer. Kız arkadaşı Ana ve oğlu, Curro’nun hapisten çıkmasını beklemektedir. Bir sabah, hiçbir yere ait değilmiş gibi duran, kendi halinde, yalnız bir adam olan José, Ana ile erkek kardeşi Juanjo’nun çalışmakta olduğu bara kahve içm...

4. 7 años (2016)

Çok başarılı bir şirketin 4 kurucusu büyük bir çıkmazın içindedir. İspanya’nın vergi dairesi onları araştırıyordur ve yaptıkları büyük bir vergi kaçakçılığını bulmak üzerelerdir. Başlarına gelen bu sorunu çözmek için bir araya gelirler. İçlerinden çıkamadıkları sorun karşısında yapacakları tek bir şey vardır; o da suçlarını itiraf...

3. Büyük Aldatmaca (2016)

Bir zamanlar hizmet verdiği İspanyol hükümetinin ihanetine uğrayan eski gizli ajan, yozlaşmış bir kamu görevlisinin zimmetine geçirdiği milyonları çalma planı yapar.

2. Fırtına Anı (2018)

Uzay-zamandaki bir sorun sayesinde 25 yıl önceye giderek bir oğlanın hayatını kurtaran Vera, bu nedenle kendi kızını kaybedince onu geri getirmek için mücadele eder.

1. Görünmeyen Misafir (2016)

Adrian Doria varlıklı bir iş adamıdır. Bir gün kendisini kapısı kitli bir otel odasında sevgilisi Laural Vidan'ın cesedinin yanı başında bulur. Polis tarafından tutuklandıkan sonra deneyimli bir avukat olan Virginia Goodman ile tanışır. Masum olduğunu kanıtlamak için şoförü Daniel Garrido araba kazasını aydınlatmaları gerekmektedir...

Turflix'i Takip Et

Turflix'i Twitter ve Instagram'da takip ederek yeni eklenenlerden haberdar olabilir, kararsız kaldığınızda film ve dizi önerilerini dikkate alabilirsiniz.


Bülten

Haberdar kalmak ve ilerleyen günlerde Netflix içerikleri hakkında daha çok bilgiye ulaşmak için bültenimize kayıt olun!