Netflix'te Yer Alan En İyi Gangster Filmleri

Adı Yıl IMDb
Kafaya Tek Kurşun 2016 6,3
He Never Died 2015 6,4
Triple Frontier 2019 6,4
The Night Comes for Us 2018 7
Adalet 2014 7,2
Bir Dilim Suç 2004 7,3
Kod Adı: U.N.C.L.E. 2015 7,3

+ Daha Fazla Göster

12. Kafaya Tek Kurşun (2016)

Vücudu yara bere içerisinde olan Ismahel gözlerini bir hastanede açar. Ancak hafızasını kaybetmiştir ve kim olduğunu, başına neler geldiğini hatırlayamaz. Ismahel ismini ise kendisini iyileştiren Ailin adındaki genç bir doktor vermiştir. Ismahel iyileşip hafızasını kazanmaya çalışırken bilmediği geçmişi peşini bırakmaz ve Ailin kaç...

11. He Never Died (2015)

Şiddet dolu geçmişinden kaçmak için toplumdan uzak biçimde yaşayan bir adam, serseriler tarafından kaçtığı hayatın içine geri çekilir.

10. Triple Frontier (2019)

Beş eski Özel Kuvvetler operasyon askeri, Güney Amerika'nın seyrek nüfuslu sınır bölgesinde bir soygun planlamak için bir araya gelir. 5 kişilik bu ekibin hedefi, şiddetiyle tanınan, zengin bir kartelin servetidir. Bu isimsiz kahramanlar prestijli kariyerlerinde ilk defa bu tehlikeli misyonu ülkeleri için değil, kendileri için üstl...

9. The Night Comes for Us (2018)

Öldürmesi gerektiği bir kızın hayatını bağışlayan elit bir Triad tetikçisi, evine döndüğünde bu durumdan memnun olmayan gangsterlerin saldırısına uğrar.

8. Adalet (2014)

Emekli istihbarat ajanı Robert McCall, genç bir hayat kadınını Rus Mafyası'nın kalpsiz üyelerinden korumak için gönülsüz biçimde aksiyona geri döner.

7. Bir Dilim Suç (2004)

Tecrübesinin doruklarında bir İngiliz uyuşturucu satıcısı, yasadışı işleri bırakmak için can atmaktadır. Ancak bitmeden önce son bir satış daha yapması gerekir.

6. Kod Adı: U.N.C.L.E. (2015)

1960'ların başında, bir CIA ajanı bir KGB ajanı ile uluslararası bir suç örgütünü çökertmek için ortak bir göreve çıkar.

5. Hırsızlar Şehri (2010)

Banka hırsızı Doug ve bir öyle bir böyle olan ortağı, Doug'un son hırsızlıklarında kaçırdığı banka idarecisi Claire'e aşık olmasıyla çok riskli bir durumun ortasında kalırlar.

4. Dokunulmazlar (1987)

Amerika Birleşik Devletleri'ndeki Yasak döneminde, Federal Ajan Eliot Ness acımasız Chicago gangster Al Capone'u durdurmak için yola koyulur ve yaygın yolsuzluk nedeniyle ona yardım etmek için küçük, elle seçilmiş bir ekip toplar.

3. The Irishman (2019)

İrlandalı lakaplı bir tetikçi olan Frank Sheeran, Jimmy Hoffa'nın öldürülmesi ile ilişkili sırları anımsıyor.

2. Köstebek (2006)

İrlanda mafyasını yok etmek isteyen Boston Polisi içerisinde yer alan bir köstebek ve mafyaya sızmakla görevlendirilmiş bir gizli polis, birbirlerini bulmaya çalışır.

1. Ucuz Roman (1994)

İki tetikçi, gözden düşmüş bir boksör, bir gangster ile karısı, ve bir çift haydutun hayatları, bol şiddet içeren dört farklı hikayede iç içe geçiyor.

Turflix'i Takip Et

Turflix'i Twitter ve Instagram'da takip ederek yeni eklenenlerden haberdar olabilir, kararsız kaldığınızda film ve dizi önerilerini dikkate alabilirsiniz.