Netflix'te Yer Alan En İyi Müzik Filmleri

7. David Brent: Life on the Road (2016)

The Office, orijinal versiyonun yayınlanmasından tam 13 yıl sonra David Brent: Life on the Road isimli bir filmle geri dönerek ana karakteri David Brent’i ayrı eve çıkartıyor. Brent, The Office’deki işinden emekli olduktan sonra biriktirdiği parasıyla masrafları kendisine ait olmak üzere bir müzik grubu kurar ve bu grupla turneye ç...

6. Wayne'in Dünyası (1992)

Bohemian Rhapsody'li araba sahnesi ile kült olmuş bu filmde, kablolu TV kanallarından birisine şov hazırlayan iki uçuk kaçık arkadaş, şovlarını tanıtmaya çalışır.

5. İlk Aşk İlk Dans (1987)

Amerika... 1963 yazı... Catskill Dağları'nda bir yaz kampında dans öğretmenliği yapmakta olan yakışıklı Johnny Castle (Patrick Swayze), iş dışında kalan vakitlerinde de diğer dansçılarla dans etmektedir. Kampta ablası ve ailesi ile beraber tatil yapmakta olan ve "Baby" olarak tanınan genç bir kız kendisine eğlence aramaktadır. Gerç...

4. 8 Mil (2002)

Hip hop sanatçısı olmaya arzulayan Jimmy, Detroit'te yaşadığı 8 Mil bölgesini varmak istediği yer ve olmak istediği kişiden onu ayıran bir psikolojik kırmızı çizgi gibi görür.

3. Ray (2004)

Bu biyografi filminde Jamie Foxx, bilinmediği günleri ardında bırakıp zorlukların üstesinden gelen ve tüm dünyada şöhret olmuş R&B'nin yıldız ismi Ray Charles'ı oynuyor.

2. Cazcı Kardeşler (1980)

Hapishaneden yeni çıkan Jake Blues, büyüdüğü Katolik yetimhanesini kurtarabilmek için eski müzik grubunu toplar.

1. Lagaan: Evvel Zaman İçinde Hindistan'da (2001)

Victoria devrinde, Hindistan'ın küçük bir köyünün insanlarının geleceği, acımasız İngiliz yöneticilerine karşı oynayacakları bir kriket maçına bağlıdır.

Bülten

İlerleyen günlerde Netflix içerikleri hakkında daha çok bilgiye ulaşmak için bültenimize kayıt olun!