Netflix'te Yer Alan En İyi Çocuklar Dizileri

10. Peppa Pig (2004)

Baktığınız her yerde öğrenme ve gülme fırsatı olduğunu kanıtlayan günlük maceralar için, cesur küçük domuz Peppa ve onun arkadaşları ile ailesine katılın.

9. Ben 10 (2005)

Haylaz genç Ben Tennyson, Omnitrix adlı esrarengiz bir cihaz sayesinde bir dizi uzaylı süper kahramana dönüşme gücüne kavuşur.

8. She-Ra ve Güç Prensesleri (2018)

Bulduğu sihirli kılıç sayesinde efsanevi kahraman She-Ra kimliğine bürünen Asker Adora Ayaklanma'ya katılırken en yakın dostu kötü Horde'la kalır.

7. My Little Pony: Arkadaşlık Sihirlidir (2010)

Unicorn Twilight Sparkle ve dostlarının serüvenler yaşayıp dostluğun önemini öğrendikleri büyülü Equestria diyarına bir seyahat edin.

6. Mucize: Uğur Böceği ile Kara Kedi (2015)

İki genç, Paris büyük bir tehlike ile karşılaştığında süper kahramanlar Ladybug ve Cat Noir'e dönüşür.

5. Transformers Prime (2010)

Otobatlar, 3 insan yardımcılarının da yardımıyla, Dünya'yı bi defa daha Deceptionlar ve önderleri Megatron'un taarruzundan kurtarırlar.

4. Pee-wee's Playhouse (1986)

Pee-wee Herman, izleyicileri kendi muzip ve çocuksu dünyasına davet eden bu yenilikçi çocuk dizisiyle sahne gösterisini kitlelerle buluşturuyor.

3. Koyun Shaun (2007)

Parlak ve akıllı bir koyun olan Shaun'un her türlü aksilik ile dolu çiftlik maceraları.

2. Ejderhalar: Sınırın Ötesinde (2015)

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin'in yaratıcılarından, Hıçkıdık ve Dişsiz'in maceradan maceraya sürüklendiği yeni bir Netflix orijinal dizisi!

1. Siyah Kristal: Direniş Çağı (2019)

Üç Gelfling, Skeksis'in gücünün arkasındaki korkunç sırrı keşfedince, kendi dünyalarını kurtarmak için Thra dünyasına geri döner.

Turflix'i Takip Et

Turflix'i Twitter ve Instagram'da takip ederek yeni eklenenlerden haberdar olabilir, kararsız kaldığınızda film ve dizi önerilerini dikkate alabilirsiniz.