Yürüyen Şato 8,2

Yürüyen Şato (2004)

Bir genç kadın, bir cadının laneti sonucunda kendisini yaşlı bir kadının vücudunun içerisinde bulur.

Oyuncular: Chieko Baisho, Takuya Kimura, Akihiro Miwa
Film Ekibi: Hayao Miyazaki, Diana Wynne Jones

Netflix Çarkıfeleği Nedir?

Netflix Çarkıfeleği, Netflix Türkiye'deki film ve dizilerin arasından çeşitli filtrelere göre rastgele seçim yapmanıza olanak tanıyan, Netflix ne izlesem sorununu ortadan kaldıran alternatif bir Netflix rulet ve rastgele film çarkı uygulamasıdır.

Netflix Çarkıfeleği Nasıl Kullanılır?

2020 itibarıyla IMDb puanı, dil, yıl ve tür gibi filtreler ile Netflix içerik filtreleme imkânı sağlayan Netflix Çarkı veya Netflix Çarkıfeleği uygulamasını kullanmak için, filtrelere göre seçiminizi belirleyip "Çevir" butonuna basmanız gerekmektedir.

Netflix Çarkıfeleği Nasıl Çalışıyor?

Netflix film ve dizi önerisi arayanlar için yapılmış özel bir uygulama olan Netflix Çarkıfeleği, kullanıcıların belirlediği filtrelere göre Netflix içerik listesini tarayıp, rastgele seçim yapmaktadır.

Netflix Çarkıfeleği İle Kaç Kez Sorgulama Yapabilirim?

Bir saat içerisinde en fazla 15, gün içerisinde en fazla 360 sorgulama yapabilirsiniz.

Sadece En İyi Filmler Arasından Nasıl Seçim Yapabilirim?

Eleştirmenlerden yüksek puan almış en iyi filmler arasından rastgele seçim yapmak istiyorsanız, IMDb puanı ve Metacritic filtrelerini kullanarak Netflix'teki en iyi filmler listesinden rastgele seçim yapabilirsiniz.

Sadece En İyi Diziler Arasından Nasıl Seçim Yapabilirim?

Eleştirmenlerden yüksek puan almış en iyi diziler arasından rastgele seçim yapmak istiyorsanız, IMDb puanı filtresini kullanarak Netflix'teki en iyi diziler listesinden rastgele seçim yapabilirsiniz.

Netflix Çarkıfeleği Seçimlerimi Hatırlayabilir Mi?

Evet, Netflix çark çevirme uygulaması aynı tarayıcıdaki filtre seçimlerinizi hatırlamaktadır. Ancak, farklı bir bilgisayarda, farklı bir tarayıcıda veya gizli moddaki seçimlerinizi hatırlaması mümkün değildir.

Netflix Çarkıfeleği Sorgulamalarımı Kayıt Ediyor Mu?

Hayır, Netflix rulet uygulaması tarafından döndürülen hiçbir sonuç kayıt edilmemektedir.

Netflix Çarkıfeleği Sadece Netflix Türkiye İçin Mi Çalışıyor?

Evet, Netflix Çarkıfeleği sadece Netflix Türkiye içerikleri için çalışmaktadır. Eğer Netflix VPN aracılığıyla Netflix Amerika ve diğer ülkelere ait içerikleri izleyebiliyor ve bu ülkeler için alternatif arıyorsanız, "Netflix Roulette" gibi farklı uygulamaları inceleyebilirsiniz.

Turflix'i Takip Et

Turflix'i Twitter ve Instagram'da takip ederek yeni eklenenlerden haberdar olabilir, kararsız kaldığınızda film ve dizi önerilerini dikkate alabilirsiniz.